Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizzlaaarr bana ait bir test yok Hayat su nun testi ayni testi isaretledim ben heyecanla hizli hizli yazdim kusura bakmayin. Daha once de ovulasyon testini atmistim cift cizgili bu benim kacinci vakam. Bu arada ovulasyon testimi o gun esimde gordu eli ayagi titredi sonra anlattim bu baska test hamile degilim diye

BEN SENİN TESTİNİ GÖRMEDİİİİİİİİİM YAAAAA!
Ortalık karıştı desene olsun tatil dönüşü normaldir güzel vakit geçirmene çok sevindim kuzum ohh mis gibi kafa dinlemişsinizdir şimdi aşk böcükleri sizi
Dur bugün yaptığım testi atiyim sana bide kan verdim yarın sonuç görücem

Kızlar öğleden sonra sağlık ocağı kan almıyormuş. Yarına kaldı benim iş

Yaaaa maşallah sana maşallah!!! Tebrik ederim seni inşallah kan sonucun da çok güzel gelecek ben de hemen adının yanına hamiş emojisi koyacağım

Kızlar bir şey soracağım. Testlerinizi nereden alıyorsunuz? Hangi markaları kullanıyorsunuz bir de?

Önce yaklaşık 2.5 katı sonra da yaklaşık 1.5 katı artmış. Bence birbirini dengeliyordur ve bir aksilik yoktur inşallah
Herkes boşuna sevinme kimyasal diyor adetle atılır dedi dün adet günümdü yada dış gebelik dediler yükselir sonra durur kürtaj olursun diyor korkuyorum kürtajdan

Çarşamba günü adetin 3. Günü için randevu aldım. İnşallah doktor neden reglken geldin demez
Demez canim demez ben regl degilken gittim muayene etti regl oldugunda da gel demisti zaten gidememistim ben burda en erken 2 hafta sonrasina randevu alabiliyorum 2 hafta onceden nasil tahmin edeyim reglin 3. Gununu dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…