Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kesınlıkle kefır bagırsaklar ıcın cok cok faydalı bırde ev yogurdu

Ah ya ah seni çok iyi anlıyorum Allah bütün hastalara şifa versin amiin
Her gün ne olacak diye beklemek o stres ne kadar zordur, inşallah toparlanır şifa bulur bi an önce. Sen de üstüne bunla uğraşıyorsun üzülmen stres olman çok normal, hemde çok istiyorsun bu yüzden de gecikiyor iste insallah bu ay umudunun kırıldığı yerden o mucizenin haberiyle toparlanıp hiç biseyin kalmaz insallahhh

evet kuzum sımdı kemoterapısı bıttı akıllı ılac kullanıyor onu parasını denklestırene kadar neler cektık 40bın, sonra dava actı avukat vs sımdı gerı almaya calısıyoruz. ah zor ya, Rabbım kımsyee yasatmasın.
stres gobek adım olmustu valla su 3 4 aydır bıraz rahatım ,
amınnn kuzummmm ınsallaaahhhh,amınnnn

Buz gibi hava hemde Enfeksiyon içinde bol bol bol su iç. Bende de hafif var ilaç içmek istemiyorum. O yüzden suyla geçer inşallah bir daki doktor kontrolünde

selam kizlar ben yeniyim öncelikle hamile olanlar hayirli olsun sag saglim yavrularinizi kucaginizada alirsiniz insallah hamis olmayi bekleyenlerde insallah hayirli sonuc almayi rabbim nasip eder insallah bir sorum olcakti benim yarin normalde adet günün ve adet agrilarim basladi 19. ocaktada transferim gerceklesti benim gibi adrt agrilarini yasayip hamile oldugunu ögrenen varmi cok korkuyorum bu ücüncü denemem ve doktora kan vermeyede gidemiyorum malesef covid oldum idrar testi yapmayada korkuyorum b

Rabbim tez zamanda acil şifalar versin inşallah kuzum bekleyen tüm hastalara en yakın zamanda inşallahhhh bu sene hepimizin yılı olsun

Canım halimi bi görsen acil-ev dışında bi yere çıkamadım ki insallah onu da alayım da kullanayım zor valla teşekkür ederim canımm

Buz gibi hava hemde Enfeksiyon içinde bol bol bol su iç. Bende de hafif var ilaç içmek istemiyorum. O yüzden suyla geçer inşallah bir daki doktor kontrolünde
İlk hiç içemiyordum canım çok fena mide bulantısı yapmıştı 2 gün serum taktirdim sıvı kaybı için. Şükür suan icebiliyorum
Sende dikkat et canım kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…