Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Yani ben Ahmet beyden isteyeceğim. İşyerime birşey söylemeyi düşünmüyorum. Benim için önemli olan raporda durumun belli olmaması. Yani başka bir teşhis falan yazsınlar onu söyleyeceğim doktora

Anladım canım bencede en iyisi öyle yapmak çünkü bitmiyor insanların soruları

Tahminen bir engel çıkmazsa önümüzdeki hafta transfer olur gibi geliyor. Bu çarşamba üçüncü randevum var

İnşallah hayırlısıyla olursun transferini alırsın sende yavrunu canım hayırlısı olsun hakkımızda

Günaydın kızlar. Duaların hepinizle insallah en kısa zamanda yavrularimiza kavusuruz. Yakin zamanda mehmet beyele doğum yapan var mi. Ücretler hakkında bilgisi olan

Günaydın kızlar. Duaların hepinizle insallah en kısa zamanda yavrularimiza kavusuruz. Yakin zamanda mehmet beyele doğum yapan var mi. Ücretler hakkında bilgisi olan
Canım merhaba, bebeğin nasıl oldu? İnş iyidir. Mehmet beyin ücreti sanırım 6500 ile 7250 arası değişiyor.

Canım merhaba, bebeğin nasıl oldu? İnş iyidir. Mehmet beyin ücreti sanırım 6500 ile 7250 arası değişiyor.
İyiyim canım.çok şükür artış olmadı sabit kaldı yapısal dedi.dun kontrol vardı herşey gayet iyi dedi çok şükür. Bu ücretin içinde hastane var mi sadece doktor ücreti mi

İyiyim canım.çok şükür artış olmadı sabit kaldı yapısal dedi.dun kontrol vardı herşey gayet iyi dedi çok şükür. Bu ücretin içinde hastane var mi sadece doktor ücreti mi
İyi canım sevindim. Ben de prş transfer oldum, salı günkü sonucu bekliyorum. Ücretin içinde hastane var mı bilmiyorum. Olabilir belki..muayenesinde ki sekreterinin arayıp öğrenebilirsin, hastane dahil mi diye istersen..

TOBBda doğum yaparsanız hastane ücreti dahil ( hastanenin ekstrası falan hariç)7bini buluyor. Hocanın muayene ücretleri hariç. Tabi bunlar şimdiki fiyatlar artabilir. Bayindır ve Koru da yaparsanız 400- 500 daha az fiyat çıkar

Çok teşekkür ederim. Hastanenin ekstrasi ne oluyor:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…