Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya mavişiiiiimmmm, özledim sizi be. İyi kötü geçiyor zaman mavişim çok şükür diyelim, sen nasılsın asııl?
Çok şükür iyiyim bende canim gün saymaya devam 13 haftalık olduk bizde kaçıncı haftadasin bakalım herşey yolunda mi

Çok şükür iyiyim bende canim gün saymaya devam 13 haftalık olduk bizde kaçıncı haftadasin bakalım herşey yolunda mi
Allahım kocaman olmuş minnak. Maşallah mavişim.

Ben geçen yılki kötü tecrübe yüzünden mahvoldum mavişim, 10. Haftanın içindeyiz şimdi, her şey yolunda ama hala yüreğim ağzımda. 3.ayı atlatsaydık biraz rahatlayacağım.

Aklına kötü seyler getirme kötüyü çağırma iyi şeyler düşünelim iyi olsun kuzum Allah'ın izniyle sagsalim alacağız kucağımıza

Kizzzzzz naberrrrr... Haha nasıl gidiyor..m dur sen kimsin demsden önce ben mümine hahaha

Valla ben tanımıştım zaten. çok şükür iyilik beybisi senden ne habeer? Nasıl gidiyor?
Nasıl olsun cano.. iyi şimdilik gebelik belirtilerinden hallice, bir adet yerleşme kanaması , rahimde batma ,akıntı ağrılar, gecikmenin 5. Günü ve coook silik testler bulunuyor efenimmm

Ay canım bu belirginlesmis digerlerine göre sabah ilk idrarla mi yaptın
Heee ilk idrarla yaptım birde suya tutmadiydim bunu.. ciddimisn kizzz.. vallaha ben bunu daha silik gördüm ama öbürleri de suya tutulduk tan sonra koyulasmisti gerçi.. bu orjinal ...

Kız snin gibi bir kaç kişi daha a gördü ama bazılarıda göremiyor ben anlamıyorum nasıl oluyor ki

Canım bence suya tutmadan önceki hali vardı ya diğer testlerin ona göre daha koyu. Ve direk gördüm ben, diğerlerinde pek görememiştim çünkü bunda gördüğüme eminim
Aynen suya tutma canım benim afedersin ikinci çizgi sarı gibi olmuştu suya tuttum pembe çizgi çıktı direk altındaki rengi çıkartıyor sanırım. Baya öyle durup sonra tamamen negatif olmuştu ama

Nasıl olsun cano.. iyi şimdilik gebelik belirtilerinden hallice, bir adet yerleşme kanaması , rahimde batma ,akıntı ağrılar, gecikmenin 5. Günü ve coook silik testler bulunuyor efenimmm
Aa kan testi verdin miii? E seni de kasım anneleri topiğine uğurluyoruz o zaman.

Tutmiycam.zaten artık dur ben o ilk tesgleie bir birlestiryeim bakalım ne çıkacak... İlk hallerini..

Tutmiycam.zaten artık dur ben o ilk tesgleie bir birlestiryeim bakalım ne çıkacak... İlk hallerini..
Tamam canim sana da demiştim ilk emin değilim diye ama bunda eminim gördüm
İnşallah vardır da birlikte anneler grubundan devam ederiz hep birlikte inşallah hepinizi alıp oraya götürmek istiyorum❤

Aa kan testi verdin miii? E seni de kasım anneleri topiğine uğurluyoruz o zaman.
İnshaAllah canımm yaaaa... Yok vermedim canım daha . doktora gideceğim zaten haftaya İnshaAllah tam da 10 gün filan gecikmsi olxam bakarsın birşeyler cikar.. aaaa sen bilmiyorsun tabiii yoktunya burda bir ara .. ben aslında ocak ayında gebeymisim aynı sizin gibi .. kanda çıkmadı testte çıkmadı doktora gidecektim ya en son işte gidince direk kese gormsutum.. . sonra kese de bebiş görüruz diye beklerken kese gelişmedi aynı kaldı brikac gün sonra düşük oldu canım yaaaa.. sonra hsg filan çekildim simdide durum bu .

Ocak ayindaki gebelikten Gösterim kızlar bakın kesyee Dilos6342 maviss_34 kızlar sildim burdna özele gondericemm başak gordu sizde görün diye burda kalsin istemedim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…