Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet günüm hatta günümüde geçmişti korkuyorum tek çizgiyi göreceğim için hazır hissetmiyorum tam bir kaç gün daha geçsin öyle yaparım
Canım şöyle söyleyeyim sana eğer bebek varsa lekenmeler belki tehlikeli olabilir ihmal etme. Günün geçtiyse test yap, varsa doktora çıkarsın hemen o da sana progestan verir bebeğin tutunmasi için lekenmelerinde kesilir
Bence ihmal etme insallah bebis vardır

Sağol canım bilgin için halen devam ediyor lekelenmem selpaga her sürüşünde geliyor az az sadece çok hafif agrim oluyor bide çok halsizligim olmuştu

Sağol canım bilgin için halen devam ediyor lekelenmem selpaga her sürüşünde geliyor az az sadece çok hafif agrim oluyor bide çok halsizligim olmuştu
Canım bebek varsa progestron alırsın ceviz avakado gibi şeyler ye folik asit iv dinlen canım. Bı test yapsan iyi olur bu durumda

Pıhtılaşma olmasa ben yapmazdım ki bebeğim, diğerini geçince anlamıştım test yapmıştım, bu sefer erkenden öğrenip doktora haber vermem gerekti işte.
haklısın, ama ben pıhtılasma olmadanda yapıyprum merak edıyorum en azından bısey varsa onceden onelemını almak adına faydalı da bır yandan, hayırlısı olsun hakkında kuzum saglıkla gelsın yavrucagın

Yaa gerçekten mi, ne kadar etkilemiş aslında seni. Bebis olursa sevinçten aklına stres olmak gelmez insallaaahh
Çok teşekkür ederim inşallah ilaçlar ise yarar bi an önce toparlanirim
ınsallaahhh canım benımmm, evlendım evlenelı sureklı sıkıntılar babannemle kalıyordum ben buda dugunden ıkı hafta sonra babannemı kaybettım, 1sene snra amcamın kanser oldugunu ve son evre oldugunu ogrendım 8 ay snra babamın kanser oldugunu ogrendım, 2021 temmuzda amcamı kaybettım, babam bu surecte tedavıle oldu bır bucuk sene, ne stresler ne sıkıntılar Rabbım beterınden korusun bu surecte zaten benım bebegımın olmamasına aslında sasırmıyorum bunca uzuntude belkıde Rabbım olmaması hayırlı dedı bekletıyor, ınsallaaahh artık zamanımız gelmıstır

Canım belki yerleşme kanaması şeklinde de olabilir ihmal etme, eger bebis yoksa da kadın doğum doktorunda bi hormon tahlili yaptırırsin

Ah ya mekanları cennet olsun seni çok iyi anlayabiliyorum bende küçükken babami ve yengemi kaybettim trafik kazasında kendim de arabadaydim sahit oldum yani, ölüm insanı cok yıpratıyor hemde çok bunu yaşamayan bilemez. Hastalık olduğunda da insan günden güne üzülüyor aslında ne olacak diye. Allah babacigina da şifa versin bi an önce ellerinden öperim.
İnsan böyle ağır şeyler yaşayınca da o stres günden güne içini kemirip seni de hasta ediyor biliyorum, gerçekten herseyin başı stres üzüntü zaten.
İnşallah seninde bebisin bi an önce gelir de onunla birlikte bütün derdin tasan biter insallahh cook içten söylüyorum insallah en kısa sürede hayırlısıyla bebisine kavuşursun amiinn

Midemde kalp atma hissi sinirden stresten oluyo. Bende seninle aynı şeyleri yaşıyorum sıkma canını sabredip beklemekten başka çaremiz yok

1 saattir bekliyorum, ara hasta olarak geldiğim için, çok yoğun ya. Stresten 3 aylık oldu çocuk.

Midemde kalp atma hissi sinirden stresten oluyo. Bende seninle aynı şeyleri yaşıyorum sıkma canını sabredip beklemekten başka çaremiz yok
Canım ben dün acilden geldim hem reflu şikayetleri yaşıyorum hemde bağırsak enfeksiyonu geciriyormusum. O kalp atma hissi hem stres hem mide sorunundan oldu sanırım sende öyle yanma bulanma falan var mı peki?

Canım ben dün acilden geldim hem reflu şikayetleri yaşıyorum hemde bağırsak enfeksiyonu geciriyormusum. O kalp atma hissi hem stres hem mide sorunundan oldu sanırım sende öyle yanma bulanma falan var mı peki?
Ben iki gün çok yoğun kustum ishal oldum ne yesem yatağa uzaninca midem yaniyodu geçti ama. Sen bol bol su iç

Ben iki gün çok yoğun kustum ishal oldum ne yesem yatağa uzaninca midem yaniyodu geçti ama. Sen bol bol su iç
Aynı olmuşuz seninle. Enfeksiyonum çok yüksek çıktı doktor antibiyotik probiyotik falan yazdı. Ben su bile içemiyordum ilk serum taktiriyordum sıvı kaybı için.
Şuan içebiliyorum şükür sende kendine dikkat et inşallah tekrarlamaz bi daha

Geçmiş olsun canım değerin çok güzel artmış inşallah keseyide bebiside sağlıklı görürsünüz Çarşamba günü yediğine ictigine dikkat et dinlen bolcaa

Geçmiş olsun canım değerin çok güzel artmış inşallah keseyide bebiside sağlıklı görürsünüz Çarşamba günü yediğine ictigine dikkat et dinlen bolcaa
Allah razı olsun canım sagolasin sende görürsün inşallahh
Ediyorum canim çok bisey yiyemiyorum zaten muz, patates haslamasi falan. İnşallah geçer bi an önce

senınkıde cok ayrı bır tramva Allahım bır daha yaaşatmasın
evet ya hepsı ust uste geldı neoldugunu anlayamadık amcam babam ıkısıde kanser hangıne uzulecegımızı sastık, Rabbım kımseyı hastalıkla ımtıhan etmesın , hastaalara şifa versın.
ALLAH razı olsun kuzum , ayyy ınan oyle bır sevınce ıhtıyacım varmıs gıbı hıssedıyorum bır haberını alsam kalp atısını duysam sankı bunca sıkıntım stresım ucup gıdecek, ınsallaaahhh bu ay gelsın cok yoruldum gercekten bu ay hıc takvıme bıle bakmak gelmıyor ıcımden Allahım hayıra cıkarsın

Allah razı olsun canım sagolasin sende görürsün inşallahh
Ediyorum canim çok bisey yiyemiyorum zaten muz, patates haslamasi falan. İnşallah geçer bi an önce
Bak sana kefir iç demiştim doktorda probiyotik vermiş bağırsak florasini düzenlemek iyi bakterileri arttırmak icin çok sağlıklı ben hergun bir çay bardağı kadar içiyorum hem bağırsak hemde fosfor kalsiyum vs için. Aklında bulunsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…