Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selammmm 🥰 testime bakarmısınız catlamış mı ?
IMG_4057.jpeg

Kızlar benim BAT'a 7-8 gün var ve kremsi akıntım yapışkan gibi olmaya başladı. Hamilelik ümitlerim kırılmaya başladı 😔 Halen arada kasığımda ufak ağrılar oluyor da bu akıntı muhabbeti üzdü ya ☹️
o dediğiniz akıntı gebelikte oluyor içinizi ferah tutun sarı olmadıgı muddetce olması normal

Kızlar benim BAT'a 7-8 gün var ve kremsi akıntım yapışkan gibi olmaya başladı. Hamilelik ümitlerim kırılmaya başladı 😔 Halen arada kasığımda ufak ağrılar oluyor da bu akıntı muhabbeti üzdü ya ☹️
Benimde 8-9 gun var bata akintim bitmedi bazen su gibi bazen peceteye geliyor gecen ay hamile degilken kuruydum gayet hayirdir insallah.

Yapay olan hicbirsey kullanmadan ilerlemeye calisiyorum bende kuzum. Sana da yazdim gormedin o dedigin gibi kayganlastirici varmis evet. Cok kirk yilin basi belki kullaniliyor. Sende kullansanda bir kez kullanmis oldun zaten guzel degerlendiriyorsan birsey olmaz canim.Nasip ya bu ay merak ediyorum bakalim reglden 1 hafta onceki belirtiler basladi biraz bacaklara vuran sizi gibi. Belirtilere bakmayalim diyoruz ama yinede onemsiyorum ben.
Canım benim de bat 5 Ocak bende de bacağa vuran ağrı var ve akşamları regl olacak gibi kasık ağrım oluyor 2 gündür ama sadece akşamları. Gündüz hiç birşey yok. Akıntı falan da yok pek umudum da yok da işte

X