obagi kullananlar lütfen yardım

Merhaba,
Ben de roza hastalığı ve kizarikliklar için 2 aydır obagi retivance kullanıyorum. Sivilceli bir yüzüm yok ama sürekli kizariklik, renk bozukluğu, yanma hissi, yanaklarimda ufak Pütürcukler ve son zamanlarda yine yanaklarimda genişleyen gozenekler vardı. ( cildim karma ) 2 aydır obagi retivance kullanıyorum doktorum tavsiyesiyle. Kizariklik ve yanma hissi yok denecek kadar azaldı. Krem yüzümdeki puturleri de düzeltti. Artık kizariklik atağı yaşamıyorum. Geniş gozenekler icin de 1 aydır haftada 4-5 gün temizlediği yüzüme pamukla adacayi sürüyorum gozeneklerim de küçülmeye başladı. Ek olarak güneşten korunma için skinceuticals renkli güneş kremi kullanıyorum, su ve meyve tüketimimi arttırdım. Umarım bikaç ay sonra daha da faydasını göreceğim. Sizlerle de paylaşmak istedim..

Merhaba,
Ben de roza hastalığı ve kizarikliklar için 2 aydır obagi retivance kullanıyorum. Sivilceli bir yüzüm yok ama sürekli kizariklik, renk bozukluğu, yanma hissi, yanaklarimda ufak Pütürcukler ve son zamanlarda yine yanaklarimda genişleyen gozenekler vardı. ( cildim karma ) 2 aydır obagi retivance kullanıyorum doktorum tavsiyesiyle. Kizariklik ve yanma hissi yok denecek kadar azaldı. Krem yüzümdeki puturleri de düzeltti. Artık kizariklik atağı yaşamıyorum. Geniş gozenekler icin de 1 aydır haftada 4-5 gün temizlediği yüzüme pamukla adacayi sürüyorum gozeneklerim de küçülmeye başladı. Ek olarak güneşten korunma için skinceuticals renkli güneş kremi kullanıyorum, su ve meyve tüketimimi arttırdım. Umarım bikaç ay sonra daha da faydasını göreceğim. Sizlerle de paylaşmak istedim..
merhaba bende de rosasea var 6 yıldır birçok şey yaptırdım gittiğim güzellik merkezinde bana da bu kredmden önerdiler ama pahalı olduğu için ve sonuç alamam die almadım sende durum nasıl yani düzelme ne aşamada?

Ben tam bir hafta önce doktorumun reçetesiyle Obagi'nin cilt lekesi açıcı kremlerini kullanmaya başladım. Doktorum aksatmadan ve kullanım şekline düzgünce uymamı istedi. Çok uzun süredir yaklaşık 5 yıldır güneş lekelerimle mücadele ediyordum. Çok etkili kremler; 1 haftada bu değişimi beklemiyordum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

obagi blue peel evet yaptırdım 4 ürün alınca hediye veriyorlardı blue peelle 4 ürünle evet fayda etki ama bence o kadar masrafa gerek yok. muadil ürünler bulunabilir. izlere blue peel iyi gelmiyor onu söyleyeyim sivilce cıkmasını önlüyor o kadar

cilt lekelerini açmak istiyorsanız daha ucuz yöntemler var kırmızı izlere acnelys,tretin güneş lekelerine expigment gibi ucuz yollu doktor a bunları yazdırın 500 tl krem e para verip aynı etkiyi alıyorsunuz. Yağ bezesi gibi sorununuz varsa ddf maske öneririm yada obagi t pads güzel yada skinceulitals kil maskesi güzel.

yüzümde cam kesi izleri için altın iğne tedavisine başladım evdede devam etmem için dr obagi nuderm sistemini verdi toplamda 2 aydır kullanıyorum verdikleri kullanım talimatına istinaden yaptırdığım tedaviye çok buyuk destek oldu ki gören herkes öncelikle yaranın renginin açıldığını ve ufaldıklarını söylüyor bende baktığımda farkı görebiliyorum evet ürünler gerçekten çok pahalı ama benim gibi işe yarayacaksa inanın değiyor.

Merhaba,
Altın iğne akne ve akne izi tedavisi oluyorum.2. Seans yapıldı dr. Obagi nu derm serisini kullanmamın tedaviye katkısı olacağını söyledi fakat nette daha çok akne değilde leke tedavisi için kullanımından bahsediliyor.Akne tedavisi destek amaçlı kullananlar varsa yorum alabilir miyim?
Fiyatı çok yüksek geldi seri olarak satmak istiyorlar illa tereddüt ettim o nedenden dolayı.

Ya ben pH formula setini kullanıyorum baya para döktüm bakalım işe yararsa roza ve sivilce izi tedavisi için güzellik merkezi ile beraber kullanıyorum. Size yazarım buradan

X