Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Selam kızlar 12 tane yumurtam toplandı bugün inşallah kalitelilerdir

Kızlar ilk görüşme nasıl oluyor. İnş çarş ilk görüşmem var. Bana dua edin
İlk görüşmede doktorunla tanisiyorsun canım ilk muane oluyor daha önce denemissen sonuçlarına bakiliyor ona göre tedavi de nasıl yol izlenecegine karar veriliyor kan veriyorsun adetin 2.günü ise başlamak istiyorsan ilaçlarını alıp iğneleri vurmaya başlıyorsun

İlk görüşmede doktorunla tanisiyorsun canım ilk muane oluyor daha önce denemissen sonuçlarına bakiliyor ona göre tedavi de nasıl yol izlenecegine karar veriliyor kan veriyorsun adetin 2.günü ise başlamak istiyorsan ilaçlarını alıp iğneleri vurmaya başlıyorsun
Çok teşekkür ederim. Yok ara dönem bizimki

Dondurulmus nasil tutmuyor yani transfer oldudami tutmadi yada nasil oldu anlamadim ben anlatirmisin
Ekım aynda opu oldu cok yumurta toplandı ıptal oldu donduruldu5gun embrıyosu Aralık'ta transfere edildi malasef olmadı 6tane dondurulmuş var tekrar dusunuyorum

Hayırlı olsun canım, inşallah çoook kaliteli embriyoların oluşur.
Ağrın oldu mu toplama sonrası?
Saol canım 10 tanesi kaliyeliymis onlardanda 7 tanesi döllenmiş aradılar az önce inşallah hayırlısı olur.evet ağrım oldu akşama kadar çoktu sonra azaldı bugun de oturup kalktikca oluyor ağrı ama azaldı yani ayrıca hiç korkulacak bişi yok uyuyup uyanıyorum ki bitmiş herşey

Bnm de 8 Aralık idi canım ve yeni adet oldum şehir dışında olduğum için kontrole gidemedim ben adetli iken gidip direk tedavi başlamak istiyorum olmaz mı ki ya ...
Hoca karar verır rahîm hazırsa yapar kıstınız varmı dıye bakılıyor senınde gecıktımı adetın

X