Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet nasipte ne varsa onu yaşarız ama bilmiyorum içim içimi yiyiyor bi yandan da böyle hasta olmak acaba birbiriyle bağlantısı varmi diyorum

Kötüyü cagırma o sana nasip olacaksa her türlü olacak canını sıkma sitres yapma bekle baska seylerle mesgul ol
Olamıyorum ki tek başımayım evde bi yandan da çok rahatsizlandim iyice korkuyorum, ishal şiddetli kusma mide ağrısı vs yaşıyorum ikisinin arasında bağlantı var mı bilmiyorum, sadece korkuyorum işte

Olamıyorum ki tek başımayım evde bi yandan da çok rahatsizlandim iyice korkuyorum, ishal şiddetli kusma mide ağrısı vs yaşıyorum ikisinin arasında bağlantı var mı bilmiyorum, sadece korkuyorum işte
Uzan dinlen okudugum kadarıyla eşin asker ortak sorunumuz yanlızlık gerekli oldukları zaman genel de evde olmuyolar üzülme bal cok sitres de yaratma dinlen sadece kendine bakman yeter

bu ay neler yaptın anlat bakalım :) ılıskı gunlerı yeme ıcme vs
Beybisi ben ovülasyon takibini pepapp uygulamasından yapıyorum, gösterdiği günlerde günaşırı korunmasız ilişki. Zaten biliyorsunuz avokadosuz kahvaltım olmaz benim başka da bir şey yapmadım. Ama hayatımın en köyü ayını yaşadım sinir stres, o kadar sağlık problemi hortladı ki bir anda, çok kötüydüm ilaç da kullandım, anestezi de aldım, hayırlısı olsun artık. Umarım bir şey olmamıştır.

Uzan dinlen okudugum kadarıyla eşin asker ortak sorunumuz yanlızlık gerekli oldukları zaman genel de evde olmuyolar üzülme bal cok sitres de yaratma dinlen sadece kendine bakman yeter
Evet hersey üst üste geldi öğrendik Bi gün sonra göreve gitti Bi kaç gün iyiydim sonra bende fenalaştım, Bi de değerin böyle çıkması allahim yardım et diyorum başka da elimden bişey gelmiyor

evet kuzum hatırlıyorum, bende pepapp kullanıyorum hemen hemen ovulasyın ıle ordakı tarıhlerım tutuyor bır ıkı gun belkı once sonrası oluyor.
ıste ummadık anda oluyor bazen, ınsallaaahh kuzum ,saglıkla kavus ınsalllah bebısın senınle bence

doktorlar zaten hep en kotusunu soyler herzaman bunu gördüm , ınsallaaahh kotu bısey degıldır de bu evhamların bosa cıkar kuzum, yarın kan ver yıne sen
Gününe göre de değer düşük dün 4+6ydı insallah yarın güzel arttığını görürüm de boşuna üzülmüşüm derim başka elimden hiç bisey gelmiyor duadan başka

Gününe göre de değer düşük dün 4+6ydı insallah yarın güzel arttığını görürüm de boşuna üzülmüşüm derim başka elimden hiç bisey gelmiyor duadan başka
aynen öyle dua et hayırlısını ıste herzaman ıcın, ınsallaahhh güzel haberler alırız ınsallaaahh, amınn
cuma gununun hurmetıne saglık versın Allahım bebıslerınıze ve sizlere

İnşallah minnoşum, çok teşekkür ederim güzel duaların için.

Evet hersey üst üste geldi öğrendik Bi gün sonra göreve gitti Bi kaç gün iyiydim sonra bende fenalaştım, Bi de değerin böyle çıkması allahim yardım et diyorum başka da elimden bişey gelmiyor
İnsallah kötü bısey olmaz insan etkileniyo tabi ben de o gorev yüzünden kendim gitmek zorunda kalmıştım oglumda kese gordugumuz de elim vardı ama kalp atısına gittiğimde yablıx gottım ben duydum ama eşim yoktu özel seylerde insan daha cok etkileniyo kendine bak dinlen canını sıkma daha cok sitres yapma

Canim benim keseyi göremez ki,ben 3 lt su içtim 4 haftalikken yok kese gozukmedi miniminnacik gördük doktorum haftaya gel dedi bak 1500 üstü hemen görmüştü 5 haftalikken. Ya içini sıkma,ishal kusma vs normal kuzum kanama olmasin yeter ki strese sokma kendini

Allah razı olsun canım inşallah bisey olmaz, rahatsizlanmasaydim idare ederim de böyle olunca çok zor. Insallah bir an önce geçer de atlatırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…