Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bizim bu denemede 5000 klinik 1500 dondurma 1500 histereskopi 1000 TL ilaç 500 yol parası gitmiştir..
Canım ciddimisin sen yaaa nerden baksan 10000 liranın kapısı diosun Allahım yarabbim sen bizlere yardımcı ol bu sıkıntıdan tez zamanda kurtar bizi inşallah ilk seferde kavuşuruz yavrularımza ödeme de kolaylık filan yapıyolar mı nası ödeme yaptınız

cok geçmiş olsun inşallah bebeğini kucagına alınca tez zamanda unutursun :)

evet canım iğne olacaksın(8-10 gün arası) sonra yumurtaların toplanacak (anestezi veriliyor acı hissetmiyorsun) sonra 3-5.gün yumurta durumuna göre seni trasfer için çağrıyolar. ortalama bu işlemler 15 günü buluyor. sonra gebelik için en zor süreç bekleme süreci

Allah tüm isteyenlere hayırlı evlatlar versin. Evet hem maddi hemde manevi acıdan zor bir süreç .
O yüzden bildiklerimizi paylaşıp burdan destek olmak bile cok güzel bence

Klinikte Dr gorusursen ücret konusunda yardımcı olabiliyorlar canım eğer histereskopi dondurma olmazsa 5000 klinik ilaç içinde gaziden rapor çıkartırlar kullanıma gore 1000 lira odersin ilaca max. 6000 lira eğer il dışından gelmişse tabu yol ve kalacak yer masrafı ekleyeceksin...gerçekten zor ve her yönden yıpratıcı bir süreç Rabbim hayırlı eylesin insallah

Ödemeyi yumurta toplamada alıyorlar taksit filan yok...belki karttan tek çekim yapıyor lardir ...

arkadaşlar clexane diğe kan sulandırıcı iğne kullanan var mı? göbeğim eleğe dondu birde mosmor onuda son anda verdiler kan pıhtılaşması olabilir diye

şimdilik hiç belirtim yok arkadaşlar birtek karnım şiş. ateş basıyo geceleri uyuyamıyorum.

Bide kendi isteğiyle kilo verdi 1 ayda 5 kilo falan cünkü kiloda erkeklerin spermini etkiliyormuş .
Canm cok iyi yukselmis degerler yaa benim esimede doktor emodex verdi bu ay onu kullaniyor.. İnsallah benm esimin degerlerinixe yukseltir

Canm cok iyi yukselmis degerler yaa benim esimede doktor emodex verdi bu ay onu kullaniyor.. İnsallah benm esimin degerlerinixe yukseltir
Canım benim inşAllah Hepimiz kucağınıza alırız evlatlarımızı . Erkeklerde istekli olacak . Benim eşime 2 tanede bugün ilaç vermiş doktor lökosit için . Neo fertilimiz 1 ay içtik 1 ay daha içicez.

Ayy insallah yaa benm esimde sayi acisindan sknti yoktu ileri hareketi dusuk cikti onun icin vermisti 6 ay denicez biz de insallah olur ya

Hsg den sonra hamileliklerde artis olabiliyomus yine umutlandim bakalim ay sonu insallah huzun olmaz sonum

Kizlar ii akslar. Bende bugun tedaviye basladim. Ahmet hocayla. Cok heyecanliyim. Birazda korkuyorum igneler yan etki yapacak diye.

Aklimda bir suru soruyla gittim bugun klinige hic birini soramadan geldim. Bir kismini sizin yazdiklarinizi okurken ogrendim.
Tup bebek tutmazsa dondurdugumuz Embiryoyu kullandigimiz ay yine 5250 tl odeyecekmiyim?
Kacinci gun transfer olmasinin onemi ne ?

.gizem ben kullanıyorum ama ben de kan pıhtılaşması var. Hemşire nasıl yapılacağını gösterdi mi? Ben sormayı unutmuşum prospektüse bakarak Yaptım karnım mosmor oldu . Sonra doktora gittim kalp atışı için merkezdeki doktor değil ama karnını mahvetmişsin kendin mi yapıyorsun dedi yaparken iğneyi yan tut deri altına yap dedi kas dokusuna inmişsin dedi. Dediği gibi yapıyorum şimdi biraz yeşilimsi morluk oluyor. Şimdi daha iyi.

Son düzenleme:
Ayy insallah yaa benm esimde sayi acisindan sknti yoktu ileri hareketi dusuk cikti onun icin vermisti 6 ay denicez biz de insallah olur ya
Doğal yolla olur diyorlar ama olmuyor bizde şaşırıyoruz bu değerlerle .Allah hepimize sabır versin

Kizlar ii akslar. Bende bugun tedaviye basladim. Ahmet hocayla. Cok heyecanliyim. Birazda korkuyorum igneler yan etki yapacak diye.
selam canım benim hayırlı olsun tedavin
tedaviye başlandımı tüp bebek tedavisine
sorun ne sizde canım
Histereskopi ile ilgili bisey soylemediler bana. Herkese yapiyorlarmi.
histereskopi rahimde sorun görürlerse yapılan bir işlem eğer sana demediyseler herşey normal demektir
inşallah ilkinde tutar canım ama sen hiç aklına kötü şeyler getirme
dondurma işlemi tüp bebek işleminden çok kolay
hayırlı olsun tekrardan canım tedavi sonucun bu olsun inşallah

öncelikle geçmiş olsun canım ama genelde oluaşabilen bir durum ve hamile kaldığının önemli bir belirtisi
inşallah çok sorun olmadan geçer canım hayırlı olsun inşallah bu çektikleriniz biter ve bebişiniize kavuşursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…