Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet bıde dedıgın gıbı zaten serum alacaksın, dusunup dururdun bu gece ıcın ıcıne sıgmazdı , gercekten.
cok sukur guzel cıktı degerın. olabılır kuzum aynen mınnos ıyı olsunda

evet bıde dedıgın gıbı zaten serum alacaksın, dusunup dururdun bu gece ıcın ıcıne sıgmazdı , gercekten.
cok sukur guzel cıktı degerın. olabılır kuzum aynen mınnos ıyı olsunda
Aynen canım valla halimi görenler noldh sana diyordu sıvı kaybından kendimden geçtim resmen serumda iyi geldi biraz inşallah güzel ilerler inşallah senden de güzel haberler alırız hemde çifter cifter

Aynen canım valla halimi görenler noldh sana diyordu sıvı kaybından kendimden geçtim resmen serumda iyi geldi biraz inşallah güzel ilerler inşallah senden de güzel haberler alırız hemde çifter cifter
oy kıyamam ben sana yaaaa, ınsallaahh serum ıyı gelır kuzum .
amınnn amınnn bebegımmmm dualarında bızlerıde unutma

oy kıyamam ben sana yaaaa, ınsallaahh serum ıyı gelır kuzum .
amınnn amınnn bebegımmmm dualarında bızlerıde unutma
Insallah insallahh iyi gelir yalnızım ya bir an önce toparlanmak istiyorum sadece. İnşallah ben sizi hiç unutmuyorum cook güzel haberler alicaksiniz
Ohh ne güzel çok sevindim kuzumm p.tesi salı günü alttan ultrasonla rahatça görünür o zaman hadi gözünaydın canım
Sagolasin canım içim rahatladı valla, doktor dün çarşamba gelsin demiş bi sıkıntı olmazsa o zaman giderim herhalde inşallah sizlerden de çok güzel haberler alırız ama sıkıntısız amiin

Serumlar şifa olsun kuzum çabucak toparlanırsın inşaAllah beslenmene de dikkat etmeye çalış veee güzel dua’n içinde çoookk çoookkk amin bu ay bizlerde senin gibi bebiş haberleriyle geliriz inşaAllahh

Bi korku var ama çok takmıyorum doktor progestan verdi pruluton iğne heyecandan bende ne yaptığımı bilmşyorım bugün çok güzel bi duygu ya

Serumlar şifa olsun kuzum çabucak toparlanırsın inşaAllah beslenmene de dikkat etmeye çalış veee güzel dua’n içinde çoookk çoookkk amin bu ay bizlerde senin gibi bebiş haberleriyle geliriz inşaAllahh
Allah razı olsun canım benim inşallah toparlanırım bi an önce şuan sadece haşlanmış patates ve tuzlu çubuk kraker yiyebiliyorum ama toparlanicam insallah sizde bebis haberleri alın ama güzel değerlerle öğrenin hemde çok sıkıntısız geçirin insallah amiiin

Test yaptın mı canım tekrar
Yaptım canım şükür 527 olmuş dün 313tü
63 çıktı sonucum iyi mi acaba ya döngümün daha 24. Günü çatlatma iğnesi yapmadığım için ne zaman çatladı bilmiyorum. En şüpheli uzak olan ilişki 12 gün önce olmuştu
Cok iyi çıkmış canım hadi gözün aydın sende geçen ay aşılama olmuştun dimi? Aynıyız resmen benim catladiktan sonra 11. Gün 12 çıkmıştı 13. Gün 56 olmuştu çok güzel çıkmış değerin

Çok şükür inşallah sağlıkla ilerler

Ay hala inanamıyorum ya evet geçen ay aşılama yaptırdım olmadı bu aya kısmet oldu tabi yine tedaviyle oldu farklı doktor ve ilaçlar iyi geldi heralde değişiklik iyidir

İnşallah canım çok sagolasin. Benimde öyle bu ay 2. Kez hsg cekilmistim birde femara kullanmıştım bi tane 18 mm yumurtam vardı sadece hiç beklemiyordum. Demekki önce kafada bitiyor heesey İnşallah seninde çok güzel ilerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…