Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Anladım canım benim korkma sen stres yapma bak orda takibi yapılır zaten allahın ziniyle hiçbirşey olmaz yavrularına sağlıklı bir şekilde alırsın kucağına inşallah :dua: Canım benim Allah razı olsun amin inşallah :dua: :KK200:
Çok rahatım büyük kanamayı atlattım küçük kanamalar korkutmuyor sorun çok fazla istifra ediyorum bugün serum takıldı halsiz kalınca. Bebeklerde iyi bugün yine gördüm Ahmet hoca kendisi baktı.

Çok rahatım büyük kanamayı atlattım küçük kanamalar korkutmuyor sorun çok fazla istifra ediyorum bugün serum takıldı halsiz kalınca. Bebeklerde iyi bugün yine gördüm Ahmet hoca kendisi baktı.

Canım benim çok şükür Allahım büyük yada küçük bir daha yaşatmasın inşallah yavrularınıda görmüşsün şükür iyiler değil mi :KK54: Serum takılması iyi olmuş toparlar seni istifarlarında geçer inşallah biran önce Ahmet Hoca gaziye gelip kendisi bakıyor değil mi zaten sürekli orayada uğruyormuş eşimde orada çalışıyor sık sık görüyor. Allahım sağlıklı bir şekilde tekrardan evine dönmeyi nasip etsin yavrularınla birlikte inşallah kuzum dualarımdasın :KK200: :dua:

Canım benim çok şükür Allahım büyük yada küçük bir daha yaşatmasın inşallah yavrularınıda görmüşsün şükür iyiler değil mi :KK54: Serum takılması iyi olmuş toparlar seni istifarlarında geçer inşallah biran önce Ahmet Hoca gaziye gelip kendisi bakıyor değil mi zaten sürekli orayada uğruyormuş eşimde orada çalışıyor sık sık görüyor. Allahım sağlıklı bir şekilde tekrardan evine dönmeyi nasip etsin yavrularınla birlikte inşallah kuzum dualarımdasın :KK200: :dua:
Allah razı olsu.Inşaallah sağ salim döneriz üçümüzde. Dun sabah yoktu bugün vardı Ahmet hoca

Arkadaşlar transferin 4. Günü beta sı 1 olupta yükselen var mı 1.89 erken biliyorum doktor e2 istemişti yapmışken beta az da olsa çıkar dedim ama maalesef benim gibi olan var mı 5. Gün embriyosu benim ayrıca transferden sonra e2 ve progestoron değerleriniz kaç çıktı

Arkadaşlar transferin 4. Günü beta sı 1 olupta yükselen var mı 1.89 erken biliyorum doktor e2 istemişti yapmışken beta az da olsa çıkar dedim ama maalesef benim gibi olan var mı 5. Gün embriyosu benim ayrıca transferden sonra e2 ve progestoron değerleriniz kaç çıktı
Biraz değil baya erken olmuş :KK19: benim 7. gün yaptırdığımda 37 çıkmıştı. Pregeston ve e2 baktirmadım ben hiç
Rabbim inşallah yüzüne güler :emir_bebek:

Canım daha bebek hcg salgılamaya bile başlamış sayılmazki,keşke hiç baktırıp moralini bozmasaydın:KK43: sen şimdi beklemenin stresini at, mümkünse dinlenerek değilse de kendini az yorarak gününü bekle canım, hiç kafanı karıştırma...

Canım şuan da stres yaparak sadece bebeğini ekilersin tutunmaya çalışsada tutunamaz çünkü çok erken yapmışsın henüz tutunma aşamasında kana bile karışmış değil içini ferah tut hiç yapmamışsın say çıkması imkansız çünkü inşallah test gününde pozitif sonuçlar alırsın :dua:

çok sevindim :) inşallah olmaz bi dahada sağlıkla kucağına alırsın yavrularını :) transferden sonra yatıyomusunuz nasıl oluyor süreç ben normalde çalışıyorum

Kuzum nasılsın bugün ne kadar kalacaksın hastanede :KK200:
Dun çıktım hastaneden evdeyim şükür kanamam yok. Ama ilginç olan istifra etmiyorum sadece bulantı var 3. Aya girdik diyemi (dilimi ısırayım ) azda olsa belirtiler yoğunlaştı

Allah'ım sanada yaşatsın bu duyguları canı gönülden istiyorum Rabbim karnını sonrada kucağını doldursun evini gönlünü neşelendirsin Inşallah.

Dun çıktım hastaneden evdeyim şükür kanamam yok. Ama ilginç olan istifra etmiyorum sadece bulantı var 3. Aya girdik diyemi (dilimi ısırayım ) azda olsa belirtiler yoğunlaştı

Allah'ım sanada yaşatsın bu duyguları canı gönülden istiyorum Rabbim karnını sonrada kucağını doldursun evini gönlünü neşelendirsin Inşallah.
Kuzum serum yeriysen ondan istifra etmiyo sundur rabbim bida yaşarmasın geçmiş olsun

Kuzum serum yeriysen ondan istifra etmiyo sundur rabbim bida yaşarmasın geçmiş olsun
Amin Allah razı olsun.
Serum aldım ama 2 gün olacak serum takılalı.
Ilk serum takılıp bittiğinde öğlen 3 gibi bitti 3 kere istifra ettim ama bu serumdan sonra 2 gün geçti sadece hafif bulantı var.
Ne olur kusmayın çok zorlaniyorum kusarken yüzüm düşecekmiş gibi oluyor en son migdeden kan geldi kusarken sebep susuzluk yüzündenmis nette öyle diyordu.

Amin Allah razı olsun.
Serum aldım ama 2 gün olacak serum takılalı.
Ilk serum takılıp bittiğinde öğlen 3 gibi bitti 3 kere istifra ettim ama bu serumdan sonra 2 gün geçti sadece hafif bulantı var.
Ne olur kusmayın çok zorlaniyorum kusarken yüzüm düşecekmiş gibi oluyor en son migdeden kan geldi kusarken sebep susuzluk yüzündenmis nette öyle diyordu.
Bende çok istifra ederdim 4.ay bitince azaldı şimdi bi şeyden tiksinirsem oluyo

Senimde ikiz sanirim bebeklerin sağ salim kucağını al bebeklerini inşallah :emir_bebek:
Inşallah serumun etkisi değildir :dua::KK61:
Ikiz canım allah razi olsun hepimiz saglikla alalim insallah ben çok istifra ediyodum bebekler beslenmiyo diye gittim oda serum verdi 2 tane o günden sonra azaldı çok sukur

Ikiz canım allah razi olsun hepimiz saglikla alalim insallah ben çok istifra ediyodum bebekler beslenmiyo diye gittim oda serum verdi 2 tane o günden sonra azaldı çok sukur
Şükür seninki geçmiş. Bende her cumartesi aldım ama benimki hiç geçmedi şimdiye kadar
Ne yapalım sağlık olsun gecmezse bebekler iyi olduğu sürece azcık katlanırım gecene kadar eşimin dediği gibi en fazla 9 ay sürecek bir ömür değil.

Aynen canım geçer 4.aydan sonra insallah
Şükür seninki geçmiş. Bende her cumartesi aldım ama benimki hiç geçmedi şimdiye kadar
Ne yapalım sağlık olsun gecmezse bebekler iyi olduğu sürece azcık katlanırım gecene kadar eşimin dediği gibi en fazla 9 ay sürecek bir ömür değil.

Çok şükür kuzum çok sevindim bir daha da yaşama inşallah. Olabilir canım ama merak etme 3. aydan sonra geçiyormuş mide bulantıları falan seninde geçer inşallah :dua:

Canım benim ne tatlısın iyiki varsın Allah razı olsun amin inşallah inşallah Allahım kabul etsin dualarımızı inşallah sende hayırlısıyla al kucağına yavrularını inşallah :KK200: :dua:

X