O reklam Sıla'yı hastanelik etti

en kötüsü şarkının orjinali bizden olmaması ve '2 SİDE ŞARKICI ayıp yahu

maskara etmiş bu 2 paragöz sanatçıyı cola firması

Yıllarca Madonna'nın, Britney'in taklidini yaptılar tutmadı, bir de Hindistan'dan eselim dediler kanımca

Kesin baska bir sey olmustur kadına baska bir hastalıktır
Hemende auuğğğ reklam yuzunden kadın hastanelik olduuuğğğğğ
Reklam değil ama haberi yapanlar ağır beceriksiz.

artık sadece sılanın olduğu bölümü gösteriyorlar reklamlarda özcan kayıplarda

artık sadece sılanın olduğu bölümü gösteriyorlar reklamlarda özcan kayıplarda
off neren açtım şom ağzımı yine çıktı bu özcan iksini ayrı ayrı vermeye başlamışlar

bazen tek sılanın olduğu bölüm bazen aaaaaaaç bir koko kola özcanın

sılanın kalitesine yakışmadı bu reklam evet ama sıladan soğuyacak kadar da abartılmamalı..

Ben daha halen bu reklamin konusulmasini anlayamiyorum. Cidden anlayamiyorum. Dünyaca ünlü bir marka, ürününü pazarliyor iste. Reklam banada sikici geldi fakat reklami kötü olan ilk marka degil ki. Niye böyle skandal oldu? Sirf "türk" bir reklam olmadi mi diye? Coca-cola markasindan bahs ediyoruz yani! Duyanda sanki coca-cola'nin bir Türk ürünü oldugunu düsünür. Ayrica bu coca-cola Türklere göre hiç iyi birsey yapamiyor. Ya boykot yiyor Amerikan, Israil ürünü diye, ya "yetirici kadar Türk reklami degil" diye yorumlar yiyor.

Gerçekten insanlar ne bos isler ile ograsiyor bir defa daha anlamis oldum.

Her neyse de şarkının orjinalini bu reklam sayesinde keşfettim sağolsun varolsunlar çok güzel şarkıymış bee

Ayy ben onu yerim ya off yanımda olsa mıncırsam

Geleneksel bir marka olmasada bizim paramız gidiyor o halde yerel olmalı , hindistandaki müziği buraya uyarla 2 ses sanatçıyı çok saçma ve aşalayıcı yani cola demek istiyor ki sizi ben her türlü satınalırım içmesenizde

Hangi paraniz gidiyor? Hani duyanda sanki Coca-Cola vergi paralar ile yapildigini düsünecek

Ve evet Coca-Cola ne yaparsa yapsin, zaten satilcak ki. Coca-Cola dünyanin en büyük sirketlerden biridir. Hemen, hemen her ülkede cola vardir. Bak kötü reklam bile iyi reklam oldu Coca-Cola için. Tüm Türkiye bu reklami konusuyor, ve reklamin amaci bu degil mi zaten? Birçok insana ulasmak ve ürün pazarlamak.

Dedigim gibi, bu reklami bende sikici buluyorum fakat skandal tarafini anlayamiyorum. Yani millet bir reklami niye bu kadar umursuyor? Sonuçta o reklamda Türkiyeye, Türklere hakaret edilmedi, birsey yapilmadi, millet bu reklami niye bu kadar dert ediyor halen anlayamiyorum.

amaaan. reklam güzel. özcan faktörüne rağmen 'iş' bu sıla açısından bakarsam. prestiji de kendi bileceği iş. kazanan sıla, biz konuşuyoruz. strese falan girdiğini de hiiiç sanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…