Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merakımı maruz görün,Regl sonrası bir dolu bir boş mu ilerlediniz ovülasyon testi yapmış mıydınız
Ovülasyon bırakalı bayağı oldu canım stres yüklüyor pcos vardı bende geçen sene tam bugün ilk korunmayı bıraktığım anda kimyasal yaşadım daha sonra 6-7 ay düzensiz adet görmete başladım ilaç kullanarak zorla adet oldum. İki ay clife kullandım adetim düzenlendi. Daha sonrasında iki ay gynopol omega 3 d vit folik asit başladım. İkinci ay kasım 23te tekrar kimyasal gebelik geçirdm. 27 kasımda adet oldum 1 aralıkta bitti. Ardından 1-1 ilişki yaşadım ovülasyon 13 aralık gösteriyordu eşim 9-10-11 de şehirdışındaydı 11-12-14-15 ilişki oldu. Sonrasında da yine bir doku bir boş devam ettik

Ovülasyon bırakalı bayağı oldu canım stres yüklüyor pcos vardı bende geçen sene tam bugün ilk korunmayı bıraktığım anda kimyasal yaşadım daha sonra 6-7 ay düzensiz adet görmete başladım ilaç kullanarak zorla adet oldum. İki ay clife kullandım adetim düzenlendi. Daha sonrasında iki ay gynopol omega 3 d vit folik asit başladım. İkinci ay kasım 23te tekrar kimyasal gebelik geçirdm. 27 kasımda adet oldum 1 aralıkta bitti. Ardından 1-1 ilişki yaşadım ovülasyon 13 aralık gösteriyordu eşim 9-10-11 de şehirdışındaydı 11-12-14-15 ilişki oldu. Sonrasında da yine bir doku bir boş devam ettik
Açıklamanız için teşekkür ederim ben de altı ay önce 4.5 aylıkken sonlandırmak zorunda kalmıştım. Cinsiyetini öğrenmeye gittiğimde dr gebeligin sonlanması gerektiğini söyledi. Karaciğeri dışardaydı, skolyoz vardı ve suyum da azmış. Velhasıl kelam daha yeni toparlandım. Tekrar deniyorum şimdi ama bakalım hep dua ediyorum. Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın. Evlatlarımız önce sağlıkla gelsin ve hayırlı evlat olsunlar. Rabbim bundan sonra yüzümüzü güldürsün inşallah. Dualarınızda bizlere de yer verirseniz çok sevinirim🤗🙏

Kızlar bu ayda adet olursam doktora gideceğim de adetten sonra mı gitmeliyim acaba yoksa regl döneminde mi gitmeliyim nasıl bir süreç izleniyor bilemediğim için herhangi bir kontrol gerekirse diye bilginiz varsa beni aydınlatırsanız sevinirim.
Hormon testi için adetin 3. Veya 4. Gününde gelmenizi istiyorlar. Aç karınla gidin

Şu an hamile olan arkadaşlar yaşadığınız belirtileri paylaşabilir misiniz? Her kadında farklı seyredebilir biliyorum ama merak ettim. Sizi bariz şüphelendiren belirtiler oldu mu,örn. Ağızda metalik tat anlık kramp,uyku hali vb.

Benim hamileliklerimde ilk belirtim aşırı gaz olmuştu acayip bir gaz topluyordum ve gaz sancısı tabi herkeste farklı olabiliyor...
Şu an hamile olan arkadaşlar yaşadığınız belirtileri paylaşabilir misiniz? Her kadında farklı seyredebilir biliyorum ama merak ettim. Sizi bariz şüphelendiren belirtiler oldu mu,örn. Ağızda metalik tat anlık kramp,uyku hali vb.

Benim hamileliklerimde ilk belirtim aşırı gaz olmuştu acayip bir gaz topluyordum ve gaz sancısı tabi herkeste farklı olabiliyor...
Bende belirtiler yeni yeni başladı çok şükür😅 Goguslerde belirgin mavi,morumsu damarlı görüntü, sık idrara çıkma, az da olsa sarımsı renkte akıntı,uyku yorgunluk hali. Anlık gelen hafif bulantı.

Açıklamanız için teşekkür ederim ben de altı ay önce 4.5 aylıkken sonlandırmak zorunda kalmıştım. Cinsiyetini öğrenmeye gittiğimde dr gebeligin sonlanması gerektiğini söyledi. Karaciğeri dışardaydı, skolyoz vardı ve suyum da azmış. Velhasıl kelam daha yeni toparlandım. Tekrar deniyorum şimdi ama bakalım hep dua ediyorum. Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın. Evlatlarımız önce sağlıkla gelsin ve hayırlı evlat olsunlar. Rabbim bundan sonra yüzümüzü güldürsün inşallah. Dualarınızda bizlere de yer verirseniz çok sevinirim🤗🙏
Rabbim kucağımızı boş bırakmasın gönlünüzdeki bir an önce gerçek olsun🙏🏻🙏🏻

İyi aksamlar kizlar umarim 2024 dun ilk gebelerinden oluruzz ✨ gynoseed jel kullanip hamile kalan varmi hic duydunuzmu bu ay ilk defa onu denemek istiyorum sprem hiz ve sayisi iyi morfoloji 3 ve asima dahi tutmaz durek tup bebek dedi doktor cok sasirdik ama yinede denemekten vazgecmek istemiyoruz ilaclara devam ediyoruz bir umit diyerek sizlerde durum nedir

Benim yumurtlamadan birkaç gün sonra göğüs ucunda aşırı bir ağrı oluyor kimyasllarımda da ikiz gebeliğimde de bu belirti oldu ve beni hiç yanıltmadı şimdiye kadar yumurtlamadan hemen sonra başladığı içinde tutup tutmadığını hemen anlayabiliyorum bide kasıklarda batma

Merhaba gynopol kullanırken ayriyeten folic asitler de kullanılabiliyormu bende de pcos var.

Kızlar benide aranıza alır mısınız? Ben bir kaç gündür yazıyorum buraya ama hiç cevap alamıyorum kimseden 😢

Ben korunmayı bırakmak için dün çok uğraştım ama olmadı (ria var). Özel hastaneye gittim 6.000 TL istedi çıkartmak için ( ben bu kadar para için 1 hafta işe gidiyorum yahu). ASM ni aradım, verme o kadar dedi kadın doğum hastanesine git ücretsiz çıkarırlar dedi gittim kan tahlili istedi verdim bugün çıkaracaktı ama bugün de reglim bitti 😂 gelecek aya kaldı bizim iş

X