Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaa kızlar ben bazen kafa dağıtmak için burdaki diğer konulara da bakıyorum o kadar komik şeyler varki insanların dert ettklerini bi görseniz size de tavsiye ederim kafanızdan konuyu atmak için iyi geliyor :) :)

Test zamanı gelince bana da bi şeyler oluyo. Ağrılar batmalar ayılıp bayılıp tansiyon düşmeleri. Kız kusmuşluğum var manyak gibi şuan daha 11. Gün değerlendirme zamanı bakıyorum da yine aynı şeyler var. Hani gebe olmam imkansız. Çok kendimizi dinlediğimizden oluyo bunlar

Kuzu bir de doktor bana reglin biter bitmez günaşırı ilişkiye başlayın demişti öncesi de sonrası da önemliymiş

Bende de başlardı ama şu an tık yok

Öyle gerçekten ya rabbim zorlaştırmasın kolaylaştırsın inşallah

yaa kızlar ben bazen kafa dağıtmak için burdaki diğer konulara da bakıyorum o kadar komik şeyler varki insanların dert ettklerini bi görseniz size de tavsiye ederim kafanızdan konuyu atmak için iyi geliyor :) :)
Ay ben bakıyorum başlıklar çok komik kocam beni aldatıyo mu, boşanmalı mıyım, kaynanam çok fena, eşim benden şunu istedi yapmalı mıyım, kaynanam ve 7 görümceler kız bunlar fake mi valla benim inanasım gelmiyo onlara

bende hiç bilmiyorum kuzu fake mi ama çok komedi kafam dağılsın diye girip okuyorm hele biri vardı akadaşı merveden yakınan :) :)

bende hiç bilmiyorum kuzu fake mi ama çok komedi kafam dağılsın diye girip okuyorm hele biri vardı akadaşı merveden yakınan :) :)
Bi de şey vardı, iş arkadaşım kokuyor ne yapmalıyım al leğeni otur yıka o zamam yani ne diyeyim dün bi başlık gördüm tüylerim ürperdi eşi çoklu ilişki istiyormuş. Onu görünce tmm dedim bunlar asosyal kişilik bozukluğu bipolar insanlar, milleti kekliyor

mervenin kocası bunun kargosunu almamış mı napmış sonra merve bunun kocasından süt istemiş nasıl benim kocmdan süt ister yüzsüz falan diyordu :) :) :)

her ay her ay bi umutla bekliyoruz valla benim eşimde biraz sorun çıktı kuzum oda 3 aydır keçiboynuzu pekmezi ve ek takviye kullanıyor ama olmadı yani hiç bir zaman olmayacakmış gibi hissediyorum
Insallah olur canım ya ne diyelim valla beklemekten ve sabretmekten başka çaremiz yok.

Evlenmeden önce bebek hemen ilk aydan tutar sanıyordum meğer öyle değilmiş . Genelde kaçıncı denemenizde tuttu hamiş olanlar
Canım bende senin gibi düşünüyordum evlenince olmayınca stres yaptım hastane hastane gezdim hiçbir sorun yok denildi normal 1 sene olmaması denildi evlilik senem doldu bebek oldu. Yani tam 12 ayı buldu hamile olmam. İlk bebeğimi kaybettim kürtaj yaptılar kürtajdan 5 ay sonra tekrar hamile oldum ikinci bebeğimi de kaybettim şuan kürtaj sonrası 9.aydayim halen hamile kalamadım

Kuzu bir de doktor bana reglin biter bitmez günaşırı ilişkiye başlayın demişti öncesi de sonrası da önemliymiş
Demekki her turlu önemi var oncesının de sonrasının da benim bu üçüncü deneme 5 e tamamlayıp doktora gıdecegım hormon baktırmaya ve yumurta takıbıne eşimıde urolojıye goturmeyı düşünüyorum. Bıraz zor olacak ikna etmek ama

5e kalmayacak sen bana güven gün aşrı devamlı adete 3-5 kalana kadar devam. Ben de değerlendirmelere başladım. Daha erken benim için ama devamlılık esas

Oda bişeymi ben regl donemımı adet bıttıktrn sonrakı günden saymaya başlıyordum evlılıgın ilk ayında cahillikte profesörmüşüm hatta regl donemını cok kısa sanıp doktora bıle gıtmeyı düşündüm 21 gun sayınca

Öyle kuzu ya benimki de aynı gitmem diyor. İnşallah gerek kalmaz valla yoksa durumlar fena

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…