Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

öyle vallahi artık iğne vurulmaktan her yanım ağrıyor. serum vitamin desteği olarak verdi sanırım doktor
Kesinlikle ya hele ki oksapar göbekten olan iğne sanki hiç iğne olmamışım gibi her yapisimda ağlatıyor beni öyle canımı yakıyor ki her yerim mosmor oldu artık bunlara da bin şükür ne diyelim

Kesinlikle ya hele ki oksapar göbekten olan iğne sanki hiç iğne olmamışım gibi her yapisimda ağlatıyor beni öyle canımı yakıyor ki her yerim mosmor oldu artık bunlara da bin şükür ne diyelim
inşallah bu anları gülerek hatırlarız ya. çok çok zorlu bi süreç hem psikolojik hem de bedenen çok yoruluyor insan. inşallah sonucumuz güzel olur

inşallah ya rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın inşallah hayırlı sağlıklı evlatlarımız olur. benim 13 sene oldu evleneli
Maşallah, rabbim kucağımızi boş bırakmasın bunca emeğimizin karşılığını onunla versin inşallah. Nelere dikkat ediyorsun iş falan yapıyor musun

Maşallah, rabbim kucağımızi boş bırakmasın bunca emeğimizin karşılığını onunla versin inşallah. Nelere dikkat ediyorsun iş falan yapıyor musun
iş yapmıyorum genelde dinleniyorum hep. bana önceki hemşire sola yat genelde demişti. sola yatınca rahime kan akışı daha iyi oluyormuş sanırım. onun dışında hergün bi avuç kabak çekirdeği yiyorum. ilaçlarımı çok düzenli kullanıyorum. bundan sonrası Allah kerim artık. sen neler yapıosun. ağrın sızın varmı, nasıl geçiriysn zamanını

Valla ben çoğu zaman düz dizlerim kırık yatıyorum sağa sola dönüyorum değişiyor açıkçası
Ağrım sızım hiç yok ama belimde ağrı oluyor günün çoğu zamani onun haricinde ilk 2 gün havuç suyu içtim ve transferden bir gün önceden beri avokado yiyorum her sabah yarım şekilde, düzenli ilaçları iğneleri kullanıyorum,bulaşık makinesini doldurup boşaltıyorum ama dinlenerek, onun haricinde evi falan supurmuyorum başka hiçbir iş yapmıyorum yani yemeğimi hazırlıyorum dinlene dinlene bu şekilde geçiyor canım, dediğin gibi gerisi Allaha kalmış biz elimizden geleni yapalim

zaten aslında hep söylenildiği gibi olucağı varsa herşekilde olucak ama bakalım. inşallah güler yüzümüz hayırlısıyla. idrar testi yapmayı düşündünmü hiç

Merhaba benim de 27 ocak saat 15.30 da transferim oldu 5. Gün embriyosu ve taze transfer. 2. Denemem 42 yaşındayım tek embriyo verildi. 7 şubat test günüm ama bugün gebelik testi alıp bi şansımı deneyeyim dedim keşke yapmasaydım negatif cıktı ve durduk yere moralim bozuldu erkenden

Çok erken cnm 4. Gün bugün

olsun sıkma canını daha çook çok erken çıkmaması çok normal. nerde tedavi görüyosun. günlerin nasıl geçiyo

zaten aslında hep söylenildiği gibi olucağı varsa herşekilde olucak ama bakalım. inşallah güler yüzümüz hayırlısıyla. idrar testi yapmayı düşündünmü hiç
Valla hiç aklıma getirmiyorum sanki yaparsam negatif gorecekmisim gibi korkuyorum sen yapmayı düşünüyor musun

olsun sıkma canını daha çook çok erken çıkmaması çok normal. nerde tedavi görüyosun. günlerin nasıl geçiyo
Aslında teste kadar her şey güzeldi moralim iyiydi. Ara sıra kasik sanciları ve bel ağrısı dışında bir sorun da yok. İlaçlar yapıyormuş zaten. Medical Park florya da tedavim. 3 gün hafif istirahat sonrası bugün ise gittim . Senin nasıl her şey yolunda mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…