Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay yanlis yazmisim canimm sat 9 aralik bat 7-9 ocak 😄 aynen regl gelirse dinlen de baslarsiniz yerlestirme en zevkli kismi. Bende degerlendirdim iyi guzel ama regl oncesi bacaklarim isinir tuhaf halsizlik olur hani romatizma hastalari yagmurdan once yasar ya onun gibi olmaya basladi yine mi tutmadi bilmem gorecegiz artik
İnşallah bebiştenn olsun bu belirtilerin kuzum 😍

Şoyle soyleyeyim yumurtlama oncesi ve biraz sonrasi o akintidan dolayi kayganlik gayet guzel oluyor vucut diyorki birseye gerek yok ben ortami hazirladim ama o donemde degilsem evet kuruluk oluyor o zaman belki bebek yagi kullanabiliyorum sperm öldurse bile zaten cocuk olma zamani da gecmis oluyor Z zesamu93

Şoyle soyleyeyim yumurtlama oncesi ve biraz sonrasi o akintidan dolayi kayganlik gayet guzel oluyor vucut diyorki birseye gerek yok ben ortami hazirladim ama o donemde degilsem evet kuruluk oluyor o zaman belki bebek yagi kullanabiliyorum sperm öldurse bile zaten cocuk olma zamani da gecmis oluyor Z zesamu93
CAnım ıste bu tarz şeyler pH dengesını bozabılıyormus sen bence normal zamanda kayganlastırıcıya ıhtıyac duyuyorsann doktorların önerdigi bazı su bazlı kayganlastırıcılar var bunlar gebeliğe engel değilmiş hatta spermin yumurtalığa ulaşmasını kolaylaştırıyormuş onlardan kullan bence ben bidahakı ay onu kullanacağım doktor bana gleitgelen dıye bı kayganlastırıcı önermıstı piyasada yok suan uretılmıyor onu bulamadığımız için mecburen gratisten bişey alalım dedık ondanda böle bi talihsizlik oldu

Yaşım 38 olduğu için aklımı kemiren kimyasal gebelik ,düşük vb şeyler var. Hamileliğin tadını çıkarmama izin vermiyor bu içimdeki acabalar😏
canımm merhaba öncelikle tekrar gözün aydın inşallah sağlıkla gelir bebişin ve sağlıkla büyütürsün ; yaşımız aynı olduğu için sana sormak istedim ne zamandır bebek denemelerindesiniz birde esktra yaptığın bişey oldu mu :)

CAnım ıste bu tarz şeyler pH dengesını bozabılıyormus sen bence normal zamanda kayganlastırıcıya ıhtıyac duyuyorsann doktorların önerdigi bazı su bazlı kayganlastırıcılar var bunlar gebeliğe engel değilmiş hatta spermin yumurtalığa ulaşmasını kolaylaştırıyormuş onlardan kullan bence ben bidahakı ay onu kullanacağım doktor bana gleitgelen dıye bı kayganlastırıcı önermıstı piyasada yok suan uretılmıyor onu bulamadığımız için mecburen gratisten bişey alalım dedık ondanda böle bi talihsizlik oldu

Yapay olan hicbirsey kullanmadan ilerlemeye calisiyorum bende kuzum. Sana da yazdim gormedin o dedigin gibi kayganlastirici varmis evet. Cok kirk yilin basi belki kullaniliyor. Sende kullansanda bir kez kullanmis oldun zaten guzel degerlendiriyorsan birsey olmaz canim.Nasip ya bu ay merak ediyorum bakalim reglden 1 hafta onceki belirtiler basladi biraz bacaklara vuran sizi gibi. Belirtilere bakmayalim diyoruz ama yinede onemsiyorum ben.

canımm merhaba öncelikle tekrar gözün aydın inşallah sağlıkla gelir bebişin ve sağlıkla büyütürsün ; yaşımız aynı olduğu için sana sormak istedim ne zamandır bebek denemelerindesiniz birde esktra yaptığın bişey oldu mu :)
Teşekkür ederim canım. Ekstra geçen ay soğan kürü yaptım. Bu ay ikinci denememdi. Çabuk hamile kalan biriyim. bunda yaşım gereği eskisi gibi çabuk olacagini dusunmuyordum ama hiç bı değişiklik olmamış elhamdülillah ☺️

Ay evet kuzum teşekkür ederim hepımıze başarılar dılıyorum😀😀 bu arada bısey dıyecem bende kuruluk sorunu var eşim kayganlastırıcı jel almış kullandıktan sonra Marmara çırası gibi yandım sonradan üstünü bi okudum ki kayganlastırıc değilde uyarıcı jel yazıyor şok oldum 🥲🥲🥲 bu tarz kayganlastırıcı yada uyarıcı jellerin gebeliğe ters bi etkısı olurmu acaba cok yakıcı bıseydı sperm miperm yakmıştır şimdi böle bi talihsızlık yaşadık😅😅
Kıııızz Allah seni 😂😂😂
Eşinmi almış onu yanlış almış demekki alırken ne demiş acaba tanıdık eczaneden almamıştır inşallah 😂😂
Kız çok güldüm ya pişik kremi falan sür bari

Kıııızz Allah seni 😂😂😂
Eşinmi almış onu yanlış almış demekki alırken ne demiş acaba tanıdık eczaneden almamıştır inşallah 😂😂
Kız çok güldüm ya pişik kremi falan sür bari
Bende çok güldüm Marmara cirasina ozellikle 😂 hindistan cevizi yağı uygulayabilir arkadaş hiç yakmaz tavsiye ediyorum 😁

Bende çok güldüm Marmara cirasina ozellikle 😂 hindistan cevizi yağı uygulayabilir arkadaş hiç yakmaz tavsiye ediyorum 😁
😂 Hindistan Cevizi yağı kıllanma yapar ama ben kaşıma kirpiğime kullanıyorum en masumu bebe yağı bence ya

Kızlar sanki yarin pik olacak gbi bugun esim isten aksam 10 da geliyor sabahta 5 te evden cikicak nobeti var 24 saat evde olmayacak sizce aksammi degerlendrsem sabahmi. Sabah o saatte pek degerlendrmek istemiyorm acikcasi cok uykulu oluyorm ama bilemdm kararsz kaldim

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-29-12-54-23-132_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-12-29-12-54-23-132_com.android.chrome.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar sanki yarin pik olacak gbi bugun esim isten aksam 10 da geliyor sabahta 5 te evden cikicak nobeti var 24 saat evde olmayacak sizce aksammi degerlendrsem sabahmi. Sabah o saatte pek degerlendrmek istemiyorm acikcasi cok uykulu oluyorm ama bilemdm kararsz kaldim
Uyumak yok bebişleri görene kadar 🥰 bence akşam değerlendir canım kaçırma bu fırsatı

Onceden hamilelik yasayanlar yumurtlamadan sonra akinti devam etti mi ya su gibi akinti var surekli nerdeyse pedle gezecegim temiz kalamiyorum. Acaba dollenme mi gerceklesti ki gecen ay yumurtlamadan sonra kupkuruydum ben.

lilyrosey lilyrosey canım hoşgeldin yoktun kaç gündür bende yazıcaktım bugün artık sana
iyi bari gitmişsin kafa dinlersin biraz iyi yapmışsınız döndüğünde toparlarsın buraları önemli değil tatilini yap güzelce Allah'a emanet ol canım 🥰

X