Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa benim dediğim belirti mi bu, bak şimdi iyice heyecanlandim ya
Ayy inşallah bebise işarettir benimde ilk kez yaşadığım biseydi sonra ara ara olup geçti

Yaa benim dediğim belirti mi bu, bak şimdi iyice heyecanlandim ya
Ayy inşallah bebise işarettir benimde ilk kez yaşadığım biseydi sonra ara ara olup geçti
Vallaha İnshaAllah öyledir ilk kez oldu çünkü direk aklıma sen geldin.. birilerii geriyor gibi oldu sanki sinrisel bir durumdu kontrol dışında gelişen birsey.. birde boyle çok Spor yaparsın ya iç bacaklarim resmen öyleydi .. ama rahimde batma daha çok oluyor İnshaAllah bkalim haftaya ortaya çıkar varmı yok mu .

Elimde kalan son testi pazartesi yapicam isnhaAllah aynı hafta doktora gidecem bugün 5. Gundu gecikmenin pazartesiden filan sonra 10 . Günü bulur bakalım hatta geçer..

Benimde öyleydi canım rahimde batma daha coktu test yapmadan iki kere oldu o çekme aynı anlattığın gibi, birde aynı şekilde kasıgımda da olmuştu. Pazartesi salı yaparsın haftanın sonunda da doktora gidersin canım kan tahlili yapmıyorlar miydi ?

Onlar yapmıyor ama kana labaratuvara gönderiyor.. büyük ihtimal öyle yapar.. ama kese görürse onu yapmıyor gerek görmüyor

Onlar yapmıyor ama kana labaratuvara gönderiyor.. büyük ihtimal öyle yapar.. ama kese görürse onu yapmıyor gerek görmüyor
Eger daha küçükse görünmezse diye dedim canım. Çünkü benim geç döllenme olmamasına rağmen 5+4te görüldü. 5+1de değerim 1561di. 1500 3000 arası değerde görünüyor diyorlar en erken
Peki vajinal bakiyor mu? Öyleyse değer daha düşükken görülebilir

Yaaaa hiç sorma akılsız kalitesiz insanlar saçma sapan yerlere getiridiler meseleyi .. bende banlanmistim.. saboş gelir gelmez yazınca yine gitti ...

neyse muhattabım değiller ..
Aman boşver, bende hiç bir zaman anlayamıyorum zaten sürekli didişme meselesini.
Biriyle kafam uyuşmazsa yazmam geçerim yani

Evet canım bakıyor bende geçen sefer ordan bakıp görmüştü..

Evet canım bakıyor bende geçen sefer ordan bakıp görmüştü..

Aynen ya aslında bende öyle.. demkki gebelikten sinirim hopladi
Ay yerim gebelik diyor inşallah götürücez yanımızda geri kalanlarıda o kadar çok istiyorum ki.. Allah gönlümüze göre versin inşallah
Vajinal bakıyorsa iyi erkenden görme fırsatın olur canım, inşallah haftaya güzel haberler alicaksin

İnshaAllah kuzum Benim çok tatlısın yaaa gerçekten nekadar içten ve samimi konuşuyorsun... Ne kötü bir sözünü ne bir saygısızlığıni görmedim.. çok iyi bir anne olucaksin İnshaAllah

İnshaAllah kuzum Benim çok tatlısın yaaa gerçekten nekadar içten ve samimi konuşuyorsun... Ne kötü bir sözünü ne bir saygısızlığıni görmedim.. çok iyi bir anne olucaksin İnshaAllah
Estağfurullah canım çok teşekkür ederim güzel düşüncen için emin ol aynı şeyler senin icinde geçerli
Bir de biz birbirimizi anlamayacagiz da kim anlayacak başka? hepimiz benzer yollardan geçiyoruz.. hele uğraşan bi kimsenin muradına ermesine o kadar seviniyorum ki hep böyleydi böylede kalacak. Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eylesin insallah
Bir gün bu emeklerin karşılığını Allah nasip edecek inşallah
Pazartesi testi yaparsan güzel haberlerini bekliyorum Allahin izniyle, şimdi ben daha çok devrik cümle kurmadan yatağa gideyim uykum geldi yanlış anlaşılma olmasın
Hayırlı güzel geceler canım benim, inanıyorum o güzel haber gelecek

Bu zamana kadar hiç bisey hissetmiyordum ama şimdi kız gibi hissediyorum canım ultrasonda büyümüş halini görünce içimden kızım demek geldi İstemsizce
Sen ne hissediyorsun
Sağlıkla al kucağına bebeğini bacım Ben hep bekarlığımdan beri erkek istiyordummm bakalım eşimde kız hissediyor

Canim benim Allah razı olsun İnshaAllah tatlım ... Tamam kuzum hayırlı geceler Allah rahatlık versin öpüyorum seni

Sağlıkla al kucağına bebeğini bacım Ben hep bekarlığımdan beri erkek istiyordummm bakalım eşimde kız hissediyor
Allah razı olsun canım benim sağlıklı hayırlı evlat olsunlar önce insallah
Evet doğru sen hep erkek diyordun en son kaçıncı haftada gitmiştin erkek daha erken belli eder diyorlar

Allah razı olsun canım benim sağlıklı hayırlı evlat olsunlar önce insallah
Evet doğru sen hep erkek diyordun en son kaçıncı haftada gitmiştin erkek daha erken belli eder diyorlar
En son 9.haftada gittim bacım şimdi 13.haftamda gidicem nasip olursa Rabbim önce sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat versin ama hayırlıysa erkek nasip etsin ilk çocuğu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…