O reklam Sıla'yı hastanelik etti

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.870
40.715
O reklam Sıla'yı hastanelik etti
-
fft22_mf4438181.Jpeg

Sıla, üç gündür hastanede tedavi görüyor. İddiaya göre şarkıcı, Özcan Deniz’le birlikte rol aldığı reklam filmi birçok olumsuz eleştiri alınca yaşadığı stres nedeniyle hastalandı.
COCA Cola’nın Hindistanlı şarkıcı Dhanush’un “Why This Kolaveri Di” adlı şarkısından uyarlanan ve başrolünde Özcan Deniz ile Sıla’nın olduğu reklam filmi, yayınlandığı andan itibaren sosyal medya gündeminden düşmedi. Özcan Deniz ve Sıla’nın plajda romantik bir atışma yaptığı Bollywood temalı reklam filmi hakkında sosyal medyada çok sayıda olumsuz yorum ve eleştiriler yapıldı. İddiaya göre o eleştiriler Sıla’yı çok üzdü. Şarkıcının yoğun sıkıntı ve stres nedeniyle sağlık sorunları yaşadığı ve bu yüzden üç gündür hastanede tedavi gördüğü iddia edildi.

AĞIR ELEŞTİRİLER
Sosyal medyanın gündemine oturan reklamla ilgili atılan bazı tweet’ler şöyle:

Zerrin: “Sen Sıla’sın yapsana melankolik aşk şarkını. Özcan Deniz’le reklam nedir abla? Kahtalı Mıçımısın sen, çiğköfte misin, overlok kenarı mısın?”

Metin Zakoğlu: “Coca Cola en kötü reklam filmini sanırım Özcan Deniz ve Sıla ile yapmış oldu! Hayırlı olsun...”

Şeref Türk: “Hayatımda gördüğüm en berbat reklamlardan birisi”

Mustafa Ünsalan: “Güzelim şarkının mahvolduğuna mı yanayım, Sıla’nın marka imajının zedelenişine mi yanayım, Coca Cola’nın bu kadar kötü reklam çekmesine mi”
fft22_mf4438182.Jpeg

http://www.radikal.com.tr/fotogaleri/hayat/o_reklam_silayi_hastanelik_etti-1352011-2

Malesef Sılacım hakettin..
Çok severdım senı , duruşunu , havanı , sesini , şarkılarını..
Ankaradaki hiç bi konserini kaçırmadım diyebilirdim.. Arabamda orjınal tek cd sı olan kişiydin :KK23:
Sogudum bea..

Cidden çok kötü olmuş.
Bollywood taklidi bir yana
coco cola'nın de türkiyedeki en kötü reklamı bence.

ay ne var bunda hastaye düşcek anlamadım, başka sebebi olmasın, bular yüzünden diye paravan yapmışlardır

Ben ilk izledigimde ozcan denizin kumda yaptigi garip hareketleri gecince sila giriyor ya sarkiya boyle tiz bi tonda ac bir kola falan diyo orda degistirmistim cok abes ve sacma olmus yani

çiğköfte misin
kahtalı mıçı mı hahahaha güzel yorum olmuş...
özcanı hiiiiç sevmem ayrıca ...
herhalde artık özcanla yolda karşılaşsa yolunu değiştirir.....
aslına bakılacak olursa sılanın olduğu bölüm güzel sorun özcan ın anlamsız gereksiz kasıntı dansı....tabiii bence

milliyetçi ya da dindar profil çizen bi reklamda oynasalar bu defa da duygu sömürüsü yapıyosun kutsal duyguları kullanıyosun derlerdi, insanlar hep konuşur

olan olmuş bir kere baştan düşünecektin Sıla geçmiş olsun artık:KK53:

çiğköfte misin
kahtalı mıçı mı hahahaha güzel yorum olmuş...
özcanı hiiiiç sevmem ayrıca ...
herhalde artık özcanla yolda karşılaşsa yolunu değiştirir.....
aslına bakılacak olursa sılanın olduğu bölüm güzel sorun özcan ın anlamsız gereksiz kasıntı dansı....tabiii bence
aynen katılıyorum sıla bir derece uyumlu ama özcan deniz o kadar sırıtmış iğrenç ki

hangi akıllının aklına geldi böyle bir ikili acaba:confused:çiğ köfteyle suşi kadar alakasızlar:KK70:

özcan deniz değilde onun yerine yalın ne bileyim murat boz filan hiç sırıtmazdı böyle

aynen katılıyorum sıla bir derece uyumlu ama özcan deniz o kadar sırıtmış iğrenç ki

hangi akıllının aklına geldi böyle bir ikili acaba:confused:çiğ köfteyle suşi kadar alakasızlar:KK70:

özcan deniz değilde onun yerine yalın ne bileyim murat boz filan hiç sırıtmazdı böyle
ılk ızledıgımde bende direk murat boz dedim.. sevımlı olurdu. pepsıde tarkan coca colada özcan :KK62:
ama reklamın ıyısı kotusu olmaz mantıgından yola cıkarsak..
bence süper reklam yaptı kookaa kola ichhh

X