Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

selamünaleyküm birşey sorcam ama biz geçen ay izinlerin iptalinden dolayı gidemedik bu ay da benim seminer dönemime denk gelecek, bulunduğum yerden de rapor alıp ankaraya gitmem olmuyo sanırım mehmet bey rapor veriyor mu böyle durumlarda:KK43: sanırım opu haftama denk geliyor böyle bir durumu olan oldu mu ben napcam yaa:KK43:
öğretmensin galiba bende öğretmen olduğum için ve geçen sezonu hep raporlu geçirdim :KK59:
şuan zaten tatil olduğu için sorun yok transfere mi denk geliyo seminer benim transfer 1 eylül olacak galiba
ben o zamana alacam danışmadaki seda veriyor raporu sıkıntı yapma yani

merhaba
bende novaart tüp bebek merkezine gidiyorum.Benim burda 3.denemem.ilk denemem negatif ikinci denemem dondurulmuşlarla yine malesef negatif.3. de burda deniyeceğim.Cuma günü tekrar gideceğim eğer sorun olmazsa sanırım iğnelerle başlayacağız.Bu sefer pgt yöntemi yapılcak. Genetik sorunumuz var.Ben merkezden memnunum sizlerin dediği gibi doktorlar fazla konuşmuyor yeri ve zamanı gelince konuşuyor ve insana güven veriyor.Bem mehmet hocadan başka zekai tahir hastanesinin infertiliti bölümüne gititm bana kist var dediler kan testi falan verdim ultrason falan filan derken ordaki doktorlar birbirlerine soruyor ne yapalım diye.Uzman doktorlar birde.Kistim olmuş 6-7 cm.Daha sonra görümcemin araştırmasıyla mehmet hocayı buldu ve oraya gittik mehmet hoca bana güven verdi korkmayın basit bir kist dedi zamanla küçülür dedi.hiç bir ilaç vermedi ve daha sonra kontrole gittiğimde kaybolmuştu.Hocanın bana öyle güven vermesiyle tüp bebek tedavimi de or da devam ettik ve ediyoruzda.İnşallah bebişlerimize kavuşuruz hayırlı ile ...
Merhaba, novaartta genetik kısmında kiminle ve nasıl bir yöntem izliyorlar.

zahide 33 bugun senin icin guzel bir gun olsun.Rabbim hayirlisiyla pozitifi gostersin insallah.novaarttami yaptiracaksin testi.dualarim seninle.
merhaba çok teşekkür ederim. ilk beta HCG iyi geldi çok şükür.
2. beta hcg testi için çok heyecanlıyım. Temmn
zahide ne yaptin aldinmi sonucu.
merhaba sonucu aldım. Çok teşekkür ederim ilk beta HCG testi güzel .
2. test için heyecanlıyım. ama ohss olmuşum dün o kadar rahatsızdım ki bilgisayara bakamadım.
Dualarınız için Allah razı olsun. Allah Siz ve buradaki bütün arkadaşlara güzel sonuçlar nasıp etsin.
bu arada bende sizin transfer tarihinizi merak ettim.

2. test için heyecanlıyım. ama ohss olmuşum dün o kadar rahatsızdım ki bilgisayara bakamadım.
Dualarınız için Allah razı olsun. Allah Siz ve buradaki bütün arkadaşlara güzel sonuçlar nasıp etsin.
bu arada bende sizin transfer tarihinizi merak ettim.[/QU
Evet ya merak ettik sonucu ne yaptınız
meraklandırdığım için üzgünün. sizden de Allah razı olsun. Şimdi inşallah ikinci beta hcg de güzel çıkar ve kalp sesi duymak banada nasip olur.

benim transfer 8 iydi

Tebrik ederim Allah tamamına erdirsin

öğretmensin galiba bende öğretmen olduğum için ve geçen sezonu hep raporlu geçirdim :KK59:
şuan zaten tatil olduğu için sorun yok transfere mi denk geliyo seminer benim transfer 1 eylül olacak galiba
ben o zamana alacam danışmadaki seda veriyor raporu sıkıntı yapma yani
evet öğretmenim:) ben de bu pazartesi gidicem inşaallah iğnelere başlarsam seminer haftama opu gelecek gibi içim rahatladı inşaallah benim ki de sıkıntısız geçer de tabi sonları da hepimiz iç,in mutlu biter:)

evet öğretmenim:) ben de bu pazartesi gidicem inşaallah iğnelere başlarsam seminer haftama opu gelecek gibi içim rahatladı inşaallah benim ki de sıkıntısız geçer de tabi sonları da hepimiz iç,in mutlu biter:)
hakkımızda hayırlısı inşallah canım haberdar et neler olduğuna dair:KK66:

X