Nub yöntemine göre cinsiyet tahmini

Videosuda var atayımmı ya cok heyecanladım ya videoda çok belli her yeri siz daha net görebilirsiniz
Merabalar videoyu atamadımda burdan rica etsem vatsap veya instagramdan atmak için numara yada adres verirmisiniz size cok güvendim ya sabırsızlanıyorum videodaki yorumunuz için lütfen rica ediyorum allah rızası için ya

Merabalar videoyu atamadımda burdan rica etsem vatsap veya instagramdan atmak için numara yada adres verirmisiniz size cok güvendim ya sabırsızlanıyorum videodaki yorumunuz için lütfen rica ediyorum allah rızası için ya
Sosyal medya kullanmıyorum.burdan atabilseniz cok iyi olur aslında.yengemın var instagramı oraya gönderirseniz yarın bakabilirim anca. Nuraydan2121 buraya gönderin yarın bakayım

s
Sosyal medya kullanmıyorum.burdan atabilseniz cok iyi olur aslında.yengemın var instagramı oraya gönderirseniz yarın bakabilirim anca. Nuraydan2121 buraya gönderin yarın bakayım
Ay cok sağolun ya atarım hemen allah razı olsun yengeniz vatsaptan atadabilir size hem iyi oldu burdan beceremedim

Ay valla dua edicem size bol bol doktor erkek diyo gıcık oldum emin değilsen söyleme demi attım bu arada videoları profilde cocuk resmi vardı
Evet yeğenim o benim.yarın bakıcam mutlaka.nub çizgisi gönderdiğiniz fotoda bariz paralel duruyor.neye dayanarak erkek dedi anlamadım.haa sürpriZ olursa bilemiyorum ama nub paralel,yani kız.kaç haftalık oldunuz suan?

Evet yeğenim o benim.yarın bakıcam mutlaka.nub çizgisi gönderdiğiniz fotoda bariz paralel duruyor.neye dayanarak erkek dedi anlamadım.haa sürpriZ olursa bilemiyorum ama nub paralel,yani kız.kaç haftalık oldunuz suan?
12 deyim şuan erkeğe benziyo ama değişebilir dedi pipiye benziyo sanki şu ama emin değilim dedi emin gibide knuştu bak şu pipi falan dedi anlamadım kime sorsam anlayan nubu kız dyo

Bebek o yolladığım fotolarda oturuyo yatar pozisyonda değil acaba yatar pozisyonda olsa dikmi olurdu nubu onu anlayamadım ama böyle paralel gayet görünüyo yani

Burada nub çizgisini göremiyorum,o yüzden yorum yapamıyorum üzgünüm
CD10CE56-E826-43F7-B805-3424ADE2F664.jpeg

Bize bir yorumunuz var mı?

Bir çıkıntı görebiliyor musun hiç bir şey açılı bir şey göremiyorum ben
Nub çizgisini bariz görüyorum.popoya paralel.yani bebeğin kız.nub çizgisi bebeğin cinsiyetinin oluşmadan önceki aşaması.nub cizgisi dik ise erkek,paralel ise kız olur.

X