Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vallaha benim umudum yok koyulaşmaya başlayan Ovü testi kafamı karıştırdı. Bariz bir belirtim olsa her sabah yaparım 😂😂😂
Şimdilik ovi iyice koyulasirsa diye bir umuda bağladım kendimi😇😇😇
Ovulasyonu birakma canim silinsede regl olana kadar birakma belki ikinci kez koyulasir bende normal bat gunume 7 gun kala yumurta catlamasi oldu ben normalde o zamanlar regl yaklasti diye iliskiyi birakiyordum ne bileyim o kadar uzak tarihte yumurtlayacagimi. Laf olsun diye ovulasyon testi yaptim pik cikti şok oldum.

Ben pozitifimde testler negatif 😂 neyse tamam cok uzattim ben negatifleri aylardir gore gore boyle oldum kuzum hayirlisi olsun insallah 🥰
Ya kuzum sana diyorum ama bende aynıyım ilk hamilelğimde iki aylık olduğumda bile 4-5 tane test alıp yapıyordum çift çizgi çıktığını görmek harikaydı o derece deli 😒

Kızlar acilde nasıl beta veriyorsunuz. Ben ölüyorum diye gitsem mesai saatinde gelseydin dicekler gibi hissediyorum🙈

Bu arada ben de korunmayı bıraktıktan sonra aç ay gebelik olmamıştı idrar yolu enfeksiyonu şikayetim vardı sonrasında gebe kalabildim ama 18 haftalıkken sonlandırıldı malesef ama sağlıklı bireyler de bile ilk denemede yüzde 15 diyor gebelik şansı o yüzden umutsuz olma canım vakti zamanı gelince kucağımıza da alacağız hayırlısı ile inşallah🙏
Gebeliğiniz neden sonlandırıldı acaba? Tekrar hamile kaldınız mı

:nazar:Dayanamadın dimiiii 🥰
İyi bakalım bekliyoruz sonucu Allah'ım inşallah hayırlısını versin kuzum 🤲 inşallah umutlarımız boşa çıkmaz bende yarın öğlen 2 de sonuç alıcam inşallah
V Vavelya09 Sopranoooo Sopranoooo Candy7777 Candy7777

IMG_3361.jpeg

X