Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Alttan da bakti ama yoktu sonra beta hcg istedi zaten değer cok düsükmüş, 5 günlük serum yazdi ama şiddetli ishal mide ağrısı kusma hepsi var. Birde midem de kalp atıyor sanki o kadar çok hissediyorum, aşırı kötü oldum dün hastaneye zor attım kendimi hepsi üst üste geldi hangisine üzülsem bilemedim

Hala inanamıyorum geçen ay aşılama yapmıştık olmamıştı
Eşim gelsin gidip yapıcam kanamam olur diye korkuyorum
oyle nasıp kuzum bende ıkı aşılama denedım kasım aralık negatıf.
uzan dınlen avakado ye bırde kabak cekırdegı , ama ılk fırsatta kan ver

Bugunde mi versem napsam ? Dayanamiyorum ya birde midemde kalp atıyor sanki
Canım aynı hastanede mi veriyorsun kanı. Başka hastane olunca değerler farklılık gösterebiliyor. Bence sorun yoktur ya içini ferah tut bol bol dinlen inşallah sımsıkı tutunmuştur sana

Canım aynı hastanede mi veriyorsun kanı. Başka hastane olunca değerler farklılık gösterebiliyor. Bence sorun yoktur ya içini ferah tut bol bol dinlen inşallah sımsıkı tutunmuştur sana
Aynı hastanede veriyorum canım insallah tutunmustur zaten zor oldu bari devamı gelseydi

Aynı hastanede veriyorum canım insallah tutunmustur zaten zor oldu bari devamı gelseydi
Bebek işi çıplak elle balık yakalama ya benzetiyorum ben suda balık zor süreç cıksa zor cıkmasa zor zorlu bi yol sitresli bi sevüren sakin ol insallah kötü bısey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…