Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İnşallah

Kucultuyomus devam et canım sureklı 15 gun yap 5 gun dur 15 gun yap
Canım bugün 12.günüm inşallah faydası olur, aslında ben de kist bir taneydi, o gün mehmet bey 2 tane deyince acaba kist mi yaptı diye düşünüyorum ama tamamlıcam 15 güne.sadece bir 1 öğün içmedim. İnşallah faydalı olur.

İnşallah, hatta bugün sizler için kuran okuyup dua edicem, sizin günahsız diliniz olup.kenzül arş, yasin suresi, Meryem suresi okuyacağım.

Allah razı olsun çok teşekkür ederiz Rabbim kabul etsin inşallah

Benım arkadasımın portakal buyuklugundeydı 2. Cocugundan sonra olusmus amelıyat olacaktı sogan kuru yaptı kuculmus 3 ay sonra gene gel demıs dr

Canım psıkolojıkdır ınsallah ıyı dusun ıyı olsun bızıde haberdar et

Arkadaşlar bende tedaviye yaza başlamayı düşünüyorum sıkıntılarım çok fazla bu sefer doğru bir merkez seçmek istiyorum novaart ve bahçeci Ankara arasında gidip geliyorum bana tavsiyeleriniz neler olur yardımcı olursanız çok sevinirim

Ne gibi sıkıntılarınız var yani benim ilk tedavim bizde spermde hareketlilik ve morfoloji sıkıntıları var hiç bir merkeze bakmadan buraya geldik ve hiç de pişman değilim doktorlarımada çok güveniyorum inşallah herşey yolunda gider hep yarin transferim olacak hayırlısıyla Allahım olmayan herkese nasip etsin ben kesinlikle tavsiye edebilirim işlerinin ehli bütün doktorlar sadece yoğunlar ama sorduğunuz herşeye de cevap veriyorlar kafaniza takılan birşey kalmıyor hayırlısı olur sizin içinde inşallah

4 düşük ve 2 başarısız tüp bebek tedavim var kan pıhtılaşması var ,genetik te sıkıntım var ,amh0.47 ,vs........ Çok zor bir süreçteyim pişman olmak istemiyorum

4 düşük ve 2 başarısız tüp bebek tedavim var kan pıhtılaşması var ,genetik te sıkıntım var ,amh0.47 ,vs........ Çok zor bir süreçteyim pişman olmak istemiyorum

Anlıyorum rabbim yardımcınız olsun inşallah ben tavsiye ederim dediğim gibi geriye doğru okuduğunuz zaman sizin gibi bir-çok kişi var hamile kalan Rabbim sizede nasip etsin inşallah ve isteyen herkese

Gideceğim inşallah nisan gibi önce bi inşallah sizlerinde olumlu haberinizi alır ve motive oluruz çok sağolun

İyi akşamlar Kızlar. Meryem suresi topiğimize hamile kalmak isteyen veya hamile takım arkadaşları arıyoruz (üç günde bir bir kişiye 41sure)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…