Ocak ayında aşılama olanlar?

Kan verdim sonucum çıktı kızlar betahcg sonucum 163 gebelik varmış rabbim bu yürüdüğümüz yolda umutlarımızı boşa çıkarmasın inşallah bol bol dualarımdasınız inşallah her namazda her Meryem suresinde sizleri de söylüyorum rabbim hepimizin gönlüne göre versin 🤲🏻 Ne yazacağımı bilmiyorum 1 buçuk yıldır istiyorduk bu yolla oldu rabbim neylerse güzel eyler 🤲🏻
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah :) Hangi hastanede tedavi görüyordunuz acaba

Hadi inşallah Rabbım gönlümüze göre versin benim 2.asilamam ilk asilamam klomen ile yumurta büyüttük bunda gonalf kullandım devlet hastanesinde doktor pek bir açıklama yapmadı cuma sabahı 3yumurtam vardi boyutları 16.1 , 10.5 , 14. 3 tu üstüne 2doz daha gonalf yaptık cumartesi akşamı catlatma igenesi yapildi pazartesi asilama oldu benim sol tüpüm kapalı yumurta sağda mi solda mi bilmiyorum en son asilama günü yumurtam hangi boyuta geldi onuda bilmiyorum ama hayırlısı bakalim
İnşallah hayırlısı olur bende şimdi oldum aşılama inşallah hayırlı sonuçlar alırız duphaston verdimi sana

İn şa Allah tutar canım.Kaç yumurtayla yaptı ve sonra ne önerdi doktorun?
Canım valla bilmiyorum ki yaa devlet hastanesi ya pek umursamıyor sağdaki yumurtalarım gelişmemişti pek 11 mm vardı bitane solda 15 18 boyutlarında 2 tane vardı ne olur bilmiyorum duphaston verdi kullan bunu bitince gebelik testi yap dedi bakalım 💕

Canım valla bilmiyorum ki yaa devlet hastanesi ya pek umursamıyor sağdaki yumurtalarım gelişmemişti pek 11 mm vardı bitane solda 15 18 boyutlarında 2 tane vardı ne olur bilmiyorum duphaston verdi kullan bunu bitince gebelik testi yap dedi bakalım 💕
Benimki özelde o da pek ilgili diğil..sabırla beklicez🙌🏻

Kızçeler bende aşılamamı oldum şimdi Rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin 💕💕

İnşallah hayırlısı olur bende şimdi oldum aşılama inşallah hayırlı sonuçlar alırız duphaston verdimi sana
Hadi hayırlı sonuçlar alalım inşallah bende 1 hafta önce aşılama oldum haftaya bugün kan verecem inşallah pozitif sonuç alırız hayırlısıyla 😊

Merhaba kizlar. Bende hafif pcosluyum, kilo sorunum var. 4 ay klomen tedavisi kullandım. Yumurtalıklarım cevap veriyor ama hamile kalamadim. Şubat ayında aşılama yaptıracam inşallah. Sizce ihtimalim var mı?

Merhaba kizlar. Bende hafif pcosluyum, kilo sorunum var. 4 ay klomen tedavisi kullandım. Yumurtalıklarım cevap veriyor ama hamile kalamadim. Şubat ayında aşılama yaptıracam inşallah. Sizce ihtimalim var mı?
Rabbim ol derse olur canım bende senin gibiyim bugun asılama oldum bekliyorum kilo önemli faktör ama benim arkadaşım zayıf onda da tutmadı nasip işi 😔

X