Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzum kan verdın mı haber ver bızede

Ay bi yandan da iyi yapmışsın insan kendi doktoru olacak işte

2 kayıp ne ya oda can seninki de can varsa vardir 2 3 4 beklemek mi gerek. İyi yapmışsın vallahi 2 değil 5 deseydin

Ben salı test vericem ama sağlık ocağına verilen kan nerdeyse 1 hafta beklio sun sonuç çok geç çıkıyor. Ozaman a zaten adet olurum sonuç gelene kadar

Nasıl içim rahatladı var ya. Allah razı olsun sizden sen ne zaman kan vereceksin Birbasak ? İnşallah güzel çıkar senin de degerlerinn
ayy benımde vallahı, Rabbım sagıkla kucagınza almayı nasıp etsın ınsallah kuzum, ııyıkı bugun verdın yoksa ıcın ıcını yerdı

ayy benımde vallahı, Rabbım sagıkla kucagınza almayı nasıp etsın ınsallah kuzum, ııyıkı bugun verdın yoksa ıcın ıcını yerdı
Evet vallahi canım cumartesi mi versem acaba hani 2 günde bir ya diye düşünmüştüm, ama içim içimi de yiyordu sende ver için rahat eder diyince verdim valla iyi ki de vermişim çok şükür. Bu rahatsızlık mi etkiledi acaba diyorum baya kötüydüm çünkü sağlıklı olsunda insallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…