Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Hosbuldum canım benim :KK200: Evet kuzum 3. Denemem olacak Allahın izniyle son olur inşallah :dua: sen nasılsın bebeğin nasıl :KK200: :anneadayı:
İnşallahhh inşallah son olur canım 2 ay ne de cabuk geldi geçti valla amaliyatındqn sonra. Bende iyyim bebeğimde iyi allaha şükür darısı senin başına allah gönlüne göre versin:KK200:

Canım benim çok şükür çok mutlu oldum sizin güzel haberlerinizi okuyunca inşallah bende ayın 29 undaverebilirim size güzel haberler 4. Günüm bugün Allahım tüm olmayanlara nasip etsin hayırlı evlatlar inşallah :dua: :KK200:

Canimm cok sevindim insallah Rabbim guzel haberler vermeni nasip etsin kaldi 4 gun :) Amin insallah canim Rabbim kimsenin karnini da kucagini da bos birakmasin saglikla bebek sahibi olmamizi nasip etsin cnm. Allah yardimcin olsun canim dualarimiz seninle bizi habersiz birakma :KK200:

Kızlar bu gece ovitrelle vurulacam içinde hava var sanki boşluk var yani onu çıkarıp vurmamız gerekiyor demi internette ilacı kullanım talimatı havasını almadan vurun diyorda kafam karıştı siz nasıl yaptınız

Kızlar bu gece ovitrelle vurulacam içinde hava var sanki boşluk var yani onu çıkarıp vurmamız gerekiyor demi internette ilacı kullanım talimatı havasını almadan vurun diyorda kafam karıştı siz nasıl yaptınız
Ben direk vurduydum galiba canim rabbim buyuk kaliteli yumislerin olur insallah

Hava yoktu benim ignede ama olsa havasini alir vururdum doktora ya da hemsireye sor istersen

Sağol canım hava sıkıntı yapmıyormuş zaten göbekten olduğu için ama biz yine de ucundan küçük havayı çıkarcaz bi damlası bile önemli bi iğne olduğu için boşa gitmesin diye hava çıkarmadan vurun diyorlarmış hayırlısı artık bakalım bu aşamaya kadar geldik sağsalim çok şükür :dua:

Kizlar tedaviden sonra ( 9-10 haftadan sonra ) Mehmet yada Ahmet Hocanin muayenehasinde devam eden oldu mu hic ?

Kızlar merhaba nasılsınız benim yumurtalarım toplandı bugün yarın itibarıyla crinone jel kullanmaya başlıcam hemşire yatma 15-20 dk yürü kullanınca dedi sizde mi öyle yaptınız benim daha önce kullanan arkadaşlarım yatmıştı da size de sorayım dedim

Kızlar merhaba nasılsınız benim yumurtalarım toplandı bugün yarın itibarıyla crinone jel kullanmaya başlıcam hemşire yatma 15-20 dk yürü kullanınca dedi sizde mi öyle yaptınız benim daha önce kullanan arkadaşlarım yatmıştı da size de sorayım dedim
Ben jel kullanmadim kapsul kullandim cankm ama iceriye gitmesi icin yurinmesi gerekiyo diye biliyorun

Ben bu jelden hic kullanmadim progestan fitil kullandim

Mutlaka yat cikiyo sonra canim ben bazen yatamiyodum geriye cikiyodu

Son bir haftam kaldi kullanmak icin mehmet hoca bir hafta daha kullan sonra birak dedi. Bu bir haftada yatacagim soz :oops: Bu arada kizlar ben Allah nasip kismet ederse Mehmet hocayla devam etmek istiyorum. Kendisine de soyledim tek korkum muayenehanesinin de cok yogun olmasi. Cunku 5-10 dk bana yetmiyor :KK43:

Son bir haftam kaldi kullanmak icin mehmet hoca bir hafta daha kullan sonra birak dedi. Bu bir haftada yatacagim soz :oops: Bu arada kizlar ben Allah nasip kismet ederse Mehmet hocayla devam etmek istiyorum. Kendisine de soyledim tek korkum muayenehanesinin de cok yogun olmasi. Cunku 5-10 dk bana yetmiyor :KK43:
Bende cok isterdimde maddiyat yuzunden edemedim canim kesinlikle et devlette yat kalk ultrasyon resmide vermiyolar

Bende cok isterdimde maddiyat yuzunden edemedim canim kesinlikle et devlette yat kalk ultrasyon resmide vermiyolar

Simdi nereye devam ediyorsun cnm hangi hastaneye gidiyorsun ?
Bende normalde devlet hastanesine kanama icin gittim ama devlet hastanesindeki doktor beni kibar bir dille kovdu :oops: Rahimde miyomlarim var ve 4 cm gun gectikce de buyuyorlar birde plasenta arkasinda kanamam oldugu icin dusuk riskimin fazla oldugunu erken dogum olabilecegini soyledi senin yerin burasi diil birebir takip ve ilgi lazim sana dedi. Daha tup bebegin borcunun bir ayini odedik ondan bir ay oncesinde asilama yaptirmistim onun da taksidi var :KK43: Bizim de durumumuz yok ama yuksek riskli oldugum icin boyle oldu. Keske saglikli olsaydim bende devlet istiyordum. Esimin maasi ev kirasi vs gidiyor benim maasim da hastane doktor ilaca gidecek hakkimizda hayirlisi olsun insallah emeklerimizin karsiligini aliriz canim

Simdi nereye devam ediyorsun cnm hangi hastaneye gidiyorsun ?
Bende normalde devlet hastanesine kanama icin gittim ama devlet hastanesindeki doktor beni kibar bir dille kovdu :oops: Rahimde miyomlarim var ve 4 cm gun gectikce de buyuyorlar birde plasenta arkasinda kanamam oldugu icin dusuk riskimin fazla oldugunu erken dogum olabilecegini soyledi senin yerin burasi diil birebir takip ve ilgi lazim sana dedi. Daha tup bebegin borcunun bir ayini odedik ondan bir ay oncesinde asilama yaptirmistim onun da taksidi var :KK43: Bizim de durumumuz yok ama yuksek riskli oldugum icin boyle oldu. Keske saglikli olsaydim bende devlet istiyordum. Esimin maasi ev kirasi vs gidiyor benim maasim da hastane doktor ilaca gidecek hakkimizda hayirlisi olsun insallah emeklerimizin karsiligini aliriz canim
Ankaranin ilcesindeyim canim ben ilce hastanesine gidiyorum sikintim yoktu benim ikizler iste doktorda bisey demedi gatadan gelmisti zaten gayet iyiydi ayrinyili ultrasyonada ankara zekai tahire riskli gebelik bolumune gitmistim bugun kontrolum vardi baska dokgora gittim izinde doktorum haftaya artik ankaraya git orda baktir gelebilirler dedi burda kuvoz yok canim yoksa yaptirirlardi burda baska yerden mi geliyodun sen

X