O kadar çok seviyorum ki ;(

GsBuseGs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2013
183
0
Merhaba arkadaşlar daha dün üye oldum kadınlar kulübüne daha önceden üyeydim fakat adımı ve şifremi unuttum her ne ise arkadaşlar benim Size anlatacak çok şeyim var artık dert mi desem yoksa mutluluk mu desem bilemiyorum arkadaşlar ben üniversite son sınıf öğrencisiyim bu zamana kadar kimseyle sevgili olmadım sevenler beğenenler oldu fakat ben şunu istiyorum (bu benim tamamen kendi görüşümdür) 'ilk' olsun istiyorum yani elimi ilk o tutsun ilk o baksın bana ilk o öpsün ve sonunda Onunla evleneyim hep ilkleri onunla yaşayayım diye kimseyle sevgili olmadım ve hala bunu gerçekleştirmek için üniversitede bile kimse olmadı sevgilim... Gelelim asıl konuya ben prensimi ararken öyle birine aşık oldum ki belki imkansız belki de imkansız değil ben İngilizce hocama aşık oldum ;( kendisi 25 yaşında bende 21 yaşındayım ;( artık gözüm Ondan başkasını görmez oldu :KK43: bilmiyorum O bana karşı bir şeyler hissediyor mu ama ben çok seviyorum Onu ;( ama bu aşk beni olumsuz etkilemiyor derslerimi falan olumsuz etkilemedi tam tersine daha da sarıldım okula :) Bu sene DGS sınavına gireceğim inşallah onuda etkilemez :) arkadaşlar şimdi şunları anlatayım Size ki bana yorum yazasınız hocam sınıfa girdiğinde ilk bana bakar mesela ama böyle bir utanma var gibi kendisinde mesela koridorda bakar hep bana ama kısa bakışlar atar gözlerini yere eğer ve yanımda geçer mesela ben bir kere okulun koridorunda ders çalışıyordum (vizeye) hocamda asansörle iniyormuş kapı bir açıldı baktım karşımda ama koridorda benle O var bir tek böyle bana bakarak geldi geldi geldi öyle yanaştı ki sonra gözlerini yere eğdi ve yolunu değiştirip odasına girdi ben bu durum karşısında şok oldum keşke bu adam ne yaptı böyle dedim kendi kendime, bu neydi şimdi dedim içimden (keşke Sizde olsaydınız yanımda :)) mesela arkadaşlar ders anlatırken gözünün kenarı ile bana bakar ben bakınca alır gözünü benden :) geçen bir şey anlatıyor konuyu bitirdi kim örnek verecek dedi bende el kaldırdım bana baktı böyle çekingen ama hafif tebessümle verdiğim örneği yazdı tahtaya bu şekil arkadaşlar bu arada facebook da konuşuyorum kendisi ile ama mesafeli davranıyor ki bu normal diye düşünüyorum çünkü ben şu anda öğrencisiyim ki okul hakkında daha çok sohbetlerimiz ama şunu anlatmak isterim hani bir ara İstanbul'a kar yağmıştı ya ben gece saat 03.00'da ona facebooktan şöyle bir özel mesaj attım '... Hocam yarın okullar tatil ancak siz okula gidecek vaya dışarı çıkacak iseniz sıkı giyinin ki üşümeyin hasta olmayın kendinize dikkat edin' yazdım :KK70: oda bana 'tamam buse :) teşekkürler' yazdı :KK70: insan sevince her şeyde o geliyor aklına ne yapayım dayanamadım yazdım doğrumu yaptım bilmiyorum ama O Benim Onu sevdiğimi biliyor çünkü anlaşılıyor :KK43: Onun hal ve hareketlerinden de anlaşılıyor. Ben okulda Ona doğru dürüst söyleyemiyorum çünkü hem utanıyorum hemde korkuyorum O zor duruma düşmesin diye daha çok genç Onu zor duruma düşürmek istemem ama çok seviyorum bakmaya bile kıyamıyorum Ona ne yapmalıyım bana bir yol gösterin...
Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim... ( Bu arada kandilini kutladım Oda benimkini kutladı :) )

Bir sure daha ilgini belli etmek icin sacmaliklar yap :)

Ondan sonra acilmayi dene :)

Eni sonunda onun da senden hoslanip hoslanmadigini ogrenmek zorundasin yoluna devam edebilmek icinl
Belki de mezun olmayi bekleyebilirsin acilmak icin, bikac ay kalmis :)

Olumsuz cevap gelirse hic degilse mezun olmus olursun bir daha gormezsin onu

Olumlu cevap gelirse de ne guzel iste insAllah oyle olur :)

ay canım ya ne güzel hevesli hevesli anlatmıs,inşallah aranızda bi şeyler olur :) çünkü imkansız değil öyle ki öğrncisiyle evlenen cok hoca duydum ben :)
hemen acılma biraz daha sabret yukarıdaki arkadaşın dediği gibi mezun olmayı bekle,sonra açıl bol şansssss:))

Bir sure daha ilgini belli etmek icin sacmaliklar yap :)

Ondan sonra acilmayi dene :)

Eni sonunda onun da senden hoslanip hoslanmadigini ogrenmek zorundasin yoluna devam edebilmek icinl
Belki de mezun olmayi bekleyebilirsin acilmak icin, bikac ay kalmis :)

Olumsuz cevap gelirse hic degilse mezun olmus olursun bir daha gormezsin onu

Olumlu cevap gelirse de ne guzel iste insAllah oyle olur :)

Öncelikle güzel mesajın için teşekkürler :) Ne gibi saçmalıklar mesela :) Bu arada Ona açılmayı okul bitince düşünüyordum ancak hep 'acaba' dedim içimden, acaba doğru olur mu yoksa yanlış mı yapmış olurum açılınca dedim ama senden bu güzel sözü duyunca anladım ki yanlış yapmam haklısın nede olsa artık Onun öğrencisi değilim :) Ben şu an yarıyıl tatilindeyim ve kafayı yemek üzereyim görmedim ya Onu :) yaz tatilinde ne yapacağım acaba :) Birbirimize her yönden çok benziyoruz :) Neden bakıp gözlerini indirir ki bu erkekler :)))

ay canım ya ne güzel hevesli hevesli anlatmıs,inşallah aranızda bi şeyler olur :) çünkü imkansız değil öyle ki öğrncisiyle evlenen cok hoca duydum ben :)
hemen acılma biraz daha sabret yukarıdaki arkadaşın dediği gibi mezun olmayı bekle,sonra açıl bol şansssss:))

:KK70: Yazımı tekrar okudum valla en ince ayrıntısına kadar heyecanla anlatmışım sahiden de :KK70: Aslında herşey Ona bağlı burada çünkü engel yok yaş mesela O 25 ben 21 yaşındayım tek engel şu an hoca öğrenci ilişkisi. Geçen arkadaşlarla ders çalışıyorduk ben derse dalmışım hocada yanımızdaki asansörden çıkmış arkadaş (bu konuyu yalnızca iki samimi arkadaşıma anlattım) bana dedi Buse sana baktı ve gözlerini yere düşürdü dedi :) anlamıyorum ki bu hareketi neden yapıyor ama Onu sevdiğimi biliyor bence. 26 Mayıs'ta mezun oluyorum Allah'ın izni ile yani ondan sonra söyleyeceğim zaten benim düşüncem ve planımda bu yönde idi ama doğru mu yanlış mı yaparım buna karar veremiyordum :)

bence söyleme arkadaşım hemen.. mezun olsanda biraz flört iyidir. mezun olunca daha rahat konuşursun faceden de.. artık senin de bir mesleğin olacak.. bence sen hep olta at.. o gelsin. daha değerli olursun:KK66:) kapıları arala ama içeriye çekme, bırak o girsin.

Birde şunu anlatmak isterim geçen derste kitaptaki alıştırmaları dolduruyordum yüzümü bir kaldırdım Onu Bana bakarken yakaladım bir defasındada ders bitti toparlanıyorduk Ona öyle bir baktım ki :) Oda bana baktı ve gözlerini kaçırıp sınıftan çıktı :) bu yaptıklarına tek başıma anlam veremiyorum ki daha önce sevmedim kimseyi böyle... Yardımlarınızı bekliyorum...

bence söyleme arkadaşım hemen.. mezun olsanda biraz flört iyidir. mezun olunca daha rahat konuşursun faceden de.. artık senin de bir mesleğin olacak.. bence sen hep olta at.. o gelsin. daha değerli olursun:KK66:) kapıları arala ama içeriye çekme, bırak o girsin.

Yok kuzum hemen söylemeyi düşünmüyorum okulum bitince söyleyeceğim neler söyleyeceklerimi bile hazırladım :) Sence bir mektup tarzımı olsun yoksa kısa ve net 'SENİ SEVİYORUM' mu sadece. Haklısın aslında ama zor biri ve okulda neredeyse tüm kızlar aşık Ona ;( ama Onu çok rahatsız ediyorlar Oda hiç muhatap olmuyor kimse ile ama bana öyle değil Onu sevdiğimi biliyor ancak ben Onu hiç rahatsız etmiyorum ya bana sıcak davranıyor Oda çekiniyor gibi utanıyor gibi yani başka davranıyor bana. Onun kendi isteği ile kalbime girdiği günü öyle çok bekliyorum ki ;(

arkadşım ya o da senden hoşlanıyor ama şuan söylemesi neredeyse imkansız adının çıkmasından korkar kariyeri söz konusu ve senden emin olmak istiyor olabilir. ya da senin ilginin farkında ve o yüzden inceliyor olabilir ama birinci ihtimale daha yakın. demekki ilgisini çekmişin ki bakıyor sana. şuan sana yakın davranmasını bekleme.. ama mezun olunca anlayacaksın duygularını hocanın.. ve bence çok aşık olduğunu hissettirme derim ben. bir adım ileri iki adım geri oyna.. bknz. 'kaçan kovalanır':KK14:

bende gördüm nacizane fikrimi yazıyım dedim pek yorum yapmam ama benimde bu şekilde düşünen arkadaşlarım var erkekte olan var bir zaman sonra sanki şöyle bir durum oluyor ya artık yeter olsun deyip birisine takıntı ihtimali yok dimi sende bence düşün taşın ama bu düşünceni çok beğendim kandırılmaktansa kullanılmaktansa doğru insanı bul yaşa bende o şekilde düşünenlerdenim

Gülümseyerek okudum ne guzel yazmıssınız duygularınızı :) hala bakarken utanabılen edepli erkekler var demek ne güzel :) bence siz adım atmayın duygularınızı belli etmıssınız zaten gerisini bi zahmet o halletsin.:) değeriniz artar gözünde gercekten.arkadasımın ablasıda unıdekı hocasıyla evli. hocası asık olmus buna ama okul bıtene kadar beklemıs saklamıs duygularını.

arkadşım ya o da senden hoşlanıyor ama şuan söylemesi neredeyse imkansız adının çıkmasından korkar kariyeri söz konusu ve senden emin olmak istiyor olabilir. ya da senin ilginin farkında ve o yüzden inceliyor olabilir ama birinci ihtimale daha yakın. demekki ilgisini çekmişin ki bakıyor sana. şuan sana yakın davranmasını bekleme.. ama mezun olunca anlayacaksın duygularını hocanın.. ve bence çok aşık olduğunu hissettirme derim ben. bir adım ileri iki adım geri oyna.. bknz. 'kaçan kovalanır':KK14:

Canım benim beni çok mutlu ettin evet şu an malesef öğrenci hoca ilişkisi var aramızda tabi adı çıkarsa işinden olur bende bunları düşündüğüm için okulda Onu zor duruma düşürmemek için mesafeli davranıyorum. Kuzum aynen Senin dediğin gibi yapıyorum bir ileri bir geri :) Onu çok sevdiğimi belli etmemek elimde değil ki :) ben O ders anlatırken hep yüzümde bir tebessüm ve utangaçlık var :) İnşallah birinci dediğin ihtimal olur :) Onun bana yakın davranmasını beklemeyeceğim haklısın kuzum ama yaptığı şeyler ilginç değil mi :) Ya da bana öyle geliyor???

bende gördüm nacizane fikrimi yazıyım dedim pek yorum yapmam ama benimde bu şekilde düşünen arkadaşlarım var erkekte olan var bir zaman sonra sanki şöyle bir durum oluyor ya artık yeter olsun deyip birisine takıntı ihtimali yok dimi sende bence düşün taşın ama bu düşünceni çok beğendim kandırılmaktansa kullanılmaktansa doğru insanı bul yaşa bende o şekilde düşünenlerdenim

Teşekkür ederim nacizade yorumun için canım. Takıntı olduğumu düşünmüyorum ama bu gibi olaylarda takıntı ihtimali çok yüksek gerçektende çok düşündüm canım ben hayatımda gerçekten Onu istiyorum ama olmazsada Allah'tan hayırlısını isterim demek ki yüce mevlam nasip görmemiş ondan iyisini biz bilemeyiz değil mi? Yoluma bir süre acı çeker ve sonra devam ederim.

Gülümseyerek okudum ne guzel yazmıssınız duygularınızı :) hala bakarken utanabılen edepli erkekler var demek ne güzel :) bence siz adım atmayın duygularınızı belli etmıssınız zaten gerisini bi zahmet o halletsin.:) değeriniz artar gözünde gercekten.arkadasımın ablasıda unıdekı hocasıyla evli. hocası asık olmus buna ama okul bıtene kadar beklemıs saklamıs duygularını.

Teşekkür ederim yazınız için inşallah benim okul bitincede o arkadaş gibi sonuçlanır ne güzel sonuç. Bu arada duygularımı ifade etmem de ki yorumumu beğendiğiniz için teşekkürler :) ben Ona şimdi açılmayacağım ancak okul bitince söylemeyi düşünüyorum ne kaybedeceğim ki değil mi belki kazanacağım??? değil mi?

Teşekkür ederim yazınız için inşallah benim okul bitincede o arkadaş gibi sonuçlanır ne güzel sonuç. Bu arada duygularımı ifade etmem de ki yorumumu beğendiğiniz için teşekkürler :) ben Ona şimdi açılmayacağım ancak okul bitince söylemeyi düşünüyorum ne kaybedeceğim ki değil mi belki kazanacağım??? değil mi?

İnşallah güzel bi şekilde sonuclanır yalnız duygularını belli etmişsin zaten bellıkı ondada bıseyler var acele etme derım bırak o gelsin yavas yavas sindire sindire gelişsin herşey. buzamana kadar kimse olmamıs hayatında beklemıssın ilkleri hep onunla yasayım diye bukadar mantıkla ve agır baslılıkla buraya kadar geldıysenız aynı agırbaslılıkla bekleyin o gelsin size... dile dökmedende belli etmişsiniz duygularınızı o çözsün kalanını bence.. arkadasımın ablasından bahsetmıstım o abla yüzüne bakmıyomus okulda hocasının anlıcak diye ona ragmen gelmıs hocası özelliklede yuzume bakmadıgın ıcın geldım demıs bıde :) diğer kızlar çevresındeymıs zaten hep agırbaslı oldugu ıcın gitmiş öyle flört fılanda degıl dırek evlılıkle dalmıs yanı :) 3 cocukları var suan ve arkadasımıda hocanın kardesıne istiyolar ablasıyla eltı olcakmıs :))

İnşallah güzel bi şekilde sonuclanır yalnız duygularını belli etmişsin zaten bellıkı ondada bıseyler var acele etme derım bırak o gelsin yavas yavas sindire sindire gelişsin herşey. buzamana kadar kimse olmamıs hayatında beklemıssın ilkleri hep onunla yasayım diye bukadar mantıkla ve agır baslılıkla buraya kadar geldıysenız aynı agırbaslılıkla bekleyin o gelsin size... dile dökmedende belli etmişsiniz duygularınızı o çözsün kalanını bence.. arkadasımın ablasından bahsetmıstım o abla yüzüne bakmıyomus okulda hocasının anlıcak diye ona ragmen gelmıs hocası özelliklede yuzume bakmadıgın ıcın geldım demıs bıde :) diğer kızlar çevresındeymıs zaten hep agırbaslı oldugu ıcın gitmiş öyle flört fılanda degıl dırek evlılıkle dalmıs yanı :) 3 cocukları var suan ve arkadasımıda hocanın kardesıne istiyolar ablasıyla eltı olcakmıs :))

Teşekkür ederim öncelikle...
Düşüncemi mantıklı bulduğunuz vea ğırbaşlılık yorumunuz içinde ayrıca teşekkür ederim. Evet haklısınız Sizin dedikleriniz oldukça güzel haklısınız ancak bu biraz zor bir insan gibi Ben Ona bırakır isem çok beklerim diye düşünüyorum ancak belki de şu anda öğrencisi olduğum için böyle davranıyor? Bu hocanında peşinde çok kız var neredeyse okulun yarısı ancak kimse ile muhatap olmuyor ama sanki bana ayrı davranıyor (yada bana öyle geliyor) çünkü ben o kızlar gibi değilim yüzüne bile bakmıyorum ki O zor duruma düşmesin ben bakmaya bile kıyamazken benim yüzümden üzülmesini istemem inşallah bu da anlar benim farkımı da sonuç o arkadaş gibi olur belli mi olur belki de aynı sonuçlanır kimseyle konuşmayan adam neden bana bakıp gözlerini yere düşürür neden gözünün kenarı ile bakar... belki oda anlamıştır farkımı... Ben kendimi övmek gibi olmasın ama çok saf ve temiz kalpliyim her zaman dua ediyorum ömrü ömrüme nasip olsun diye neden ilklerimi Onunla yaşamayayım ki değil mi?

Bu arada arkadaşın adına da sevindim :) Anlattığınız kız da kendimi gördüm bende anlayacak diye bakamıyorum bir 'merhaba' bile diyemiyorum kendisine...
Duygularımı belli ettim evet artık beklemeliyim ancak Onda da birşeyler belli ki var demişsiniz bu varsayıma nereden vardınız anlattıklarımdan bunu açarmısınız biraz?

Teşekkür ederim öncelikle...
Düşüncemi mantıklı bulduğunuz vea ğırbaşlılık yorumunuz içinde ayrıca teşekkür ederim. Evet haklısınız Sizin dedikleriniz oldukça güzel haklısınız ancak bu biraz zor bir insan gibi Ben Ona bırakır isem çok beklerim diye düşünüyorum ancak belki de şu anda öğrencisi olduğum için böyle davranıyor? Bu hocanında peşinde çok kız var neredeyse okulun yarısı ancak kimse ile muhatap olmuyor ama sanki bana ayrı davranıyor (yada bana öyle geliyor) çünkü ben o kızlar gibi değilim yüzüne bile bakmıyorum ki O zor duruma düşmesin ben bakmaya bile kıyamazken benim yüzümden üzülmesini istemem inşallah bu da anlar benim farkımı da sonuç o arkadaş gibi olur belli mi olur belki de aynı sonuçlanır kimseyle konuşmayan adam neden bana bakıp gözlerini yere düşürür neden gözünün kenarı ile bakar... belki oda anlamıştır farkımı... Ben kendimi övmek gibi olmasın ama çok saf ve temiz kalpliyim her zaman dua ediyorum ömrü ömrüme nasip olsun diye neden ilklerimi Onunla yaşamayayım ki değil mi?

erkekler utanan cekınen edepli bayanlardan daha cok etkılenıyor bu bi gerçek.daha saf temiz geliyor gözede kulağada böylesi.bence ona bırakırsam cok beklerım diyerek tam tersi bişeyede sebeb olabılırsınz belkı.sizi denıyordur belkıde dıger kızlardan farklımı degılmı gelıcekmı gelmıcekmı dıye. (ki bu zamanda kızlar erkeklerden daha cesur ve yırtık bidee.)erkekler evlenıcegı bayanıda böyle belırlıyor evlı bırı olarak soyluyorum bunu:) sen duygularını ara ara bellı et ve bekle derim ısrarla. inşallah Rabbim hayırlı ise tez zamanda birleştiri yolunuzu..duanı tam yap ve sen yıne Rabbımden ıstemeye devam et arkadasım. kulun ısteyıp ıstememesı hıııc önemlı degıl emın ol ben eşimden nefret edıyordum ayrıldıgmızda ıstemem Allah istemem diye direniyordum ama o cok dua etmiş olsun diye onun duası hayırlıymıski kabul olmus cok mutluyum suan elhamdulıllah.

Bu arada arkadaşın adına da sevindim :) Anlattığınız kız da kendimi gördüm bende anlayacak diye bakamıyorum bir 'merhaba' bile diyemiyorum kendisine...
Duygularımı belli ettim evet artık beklemeliyim ancak Onda da birşeyler belli ki var demişsiniz bu varsayıma nereden vardınız anlattıklarımdan bunu açarmısınız biraz?[/QUOT

bende ünide okudum hiç bir hocamı ben bişeylerle ugrasırken bana bakarken yakalamadım :) bakıp gözlerini kacırmak işte bu hoca ögrenci ilişkisi dısına cıktgnızı gösteriyor anlattıklarınzdan böyle anladım ben.

X