Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay inşallah kız ben önce öğrenirsem yolu açarım sizlere bu karda kışta belediyeden daha çok çalışırım ya
Bu ay nedense daha çok içime siniyo biraz fazla kilom var ya. İstiyodum ama çok içime sinmiyodu. Şimdi daha kafam rahat en azından diyorum bi 5kilo daha veririm. Yok ya şubat bizim ayımız hadi inşallah

H hawaii canim sabah degerlendirmissin aksamina catlamis bence en guzel zamanda degerlendirmissinde bu hormon azalişi idrara ne kadar zamanda geciyor acaba mesela idrarda tamam tespit ediyoruz catladi diye ama yumurta catliyor hormon salgilanmasi azaliyor sonra o idrara geciyor biz oyle bilebiliyoruz.

H hawaii Birde simdi teste gore yumurta catladi senin doktor ne diyecek bende merak ediyorum canim ovulasyon testleri insallah yanilmiyordur bende yarin hormon testleri icin gidecegim yumurta sayisina baktiracagim ama acaba diyorum onumuzdeki ay mi gitsem cunku yumurta sayisi vs soylese ne olacak bu ay degerlendiremedikten sonra. Ne dersiniz bebislerim karar veremedim ArasaNillGerek Z zesamu93 Y Yaseminnn35

Şöyle ki bu beta hcg gibi bi hormon değil. Yumurtlamayı veya çatlamayı gördüğün gün doktora da gidip teyit ettirenler var

Doğru diyosun diğer ay git bence kuzu

Canım inan onu ben de anlayamıyorum ya mantığını çözemedim. Yani pik olunca yumurtlama 24-36 saate olunacak deniliyor. E bir de çatlama da 24 saate kadar sürer deniliyor valla karışık işler ama ben bugün öyle aman aman kasık ağrıları çekmedim o kafamı karıştırıyor yarın dr kesin bir şey der inşallah ya . Yani tek tesellim pik öncesi günü ve çatlama öncesi saati değerlendirmiş olmam. Her iki değerlendirme arasında 36 saat var işte ben bu 36 saatte testler yaptım piki de gördüm çatlamayı da. beynim aldı dumanım tütüyor

Kız şöle düşün en heyecanlı kısımdasın ben napiym bacım anavatan kan ağlıyor 2. Gün daha 2 hafta dolacaktaaa ohooo

Ben bu ay bu konuda biraz makale falan tarayacagim ya cok fazla merak ettgim sey var bulduklarimi anlatirim size de catlamadan sonra bile en az 24 saat vakit var sonuc olarak sen guzel degerlendirmissin bence canim hic dumanin tutmesin rahat ol bence

Ben de çok merak ediyorum canım bakalım sabah dr dan çıkınca yazacağım buraya etiketlerim sizleri de . Bu ay değerlendiremeyeceksen gitme canım ama mesela soğan kürü dene hazır denemeyeceksin iyi geliyor diyorlar ben de bu ay bir hafta kullandım bıraktım pikten önce de

Makaleler de araştır doktoramızı yapalım kuzu o hadde geldik yumurta ve sperm konusunda akademik bilgiler edindik

Kız şöle düşün en heyecanlı kısımdasın ben napiym bacım anavatan kan ağlıyor 2. Gün daha 2 hafta dolacaktaaa ohooo
Balım inan biliyorum o durumu benim reglim geçmek bilmedi bana resmen bir an önce bitse de denemelere başlasam diye dedim durdum ama zaman geçiyor öyle ya da böyle

Bendeee 2. Gunde cok fenayim betim benzim bile bembeyaz olmus. Afedersin saat basi ped degistirmek zorunda kaliyorum doktora onu da soracagim diger ay gidersem gerci 8 ay once kist vs yok temiz denmisti

İnşallah canım ya yarın sabah doktora gitmesem benimkini darlardım da iyi yırttı paçayı. Daha kaç gün devam edeceğiz diyip duruyor bıktı ellamm ama onu da anlamıyom ha reglken de kaç gün kaldı diyor yumurtlama zamanında da kaç gün kaldı diye soruyor

Mideme dokunur diye korkuyorum ama deneyeyim olmazsa birazcik kuzum evet onumuzdeki ay gitmeye karar verdim bende

Bendeee 2. Gunde cok fenayim betim benzim bile bembeyaz olmus. Afedersin saat basi ped degistirmek zorunda kaliyorum doktora onu da soracagim diger ay gidersem gerci 8 ay once kist vs yok temiz denmisti
Kanamanın bol olması çok iyi içerisi temiz kalır. Şu incir kürü malzemelerini alamadım bi türlü yrn alabilirsem incir de yememiz gerekiyormuş. Havuç hergün 1 tane yiyorum eşim bana bugs bunny diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…