Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

cetriode ben de bugün başlıcam. kan sonuçlarıma göre arayıp bilgi vericekler.. bana 23 saatte bir kullan dediler. yani bugün 7 de yapacaksam yarın 6 da ertesi gün 5 te öle devam edicek..

Çok teşekkür ederim peki rapor için neler gerekli prim gün sayısı falan şart mı?

cetriode ben de bugün başlıcam. kan sonuçlarıma göre arayıp bilgi vericekler.. bana 23 saatte bir kullan dediler. yani bugün 7 de yapacaksam yarın 6 da ertesi gün 5 te öle devam edicek..
Bana da öyle dedi de yani 7 öylesine bi saat mi örnek vermek için söylediği yoksa 7 de mi yapılacak diye kafam karıştı da

Diğer iğnelerine de devam ediyorsun de mi esra bi de kaç yumurtan var onlarla ilgili de bişeyler söyledimi sana

Kızlar catlatma iğnesi yumurta kaç mm iken vuruluyor iğneden kaç gün sonra opu yapiyor

Dur hemen bozma moralini belki yavaş buyuyordur

7 de vuruyoruz ondan sonra 6 ondan sonra 5 hergün bir saat erken vuruyoruz

Çok teşekkür ederim peki rapor için neler gerekli prim gün sayısı falan şart mı?
canım b(bildiğim kadarıyla) 30 yaş ve üstü birde 3 yıllık evli olmak gerekiyo. ilk çocuk olması gerekiyo.. dahası var mı bilmiyorum ama yanlış bilgi vermiş olmayayım

Diğer iğnelerine de devam ediyorsun de mi esra bi de kaç yumurtan var onlarla ilgili de bişeyler söyledimi sana
devam ediyorum mervecim bi gonal f birde menogon kullanıyordum bunu da eklediler bugün ama bşlama arıcaz dediler.. kan tahlili verdim onun sonucuna göre bilgi vericez dedilr. sabah gitmiştim hala aramadılar..

Öyle zor süreç allah hepimize yardım etsin dün 5 gibi aradılar beni
amin canım güzel haberler alalım inş

az önce aradılar beni de cetrotide ye yarın başla dediler. kan değerlerim de sıkıtı mı var acaba bilginiz var mı? çünkü bugün başlarsın demişlerdi neden yarına ertelediler. bi sıkıntı mı var diye sordum hayır dediler sadece

Kan sonucuna göre karar veriliyor cetrotide çatlatmama iğnesi biraz dah buyumeleri gerekiyordur yumurtaların, benimde rezerv azlığım vardı. Femare ile başladım geriden gelen yumurtalar için fazladan iğne almak zorunda kaldım ama 5 yumurtam toplandı. 4'ü döllendi ikisi transfer edildi 2'si donduruldu. Ve sanırım hamileyim bugün 8. günüm gebelik testinde pozitifi gördüm. Sakın moralini bozma bol bol kuru incir ye bi de bal polen arı sütü karışımı almıştım ben onu her sabah aç karnına yemiştim. Moral çok önemli

benim de rezervem çok azmış sağda yumurta var ama solda yokmuş.. sabah morelim çok bozuldu sonra toparlandım ama şimdi arayım da başlama diyince bi noluyo dedim.. biilgi için çok teşekkür ederim.. kuru incir alım bal polen arısütü karışımını nerden bulurum ne olduğunu da bilmiyorum açıkcası hemen onu da alım ben

Bi de arkadaşlar hamile kalanlar kontrollere de orada mı devam ettiniz o süreç nasıl işliyor acaba

ne gzl tebrik ederim kac gun igne oldn ortalama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…