Nub yöntemine göre cinsiyet tahmini

teşekkür ederim var da net değil en yeni ve net olanı bu
Cift yumurtamı tek yumurtamı tekse altaki erkek ustekide erkektir altaki net erkek ustekini tam net değil kız gibi yorumlaya çalıştım hayırlısı olsun sizin için 12+ usg olursa paylaşırsınız ikili tarama için gidecekseniz 12 li usg niz olur sa paylaşın

Çift yumurta ikizi.haftaya gideceğim paylaşırım

Çok teşekkür ederim 2 li tarama da Bi değerim riskli çıktı amniyosentez istedi ama ben yaptırmayacağım kan değerinden bakılıyormuş ondan yaptıracağım inşallah sağlıkla gelir
Rabbim sag salim kucagına almayı nasip etsin inşallah ecmain hayırlı cumalar

Ikra meyra tahminin doğru çıktı erkekmiş
Aaa erkek miymiş cok şaşırdım hayırlı olsun canım rabbim gönlündekini nasip etmiş.

Ikra meyra senin ultrason görüntülerine kız dediğim mesajları beğenmiş bildirim geldi ordan girdim gördüm şimdi erkek olduğunu.sırf ben bildim bak gör diye mi beğendin kız

Öylemi olmuş

Öyle olmuş aferin sana
Ben sizin gibi kesin kız yada erkek diye yorum yapmıyorum birdahaki kontrolunde kesin kız yada kesin erkek oldugunu ögreniceksinizde demiyorum kimse kesin diyemez ken siz kesin kelimesini uzerine basa basa konuşuyorsunuz tatlım aferin sana bilmişin

Hadi yaaa ondan mı anneolmakmuciZe isimli arkadaşa doktor kız dediği halde (nayır nolamaaazz bence senin bebeğin erkek hala ısrar ediyorum bir yanlışlık var ) diyordun diğer konuda kendinle çelişme.yaptığının ne kadar çocukça olduğunu anlaman için söylüyorum ama NATO kafa NATO mermer her bildiğin nub ta,bak ben bildim siz bilemediniz diyorsun.ama bilemediğin zamanda pıs pus sesin çıkmıyor.tamam böyle mutlu oluyorsun anladım kendi haline bırakıyorum seni

Bence kız.bir sonraki kontrolde daha da kesinleşecektir.ben ısrarla kız diyorum
Doktoru % 80 erkek demiş ısrar ediyorsunuz bayan bana mesaj yazdı morelini bozdugunu yazdı bana hamile sonuçta ısrarlı olmamak lazım dr oyle demiş cvp tekrar yazmasınız mucızeanne istegi erkekti onu kırmamaya calıştıgım içindir akıllım

Tamam akıllım evet diğer konuda da kız dediğin halde erkek çıkınca ( aaa nasıl olur yaa o kesin kız dı yaa nasıl bilemem yaa) arşivi çıkartma şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…