Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Minik kuşuum, nasıl üst üste gelmiş her şey çok üzüldüm, çok geçmiş olsun ve başınız sağ olsun. Özledim seniii. Kötü günler geride kaldııı artık her çok daha güzel olacak inşallah.

Başınız sağolsun mekanları cennet olsun inşallah hayat mücadelesi her zaman farklı oluyor maalesef

Gerçekten çok üzüldüm öncelikle başın sağolsun biz bıraktığın gibiyiz buralarda takılıyoruz bekliyoruz türlü şeyler oluyor hergün birimize anlatıp değerlendiriyorız aramızda nedir ne değildir diye böyle geçiyor günler

Çok üzüldüm canım, başın sağolsun. Hakikaten de zor bir süreçten geçmişsin ben de geçen sene 39 yaşındaki kuzenimi kanserden kaybettim neler hissettiğini çok iyi biliyorum. Aylar sürdü toparlanmam. Sen de iyi olacaksın

Amin kuzum Allah razı olsun burda olmak iyi geliyor gerçekten

Maalesef öyle oldu, sağolasın kuzum ya ne olduğunu idrak edemedim ama şu an iyiyim sukur geçti birazcik da olsa

Sağolasın kuzum sevindim yine çoğu kişinin burda olmasına

Yaaa senin de basın sağolsun kuzum zor oluyor gerçekten çok zor ama rabbim sabrını da veriyor.

Başınız sağ olsun canım sana da büyük geçmiş olsun . Sahalara geri döndüysen bol şans şimdiden

Kuzucum basınız sagolsun hep üst üste gelmiş umarım şimdi iyisindir zamanla geçip düzelecek şeyler mekanları cennet olsun insallah

Sağolasın kuzum valla döndük anam napim hâlâ kaniyorum maşallah israrla her ay
Umut kesilmiyo anam.Regl dönemi isyanla geçiyo ne zaman ki yumurtlama dönemi yaklaşıyo umut doluyorsun sonra beklemeye başlıyorsun umudun bazen azalıyo bazen artıyo ama hiç bitmiyo

Bacım ben direkt Nisan topigi buldum, bu ay da adete hızlı giriş yapıncaMart kesmedi anam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…