Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Amin canım cumlemizin ben çok ağladım çok üzüldüm ama bu sekilde olmuyo mücadele etmem lazım benimle hiç ilgilenmio dr lar çünkü çok zor bi hastayım durumum vahim ama Rabbim büyüktür bunlarda geçicek biliyorum hepsi bir sınav bunada sukur Rabbim güç versin sabir versin dua ile..

Allah yardımcınız olsun. Siz elinizinden geleni yaptıktan sonra elbette Allah karşılığını verir. Yeter ki pes etmeyin. Bence novaart iyi bir seçim. Orada doktorlar hastayı demoralize etmezler kolay zor diye.

Kızlar Ahmet hoca gebelik takibi yapıyor mu... bi de heyet raporu veriyorlar mı acaba bilgisi olan var mı
Gebelik takibi yapıyor. Ben muayenehanesinde devam ediyorum. Gebeliğin başlarında yoğun kanamam olduğunda rapor vermişti bana. Sebep yokken isteyince verir mi bilmiyorum

Seben aslında var gibi bence tabi... öğretmenim çalıştığım yer 35 km hergün gidip geldiğim sobalı bir köy okulu zor yani... birazda ondan istiyorum

selam canım
en zor hastalardan biriyimdir heralde sen noavartta bir git bence
inşallah hayallerimize kavuşuruz canım

Seben aslında var gibi bence tabi... öğretmenim çalıştığım yer 35 km hergün gidip geldiğim sobalı bir köy okulu zor yani... birazda ondan istiyorum
bende öğretmenim canım ve rapor sorun olmuyor sıkıntı yapma raporu
ben tüp bebek tedavisi sonuna kadar raporluydum

Canım ben hulusi hocaya gittim saatlerce bekliyosun randevulu olsan bile o kadar yoğun ben öğretmenim zamanım olmadığı için bıraktım birde bana başta umutlu konuştuk bi deneyelim şu dur budur 2 ay sonra yapcak bisey yok s en yeni bi yöntem gelcek bekle dedi oda ne yöntemi ne zaman gelir bilinmez benim rezerv az gün geçtikçe azalır bekliycek zamanım yok o yüzden bıraktım novart begendim ama bakalim onlar ne diycek

selam kızlar novartta yakın otellerde kalan var mı hangisi uygun bilgi verirseniz sevinirim

ben de daha önce hulusi beye gitmiştim. Ama hem çok yoğundu, muayene sırasında hiç bir bilgi alamıyorduk hem de Fsh değerimin düzelmesini bekliyordu tedaviye başlamak için. Yani tedavi orda hiç başlayamadı. Sonra başka yerlere bi sorayım dedim, onlar da fsh neden değil sonuç, onun yüksek olması normal sizin durumunuzda, beklemeye gerek yok dediler, ben de hulusi beyi bıraktım. Ama tedaviyi yaptığında başarılı sonuç aldığını duyuyorum. Hayırlısı bizim için de

Hayırlısı olsun banada öyle dedi fsh 2 ay üst üste duzelmesi lazım ben öyle başlarım dedi ok dedim bekledim 2 ay sonra yeni tedavi gelcek türkiyeye bekle dedi ben zaten çok zaman kaybı yasamisim farkında olmadan niye bekliyememki birde nasıl bi tedavi bilmiyosun o yüzden bıraktım ve cok yogun ilgi çok yok tabi karar sizin hani tercihler istekler degisebilio tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…