Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet haftaya İnşallah hayırlı sonuç alırım. Benimde miğde bulantılarım başladı şu 2 3 gündür. Adete göre bugün tam 8 haftalık olduk
Alırsın canım inşallah Allahin izniyle. Mide bulantısı 6. Haftada başlayanlarda var iyi yine biraz senin geç başlamış inşallah az az olur biter bi an önce
Benimde haftaya kaldı aynı günlerde gidicem inşallah güzel haberler alırız

Ayyy inşallah inşallah güzel haberler alırız haber ver burda sende

Arkadaşlar merhaba formu yeni gördüm bişey sormak istiyorum bugün benim adet günüm ve erken gebelik testi yaptım prodictor express diye bir marka ama negatif çıktı ben bi çizgi görüyo gibiyim ama hayalet çizgi gibi sizce beklemeliymiyim

Daha önce prodictor express gebelik testi. Kullanan var mı
Ben varım canım. Ama express olan 50 değer ve üstünü gösteriyor erken gebelik değil, erken gebelik olan early yazanı
Ben gebeligimi onunla öğrendim hatta
Yumurtlama gününü biliyor musun? Üstünden 12 gün falan geçince cok silik belli oluyor

Tahmini yumurtlamadan bugün 14. Günü ama içini açıp ılığa tutunca görür gibi oldum bi kaç gün öncelerde karnımın yanlarında batmalar vardı bugünde aşırı halsizlik ve vücut ısısında artış bilmiyorum 3 ay önce düşük yaptım umarım vardır yumurtlamanın olduğu haftayı değerlendirdik asker eşim o yüzden de bu aydan sonra denk getirmem zorlaşacak hakkımızda hayırlısı olsun en son 10 ocakta adet oldum canım senin nasıldı anlatırmışım rica etsem

aslında adetin 16. Günü yumurtlamam lazımdı ama ben 18. Gün olduğunu belirtilerden dolayı düşünüyorum 12 veya 13. Günü oluyo heralde bugün yumurtlamanın

Canım öncelikle bende asker eşiyim ve benimde 18 ay ugrastiktan sonra oldu. Ben catlatma iğnesi attığım için benim yumurtlama günüm belliydi, catlamanin 11. Günü test yaptım çok silik cikti değerim de kanda 12 çıktı. (Predictor early ile)
2 gün sonra tekrarladim kan testini 56 çıktı tabi idrar testinde de tekrarladim(Predictor Express ile)
Sana şimdi testleri koyarım aklında bi fikir olur.
Eğer yarın erken gebelik testi bulabilirsen veya kan testi verebilirsen tekrarla çünkü tahmini 14 gün diyorsun artık belli olur istersen at buraya bakalim
Şimdi sana testleri atayım fikir olsun. Bu beklemiş halleri bu arada.
En üstteki early olan 12 değer çıktı kanda
Ortadaki 2 gün sonra Express olan bu da 50 değer ve üstünü ölçüyor
En alttaki de yine 2 gün daha bekledim bu sekilde

Eklentiler

• 20220123_110802.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 42
Benim ilk bebeğim ilk ayımda oldu 6 aylık evliyiz doğuda görev yaptığı için dediğin gibi bilirsin sende canım sürekli görev ve denk getirmek çok zor İlk ay zaten izinde olduğumuz için hemen oldu bebeğim ama bilemedim işte düştü o kuzum şimdi tekrar istiyorum bu ayda denk getirdim akıntı vs anladım gibi ya yumurtladığımı ama bilmiyorum benimki en üsttekiinden de soluktu için açtım bayağa didikledim fotoğraftada gözükmüyo yok mu acaba ya inşallah vardır da testte gözükmemiştir ya

Eklentiler

• 526C53B3-BB7F-43A7-ACD7-B6A25F472F5F.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 24
  • E01A9DCE-DE94-44D4-87F5-33C04E694531.jpeg
    207,6 KB · Görüntüleme: 22
  • 00A14EBE-3AE9-4A2A-8BEA-02F51B27912C.jpeg
    56 KB · Görüntüleme: 44
Seninkileri görünce umudum kalmadı aslında ama gecikmeyi bekliyorum keşke hemen içini açmasaydım ya belki fotoğrafta görünür şekilde belirginleşirdi

Canim sen expressle yapmışsın ama o 50 değer ve üstünü gösteriyor. Tahmini de 12. 13. Günündeysen belli olmayabilir o testte.
Benim de eşim 2 ay yanımda 2 ay doğuda görevde maalesef. İnsanı böyle deneyememekte çok yoruyor gerçekten anliyorum seni.
Kan verme ihtimalin yok mu?

Seninkileri görünce umudum kalmadı aslında ama gecikmeyi bekliyorum keşke hemen içini açmasaydım ya belki fotoğrafta görünür şekilde belirginleşirdi
Çarşafın üstünde belli oluyor canım ben orda gördüm ama dediğim gibi o test 50 değer ve üstünü gösteriyor. Early olan 5 değer ve üstünü gösteriyor

Gerçekten çok zor bi de İlk ay hemen oldu bebeğim ve ben onu kaybettim o duygusallıktan ancakki çıkıyorum ama bu negatif beni çok üzdü ya keşke olsa ama yok ara ara beyaz akıntım oluyo bilmiyorum canım keşke dediğin gibi olsa ama ben zannetmiyorum yok gibi kanı veririm istesem yarın ama buranın doktorları bile o kadar kırıcı ki bağıra bağıra geçen ay geçildiğinde kan vermiştim gebe değilsin diye yüksek bi sesle söyledi o yüzden idrarda görmeden gitmeyeyim dedim bu testi de internetten aldım zaten burda prodictor testi bulamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…