Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Teşekkür ederim rapor çıkmasını bekleyemiycem fiyatlar çok uçuk değil ben 15000 fln dıymuştum :)
İlaçlar pahalı onun dışında ekstra ücret çıkabiliyor örneğin ben de polip gelişti ameliyat vs gibi ben şehir dışından geldim sürekli otelde konakladım çok param gitti

İlaçlar pahalı onun dışında ekstra ücret çıkabiliyor örneğin ben de polip gelişti ameliyat vs gibi ben şehir dışından geldim sürekli otelde konakladım çok param gitti
Anladım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın çok zor bi süreç maddi ve manevi bende etlikte tedavi oldum sebepsiz infertilite diye söylendi 4 aşılama oldum gitsem yine aşılamaya alıcaklar ama zaman gidiyo. Bu yüzden en iyisi tüp bebek en azından şans oranı yüksek

Hanimlar bende araniza yeni katildim Novaart mehmet hocanin hastasiyim dörtuncu tüp bebek denemem bugün ultrason vardi endometrium kalinligi 6.1 m olmuş 7 m üstü olması gerekiyomuş diğerinde de bu sorunu yaşamiştim bana yardimci olur musunuz ne önerirsiniz kalinlaşmasi icin

Hanimlar bende araniza yeni katildim Novaart mehmet hocanin hastasiyim dörtuncu tüp bebek denemem bugün ultrason vardi endometrium kalinligi 6.1 m olmuş 7 m üstü olması gerekiyomuş diğerinde de bu sorunu yaşamiştim bana yardimci olur musunuz ne önerirsiniz kalinlaşmasi icin
Canım inş dördüncü ve sonuncu olur rabbim hayırla sağlıkla nasip etsin inş gönlüne göre..

Benim öyle bi sorunum yok ama diğer forumlarda okuduğum kadarıyla bu ğroblem için sabah akşam nar suyu içiyolar. Taze sıkıp içiyolar..bi araştır ama baya faydasını görmüşler.. dediğim gibi bende şükürler olsun sorun yok sadece duyduklarımı paylaşmak istedim :)

8698007, member: 660649"]Canım inş dördüncü ve sonuncu olur rabbim hayırla sağlıkla nasip etsin inş gönlüne göre..

Benim öyle bi sorunum yok ama diğer forumlarda okuduğum kadarıyla bu ğroblem için sabah akşam nar suyu içiyolar. Taze sıkıp içiyolar..bi araştır ama baya faydasını görmüşler.. dediğim gibi bende şükürler olsun sorun yok sadece duyduklarımı paylaşmak istedim :)[/QUOTE]
Allah razi olsun insallah sonuncu olur climara fort adında bant verdi Dr belki onun faydasi olur Allah yardimcimiz olsun

Kızlar opu oldum bugun sıkıntı olmadi şükürler olsun kasiklarimda agri var biraz yarın arayacaklar mi embriyo hakkında bilgi verecekler mi sormayı unuttum süreç nasıl işliyor

Kızlar opu oldum bugun sıkıntı olmadi şükürler olsun kasiklarimda agri var biraz yarın arayacaklar mi embriyo hakkında bilgi verecekler mi sormayı unuttum süreç nasıl işliyor
Ben de oldum. Şükür korktuğum gibi olmadı. Ben mehmet hocayla görüştüm yarın arar sana bilgi verirler dedi. Yapmam gereken bişi var mı dedim hemşirelerin verdiği bilgi dışında ekstra önereceğim birşey yok dedi.

Ya bişi sormak istiyorum adetine kaç gün var? Benim aşağı yukarı 12 gün kaldı normal mi sence

8698007, member: 660649"]Canım inş dördüncü ve sonuncu olur rabbim hayırla sağlıkla nasip etsin inş gönlüne göre..

Benim öyle bi sorunum yok ama diğer forumlarda okuduğum kadarıyla bu ğroblem için sabah akşam nar suyu içiyolar. Taze sıkıp içiyolar..bi araştır ama baya faydasını görmüşler.. dediğim gibi bende şükürler olsun sorun yok sadece duyduklarımı paylaşmak istedim :)
Allah razi olsun insallah sonuncu olur climara fort adında bant verdi Dr belki onun faydasi olur Allah yardimcimiz olsun[/QUOTE]
İnşallah faydasını görürsün canım ama nar suyunu araştır istersen bayağı faydasını görmüşler çünkü :)

Ben de oldum. Şükür korktuğum gibi olmadı. Ben mehmet hocayla görüştüm yarın arar sana bilgi verirler dedi. Yapmam gereken bişi var mı dedim hemşirelerin verdiği bilgi dışında ekstra önereceğim birşey yok dedi.

Ya bişi sormak istiyorum adetine kaç gün var? Benim aşağı yukarı 12 gün kaldı normal mi sence[/QUOTE
17 si canım benim adet tarihim normal sıkıntı etme hadi bakalım güzel haberler alırız ins

İnş öledir canım. Benim normalde 14 ü olması gerekiyo sanki az kaldı geç kaldık gibi geliyo. Tabi drlar daha iyi bilir ama işte düşünmeden de edemiyo insan :KK33:

Yarın ararlar canım hergün ariyorlar..kaç tane toplanmış yumurta sordularmi

Ya bişi sormak istiyorum adetine kaç gün var? Benim aşağı yukarı 12 gün kaldı normal mi sence

Benimde adetime az vardı ama hormonların etkisiyle adet düzenide kayıyor kizlar.
Normalde 28gunde adet oluyorsanız opu gününe 14gun ekleyin osekilde hesaplayın o ayki adet gününüzü . .oda aşağı yukarı test gününüze denk geliyor

Benimde adetime az vardı ama hormonların etkisiyle adet düzenide kayıyor kizlar.
Normalde 28gunde adet oluyorsanız opu gününe 14gun ekleyin osekilde hesaplayın o ayki adet gününüzü . .oda aşağı yukarı test gününüze denk geliyor

Teşekkür ederim canım. Ben 26 günde bir oluyorum 14 ünde olmam gerekiyo normalde. Bugün opu oldum. Bugüne 14 eklicem o xaman değil mi? Yani 16 ya da 17 olması gerekiyo sanırım?

İnş öledir canım. Benim normalde 14 ü olması gerekiyo sanki az kaldı geç kaldık gibi geliyo. Tabi drlar daha iyi bilir ama işte düşünmeden de edemiyo insan :KK33:
Aynen oyle yumurtalar gec olgunlasti zaten yapacak birsey yoktu oluruna bırakalım sende agri varmi peki

Aynen oyle yumurtalar gec olgunlasti zaten yapacak birsey yoktu oluruna bırakalım sende agri varmi peki
Ağrı yok şuan için geçti yani.. ben de 6 tane toplamışlar.
saat kacta opu oldnz hayırlı haberler alirsnz ins
Amin inş hayırlı haber alırız. Bana 12 ye randevu verdiler içeride çok bekledim. Kaçta aldılar tam bilmiyorum ama bayağı bekledim..

X