Aile Planlaması nuvaring kullananlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
konunun üstünden biraz geçmiş ama cevap verirseniz çok sevinirim kiloda farklılıklar yapıyomu herhangi bir yan etki yaptımı sizde eşiniz hissettimi

Kiloda bende hiç fark yapmadı
Hormon daha az çünkü haplara göre
Hissedilme konusunda ben hissetmiyorum eşim de ben söyleyene kadar anlamadı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

verdiğin cvp için teşşekkür ederim peki hala kıullanıyomuusn ? birde takıp çıkarması zormu?

Gerçekten ara kanamayi kestimi ben sinir oluyorum bu haplara bu yüzden

verdiğin cvp için teşşekkür ederim peki hala kıullanıyomuusn ? birde takıp çıkarması zormu?

1-2 kullanım zor gelebilir ama bence uygulaması oldukça basit. içeriye doğru ittiriyosun, çıkarırken de parmağını kıvırıp çıkarıyosun.

Gerçekten ara kanamayi kestimi ben sinir oluyorum bu haplara bu yüzden

bende haplar da ara kanama yapmadığı için bu konuda kesin bir şey söylemek zor..

Mantar vs yan etkisi oldu mu ?? En çok ondan bahsediyorlar da. Birde koruması iyi demi ya :)

Nuvaring ime geri döndüm 4 aydır hap kullanıyordum acayip kanamalar yapmaya başlamıştı. Canım nuvaring :)

p
Nuvaring ime geri döndüm 4 aydır hap kullanıyordum acayip kanamalar yapmaya başlamıştı. Canım nuvaring :)
peki kullanımı nasıl.siteden çok bişey anlamadım çünkü.bazısı adetin ikinci günü bazısı adet bittikten sonra takın diyo.ne zaman takıp ne zaman çıkarılması gerek?

adetin ilk üç günü yerleştiriliyo.21 gün sonra çıkarılıyo.çıkarıldıktan sonra adet ne zaman geliyo peki arası boşluk mu

adetin ilk üç günü yerleştiriliyo.21 gün sonra çıkarılıyo.çıkarıldıktan sonra adet ne zaman geliyo peki arası boşluk mu.hani çok bekleme süresi yok dimi

Bu yöntem benimde aklıma yattı akşam eşimle paylaşacağım bu konuyu o da onay verirse bende bu şekilde korunmak istiyorum. Daha 3 haftalık evliyiz o yüzden hemen çocuk düşünmüyoruz en azından biraz borçlarımızı azaltıp kendimizi toplayalım diye. Tek düşüncem eşimi ilişki sırasında rahatsız eder mi?

Bir yildir bu yontemle korunuyorim hic bir zararu olmadi.10 gun regl olurdum gunum.kisalsin diye bu kirunma yontemini onerdi dr.suan 3 gun oluyor kanama.en temiz yontem icinde oldugunu her iki tarafda hissetmiyo.enfeksiyon mantar gibi seylerde olmadi.surekli duruyomu diye konturol etmeyin.elinizi temizleyip takip cikarirsaniz sorun olmuyo

:) söylemezsen fark edeceğini sanmıyorum
ben bile gün içinde fark etmiyorum
acaba gitti mi düştü mü dediğim oldu

kızlar bu yaza düüğünüm var nasipse bu yöntem benim de aklıma yattı ancak bakireyken kullanılıyor mu yoksa düğünden sonra mı başlamalı?

Bende buna gecicem.
Gecicem ya zam gelsin evi barki ustune yapalım hatta.

Ilk kez kendimiz takabiliyor muyuz?

sen çocuk yapmıyo muydun :)
evet ya öyle karışık zor bişeyi yok Kolayca yaparsın

kızlar bu yaza düüğünüm var nasipse bu yöntem benim de aklıma yattı ancak bakireyken kullanılıyor mu yoksa düğünden sonra mı başlamalı?

bakireyken kullanırsan artık bakire olmazsın
bu sebeple düğünden sonraki ilk adet döneminde olabilir
doktoruna da sor tabi

sigara kullananlar, ailesinde emboli geçmişi olanlar lütfen doktor kontrolünde kullanınız
içinde de yazıyo gerçi ama uyarayım dedim

Doktoro da danisicam elbette ama tecrubeleriniz de benim icin cok onemli :) o zaman ilk sefer icin dogum kontrol hapi ilk iliskiden sonra nuvaring kullanicam uygundur degil mi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…