Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
senin kanın başına bir işmi getirdiler acaba yaw nasıl doktor bu bukadar geç sonuçmu çıkar anlamadım ben
Pes diyorum bir şey demiyorum. 3 günde çok tüp kan verdim biraz bekleyeceğim sonuçlar da çıkacaksa çıkar artık napayım.

Bende biraz o yuzden yapmak istedim ❤️ kandil gecesi insallah dua edip uyuyacagim kendime de sizlere de. Sabah kalktigimda da direkt testi yapacagim ne cikarsa nasip artik 🥰
Ben de heyecanlıyım yarın sabah devletin kadın doğuma gideceğim gebelik düşünüyorum gerekli testleri yapabilir miyiz diye. Akşam da özeldeki kadın doğuma gideceğim test sonucuna ve yumurtlama başlamış mı diye bakalım güzel şeyler söylerler inşallah

Merhabalar ovulasyon testine başladım 12.gün koyulasmaya başladı ama sonra birden silindi. 12.Gun yumurtlama mı olmuş sizce .

Eklentiler

• IMG_20240111_173132.jpg
    IMG_20240111_173132.jpg
    106,7 KB · Görüntüleme: 51
Merhabalar ovulasyon testine başladım 12.gün koyulasmaya başladı ama sonra birden silindi. 12.Gun yumurtlama mı olmuş sizce .
Canım testler pek güven vermedi bana normalde reglin kaçıncı günü yumurtlama görüyorsun. Yumurta akı kıvamında uzayan akıntın falan var mı şu an

Ben de heyecanlıyım yarın sabah devletin kadın doğuma gideceğim gebelik düşünüyorum gerekli testleri yapabilir miyiz diye. Akşam da özeldeki kadın doğuma gideceğim test sonucuna ve yumurtlama başlamış mı diye bakalım güzel şeyler söylerler inşallah
Evet icin rahat eder insallahta bir problem cikmayacaktir canim.

Canım d vitamini önemli bide folik asit düzeyi onlardan baktır istersen

Canım testler pek güven vermedi bana normalde reglin kaçıncı günü yumurtlama görüyorsun. Yumurta akı kıvamında uzayan akıntın falan var mı şu an
Bu aralar düzensizleşti ama 16 ile 20 arasi oluyor genelde yumurtlama akıntım yok şuan

Bu aralar düzensizleşti ama 16 ile 20 arasi oluyor genelde yumurtlama akıntım yok şuan
O zaman bence yapmaya devam edin testleri ilerleyen günlerde olabilir yine de aklınızda soru işareti kalmasın diye bugünlerde de değerlendirmeler yapabilirsiniz dediğim gibi test çok güvenilir gelmedi. Test öncesi 2 saat sıvı alımını bırakıyorsunuz değil mi

Ekstradan söylemem gerekir mi yoksa onlar da bakar mı canım. Ben folik asit kullanıyorum yaklaşık bir buçuk aydır ama d vitamininden emin değilim😅
D vitaminini söyle bence cunku sağlık ocağı almıyor tabi özelemi devletemi gıdeceksın bilmiyorum da sen yınede belirt canım devlet hastanesi ve özel hastaneler bakıyor d vitaminine bence sen işini sağlama al belirt belli olmaz iş yükleri cok fazla unutabılırler

D vitaminini söyle bence cunku sağlık ocağı almıyor tabi özelemi devletemi gıdeceksın bilmiyorum da sen yınede belirt canım devlet hastanesi ve özel hastaneler bakıyor d vitaminine bence sen işini sağlama al belirt belli olmaz iş yükleri cok fazla unutabılırler
Testleri devlette yapacağım canım,sağolasın yarın söylerim inşallah ilgili bir doktor çıkar

X