Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Hanımlar, dün veya bugün sabah merkezde olan var mıydı? Yoğunluk nasıldı, yarın sabah gideceğim de, cmt günkü gibi kalabalık olsun istemiyorum..farenjit olmuşum ilaç da kullanamıyorum. Geçen tedavimde de aynı esnada farenjit olmuştum, tesaadüfe bakın.

Ben 11 buçukta ordaydım dün ama kalabalık değildi öğleden sonra kalabalıklaşmaya başladı, sabah saatlerinde kabalık oluyor ama özellikle 8 buçuk 9 buçuk arası

Ben 11 buçukta ordaydım dün ama kalabalık değildi öğleden sonra kalabalıklaşmaya başladı, sabah saatlerinde kabalık oluyor ama özellikle 8 buçuk 9 buçuk arası
Evet, o saatlerde oluyor maalesef..11.de de kalabalık olmuyor. Muhtemelen yoğunluk olacak..çok teşekkürler.

Bende progestan kullanıyorum novarttan aldım gecen cumartesı duzelmedı galıba
Düzelip düzelmediği hakkında hiç bilgim yok. Elimdekilerin üretim tarihi 2016 Son KT ise 2019. Piyasada bu tarihler varsa, bulabilirseniz, bunlarda bir sıkıntı yok.

Düzelip düzelmediği hakkında hiç bilgim yok. Elimdekilerin üretim tarihi 2016 Son KT ise 2019. Piyasada bu tarihler varsa, bulabilirseniz, bunlarda bir sıkıntı yok.
Dahamı ıyı jel ben ılk kez kullanıyorum eczaneye sorduruyum arkadasım calısıyo

Dahamı ıyı jel ben ılk kez kullanıyorum eczaneye sorduruyum arkadasım calısıyo
Daha iyi diye biliyorum ama işin erbabı doktorlar. Onlar ne derse o.. Elimde kaldığı ve kullanımı kolay olduğu için başka bir ilaç almayacağım, o nedenle tercihim.

Canım sana zahmet bir sordurup haber verebilir misin hem kullanımı daha pratik hem de günde bir defa kullanılıyor hem de kullandıktan sonra yatmaya gerek yok

Progestan kapsülü kullandıktan sonra yatmak gerekiyor mu

Hemşire bana on 15 dakikaya demişti çünkü o kapsülün erimesi gerekiyor ya ayağa kalkınca dışarı çıkıyor zaten

X