Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Muhtemelen bizde de var ki adet gecikmemiz olmazken oldu. Bu ay da yattı transfer, hayatta yapmaz mehmet bey.. Canım sıkıldı bu duruma şimdi. Günleri sayıyorduk zaten şimdi ay sayacağız. Şansa bakın.

Ayy canım korkma hemen yoktur belkide yani inşallah valla nasıl bekleyeceğiz bilmiyorum ya ama inşallah yoktur kist falan

Ayy canım korkma hemen yoktur belkide yani inşallah valla nasıl bekleyeceğiz bilmiyorum ya ama inşallah yoktur kist falan
İnş canım çok korkuyorum kistten..ertelenecek diye..kasık ağrısı yok ben de sadece batmalar ve göğüste acı, dolgunluk var. Hayırlısı hepimiz için.

İnş canım çok korkuyorum kistten..ertelenecek diye..kasık ağrısı yok ben de sadece batmalar ve göğüste acı, dolgunluk var. Hayırlısı hepimiz için.

İnşallah adet olacağının belirtisidir onlar canım inşallah biran önce başlarsın alırsın kuzucuklarını

Haklısın canım ama beklemek çok zor..aralıktan beri gidiyorum hep ertelendi, tedavi gördüm ertelendi artık olumlu olumsuz olsun istiyorum. Stres yapıyor beklemek..
Evet canım beklemek sıkıntı yapıyor stres yapıyor ama olmadığını düşünsene o zaman daha fazla beklemen gerekecek o yüzden olumlu olumsuz olsun deme en hayırlı vakitte olsun hayırlısıyla kucağıma alayım de .. yapar olmazsa bu sefer daha çok üzülürsün

Canım inşallah inşallah ya bende ne kasık ağrısı ne başka birşey hiç birşey yok sadece sık idrara çıkıyorum onun dışında hiç birşey yok inşallah kist falan değildir ya

Ben de kist kendini belli ediyor karnımda bir dolgunluk hissediyorum zaten artık alıştım hocanın bakmasına gerek bile duymuyorum ben de yine var hissediyorum diyorum bakıyor evet var diyor...inşallah sizde yoktur

Bu arada sen kan testi yaptırsan daha iyi olur sanki belki hamilelik vardır erken dönem idrar testi göstermeye bilir çünkü sen bayadır olmadın adet Bu normal mi bilemedim

Bazı kişlerde de kist adet zamanından bir kaç gün önce kahverengi lekelenme ile anlaşılıyormuş öyle duymuştum canım Rabbim hayırlısını versin hakkımızda inşallah geç olsun güç olmasın inşallah.

Ya bilmiyorum ki vallahi canım geç döllenme falan olabilir yazıyor internette falanda kan vermeye vaktim yok işte maalesef iş yerinin tam yoğun zamanına denk geldi aksilik perşembe birde erken gebelik testi yapacağım ona göre de kan vereceğim sonrada Ahmet Hocayı bi arayıp soruyum diyorum ya da mesaj falan atarım ulaşamazsam inşallah olurum hasta da kist falan olmamıştır ondan korkuyorum bu kadar gecikmenin sebebi ne olabilir bende anlamadım

Ben de bir hafta önceden lekelenme yapıyor ve ben çıldırıyorum Çok gıcık bir şey Ama ben de birden fazla kist olduğu için mi böyle oluyor bilmiyorum üç aydır doğum kontrol hapı ya da başka bir şey kullanmadım her ay yenilenen bir şey sonuçta bu kist ben de

Evet canım Ahmet hocaya sor muhtemelen sana adet söktürücü verir bir an önce başlar tedavin

Anladım canım inşallah bu sefer kurtulursun o kistlerden de hayırlısıyla başlarsın tedaviye inşallah en hayırlısı olur herşeyin Öyle yapacağım canım aynen nisan daki adetimle başlayacaktım normalde zaten yani Nisanın 23 ünde ama gecikince karıştı işler biraz inşallah daha fazla gecikmeden olurum

Canım sende kistler devamlı oluşuyor sanırım. Aslında dr tedavi etse, sonrasında kolay hamile kalabilirsin. Benim bir arkadaşımın ablası doktor, 43 yaşında, 6 ay kadar kist tedavisi görüp ikizlere hamile kaldı ve sağlıklı doğdular. Hatta mehmet bey doğumlarını yaptı. Ayrıca biraz araştırdım. Gebelik belirtileri ile kist belirtileri benzer. Fark olan kistin keskin ve devamlı ağrı yapmasıymış.

İnşallah canım hayırlısıyla bu sefer olurda inşallah mayısta olsun önemli değil
O zaman hoca sana mayısta başla der mi Çünkü geçen ay adet olmadın gerçekten karışık işler

İnşallah canım hayırlısıyla bu sefer olurda inşallah mayısta olsun önemli değil
O zaman hoca sana mayısta başla der mi Çünkü geçen ay adet olmadın gerçekten karışık işler

Aynen öyle canım benim sonu güzel olsun inşallah. Ayy vallahi benimde kafam karıştı iyice ne olacak hiç anlayamadım hayırlısı olsun insanın elinden başka birşey de gelmiyor maalesef beklemek çok zor valla

Acaba ondaki ne kistiydi bendeki pco.. çikolata kisti falan yok her ay yumurtlamam gerekirken yumurtam çatlamayıp kistleşiyor aslında tek sorunumuz bu hoca sen normal hamile kalabilirsin dedi Ve iğneli yumurtlama tedavisi yaptı olmadı bendeki kistin devamlı bir tedavisi yok çünkü her ay yumurta olgunlaşıyor ve çatlıyor benimki çatlamadığı için her ay yumurtam kistleşiyor Ben daha fazla beklemek istemediğim için hocaya tüp bebek yapın dedim hayırlısı bakalım ne zaman olacak Allah bilir

Aynen canım beklemek çok zor ama artık tevekkül ediyorum kendimi Allah'a bıraktım birkaç ay sonra olsun ama önemli değil sağlıcakla doğsun diyorum Islandıkça çabucak olsun dedikçe hep bir şey çıktı çünkü hırslandıkça çabucak olsun dedikçe hep bir şey çıktı çünkü

En doğrusu en güzeli canım bu şekilde Rabbim biliyor onun vaktinin var bir zamanı ve bizim yapmamız gerekende sabırla o zamanı beklemek inşallah tez amanda hepimiz alırız pozitif sonuçlar

Anladım canım. Doğru demiş. Benim eltim, benden 6 yaş küçük PCO ve miyomu var ama geçen ay hiç beklemediği şekilde kendiliğinden hamile kaldı. Şans tabii bu biraz da. Tüp bebek sonuca daha kısa yoldan ulaştırıyor. Yeter ki sağlıklı olsun.

En doğrusu en güzeli canım bu şekilde Rabbim biliyor onun vaktinin var bir zamanı ve bizim yapmamız gerekende sabırla o zamanı beklemek inşallah tez amanda hepimiz alırız pozitif sonuçlar

Âmin canım inşallah ..
inşallah hepimiz hem pozitif sonucuhem de kuzucuklarımızı sağlıcakla kucağınıza alırız

Hem pco hem milyomla kaldı öyle mi? Mucize resmen Allah isteyince oluyor işte Ben artık Tüp bebeğe de razıyım yeterki sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun milletin çocuğuyla karışmasın da napalım önemli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…