Kontakt Lens Nurcan şencan lensleri(bu tarz benim)

turecurdo

Guru
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2011
849
130
Bu tarz benimsemiş ikizlerden Nurcanın lensleri çok hoşuma gidio rengini ve markası hangisi olabilir fikri olan vAr mı kızlar uzun zamandır lens arayışındayım

Bu tarz benimsemiş ikizlerden Nurcanın lensleri çok hoşuma gidio rengini ve markası hangisi olabilir fikri olan vAr mı kızlar uzun zamandır lens arayışındayım

Nurcan Şencan'ın gözleri lens miydi? Ben sadece gala gecesinde Tarkan kılığına girdiğinde taktığını görmüştüm.

Nurcan Şencan'ın gözleri lens miydi? Ben sadece gala gecesinde Tarkan kılığına girdiğinde taktığını görmüştüm.
Sen böyle deyince araştırdım internette göz rengi ela yazıyor bugün izlediğimde gözü baya yeşildi demeli ışıklardan felan öle oluyor.bazen kahve görünüyor Kendi gözleriyse çok güzelgüzel

Sen böyle deyince araştırdım internette göz rengi ela yazıyor bugün izlediğimde gözü baya yeşildi demeli ışıklardan felan öle oluyor.bazen kahve görünüyor Kendi gözleriyse çok güzelgüzel

Bence de çok güzel gözleri var :)

peki Ayşenur balcının lensini bilen varmmı o lens olduğu kesin heralde

Ben Solotica Hidrosummer Gloss Azul'a benzettim onun lenslerini.

peki Ayşenur balcının lensini bilen varmmı o lens olduğu kesin heralde

Ben de aynı sorunun cevabını çok araştırdım ama bulamadım. :) Kendisine de sormuşlar ama cevap vermiyor. Bu arada Nurcan sadece Tarkan performansında Solflex Natural Colors Esmeralda kullanmış. Solotica'nın facebook sayfasında var resmi.

Güzel görünüyor buz mavisi gibi tabi ışık altında normalde nasıl durur gün ışığında acaba denemek lazım:)

Rica ederim, bence Ayşenur'un lensleri de yapay görünüyor.
Şu an izliyorum yakından gösterince gerçekten yapay benim bi arkadasım bir lens almıştı izmirde n çok ta ucuz almıştı ben beğeniyorum die bana vermişti şu an oraya gitme şansımda yok istanbulda yasıyorum arkadasımda lens markasını bilmiyo sadece gri di rengi diyo gözlerim kahve olmasına rağmen çok güzel bi açık buz mavisi grey arası bile oluyordu 25 lira gibi bi fiyata almış 4 sene öncesi fındık bir sahada o lensi bulamadım çoğu markayı denememe rağmen 25 liraya lens varnı bilginiz varnı

Şu an izliyorum yakından gösterince gerçekten yapay benim bi arkadasım bir lens almıştı izmirde n çok ta ucuz almıştı ben beğeniyorum die bana vermişti şu an oraya gitme şansımda yok istanbulda yasıyorum arkadasımda lens markasını bilmiyo sadece gri di rengi diyo gözlerim kahve olmasına rağmen çok güzel bi açık buz mavisi grey arası bile oluyordu 25 lira gibi bi fiyata almış 4 sene öncesi fındık bir sahada o lensi bulamadım çoğu markayı denememe rağmen 25 liraya lens varnı bilginiz varnı

Freshlook, B&L dışında ucuz lens bilmiyorum. Belki circle lens olabilir ama optikler satıyor mu bir fikrim yok.

nurcan kesinlikle lens kullaniyor benim de dikkatimi cekti. bazen bariz acik renk oluyo gozleri grimsi bi renk, bazen koyu kahverengi. benim de gozlerim ela daha yesil veya daha kahverengi gozuktugu gunler oluyor ama grimsi bir yesile donmuyor.

nurcan kesinlikle lens kullaniyor benim de dikkatimi cekti. bazen bariz acik renk oluyo gozleri grimsi bi renk, bazen koyu kahverengi. benim de gozlerim ela daha yesil veya daha kahverengi gozuktugu gunler oluyor ama grimsi bir yesile donmuyor.

10727738_552065454925765_1674333055_n.jpg

10747950_356408451194436_1802874746_n.jpg

İkinci resimde Solotica Hidrocharme Mel'e benzettim ama emin değilim lens mi. Eğer lensse çok çok çok doğal duruyor. Bende istiyorum :)

kızlar tvs de yayınlanan bolumdekı bu tarz benım yarısmacılarından zeynep ozturkun lensını bılen var mı? Esmer tene ınanılmaz yakısmıs ve ınanılmaz doğal duruyor. Bilen varsa yazabilir mi?

Kızlar bana bu videodaki lensin Solotica'nın hangi rengi olduğunu söyler misiniz? o_Oo_Oo_Oo_O

canım bu solotica değil el yapımı olan bır marka var 800 dolara felan satılıo 9 mm neydı adı. O lens bunlar. Video çalınmış altınada solotica yazılmış altta yorumlarda da bahsetmısler bundan. Ama bende bayılıorum bu lenslere. Tabı fıyatı gorunce sahsen bana yıne freshlook yolu gozukuyo :)

X