Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba hanımlar polikistik over olup tüp bebek tedavisi yaptıran varmı acaba eşim azospermi idi ve çok şükür geçen hafta sperm çıkışı oldu ve donduruldu tedaviye başlayacağız ancak bendede polikistik over var tutunmazsa diye korkuyorum
Selam canım benim eşimde azosperm mesajın o yüzden dikkatimi çekti eşin de normal çıkışmı oldu nerde donduruldu spermleriniz hangi doktor da tedavi pldunuz

Selam canım benim eşimde azosperm mesajın o yüzden dikkatimi çekti eşin de normal çıkışmı oldu nerde donduruldu spermleriniz hangi doktor da tedavi pldunuz
Bizim ilk başta 5tane çıkmıştı öyle öğrendik azospermi olduğunu bi çok test yapıldı varikosel ve testislerin normalden küçük olması dışında bişey bulunmadı ilaç vs kullanmadı o yüzden tüp bebek önerdi doktor novaarta gittik Mehmet hoca normal yollarla çıkış olur tesaya gerek kalmaz dedi çok şükür geçen hafta 4motil 10immotil çıktı bi kaç kez daha verilecek sonra tedaviye başlayacağız eylülde

Birde biz ilk medicana da test yaptırdık orda emriyolog bakıyormuş 5tane çıkmıştı ikinci koruda üroloğa gitmeye başladık koruda sayım kamerası bakıyormuş hiç çıkmamıştı test yaptırdığınız yere dikkat edin

Dilek06 Dilek06 Kuzum ne yaptın nasılsın sonucun iyidir inşallah güzel haberler ver bize Allahın izniyle merak ettim :KK200: :dua:

Canım henüz bakmadım korkudan yarın kan testine gideceğim Allah'ım inş bu sefer hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip eder:dua:

Ayy kuzum benim çok heyecanlı ya bugün kaçıncı günün inşallah güzel sonuçlar alırsın Allahın izniyle dua edeceğim senin için Rabbim güldürsün yüzünü inşallah :KK200: :dua:

Ayy kuzum benim çok heyecanlı ya bugün kaçıncı günün inşallah güzel sonuçlar alırsın Allahın izniyle dua edeceğim senin için Rabbim güldürsün yüzünü inşallah :KK200: :dua:
Canım çok mutlu olurum dua edersen:KK15:
Bugün 9. Gün inş Allah yüzüme bakar sonuçta verecek olan O biz tedavi oluyoruz dua ediyoruz ve sebepleri yerine getiriyoruz ama O istemezse vermezse olmaz Dünyanın en iyi doktoru da tedavi etse anlamsız

Canım çok mutlu olurum dua edersen:KK15:
Bugün 9. Gün inş Allah yüzüme bakar sonuçta verecek olan O biz tedavi oluyoruz dua ediyoruz ve sebepleri yerine getiriyoruz ama O istemezse vermezse olmaz Dünyanın en iyi doktoru da tedavi etse anlamsız

Etmez miyim canım benim inşallah yarın sevindireceksin bizleri :dua: Amin amin inşallah kuzum orası öyle tabikide inşallah nasip etmiştir sana ve en kısa zamanda da bizlere inşallah :KK200: :dua:

Dilek06 Dilek06 Kuzum ne yaptın cuma günü kan vermeye gidecektin inşallah pozitif sonuçlar almışsındır :KK200: :dua:
Maalesef tatlım olmadı.. zaten nasıl oldu bilmiyorum bu sefer 2 tane yumurta döllendi (geçen sefer 10 tane döllenmişti) umudum çok yoktu zaten bi dahaki sefere biraz vitamin takviyesi falan alacağım bu tedavide beslenmeme çok dikkat edememiştim ondan mı oldu diyorum çünkü benim rezerv sıkıntım yoktu..hayırlısı olsun inş bir an önce hepimiz sağlıklı evlatlara sahip oluruz

Maalesef tatlım olmadı.. zaten nasıl oldu bilmiyorum bu sefer 2 tane yumurta döllendi (geçen sefer 10 tane döllenmişti) umudum çok yoktu zaten bi dahaki sefere biraz vitamin takviyesi falan alacağım bu tedavide beslenmeme çok dikkat edememiştim ondan mı oldu diyorum çünkü benim rezerv sıkıntım yoktu..hayırlısı olsun inş bir an önce hepimiz sağlıklı evlatlara sahip oluruz
Kuzum vardir bundada bi hayır rabbim en kisa zamanda bebek nasip etsin insallah

X