Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaşlar ben de şimdi sonucumu aldım 0.23 artık nefret ediyorum bu sonuçlardan.. Allah yardımcımız olsun hepimizin

Gördüğün son negatif olsun inşallah. Allah büyüktür.
İnşallah canım teşekkür ederim. İnsan bu sonucu alınca çok üzülüyor ama hayırlısıı Allah büyüktür. Aranızda var mı bu ara sonuç alacak olan, inşallah güzel sonuçlarla karşılsşsın

Olumsuz sonuç almak çok zor biliyorum ama Allah hayırlı sağlıklı evlatlar versin.
Bende bugün başladım ilaçlara...
Bu süreçte ekstra gıda taviyesi falan yapan var mı?neler yaptınız bilgi verirseniz memnun olurum.

selam arkadaşlar tekrar başladık tedaviye
famera protokolü uygulanacak inşallah ikinci yumiyi buluruz inşallah
Ahmet hoca ne zaman gelecek bilen vat mı acaba

amin inşallah geçen yazdan beri 5 tedavi sonrası tekrar tedaviye başladım bu sefer
iğneden sonra tepki hissediyorum yumurtalıklarımda
hakkımızda hayı rlısı inşallah yarın kontrolüm var inşallah bakalım

Güzel haberlerle dön inşallah kontrolden

Kızlar 30unda biyopsi olmuştum, hala hastalanmadım. Benim gibi biyopsi sonrası adeti geciken oldu mu? 39uncu gündeyim

Test yaptın mı

Yapmadım, çünkü zaten tahim duvarım ince olmasının nedenini anlamak içşn biyopsi olmuştum, tutmaz ne de olsa diye dikkat etmedim. Ayrıca biyopsiden sonra dr antibiyotik de verdi. Bu şartlarda olma ihtimali yoktur diye düşünüyorum

Kismet bu işler. Yerinde olsam yaparım. İcin rahat etsin en azından. Novaarttaki Hemsireleri arayıp sordun mu gecikme oluyor muymuş böyle

Kismet bu işler. Yerinde olsam yaparım. İcin rahat etsin en azından. Novaarttaki Hemsireleri arayıp sordun mu gecikme oluyor muymuş böyle

Geçen perşembe Mehmet hoca adet olunca gel dedi bana ve 10 gün içinde adet olmazsan da gel dedi. İhtimal çok düşük, mucize olur öyle bir durum. Keşke olsa ama hiç sanmıyorum. Doktorun dediği gibi bekleyeceğim 10 günü, olmazsa zaten doktora gittiğimde ihtimali var mı diye sorarım. Şimdi test yapmak istemiyorum, ne olursa olsun sonuç negatif çıkınca moral bozukluğu oluyor.

yarın en sonunda opum var tedavilerimde ilk defa 2 yumim oldu çok mutluyum
yarın inşallah herşey yolunda gider

Selamun aleykum hanimlar.bende gecen cumartesi basladim tedaviye.dualarinizi esirgemeyin.İnsallah benim ve sizlerinde pozitifi gormenizi nasip etsin yuce Rabbim

Selamun aleykum hanimlar.bende gecen cumartesi basladim tedaviye.dualarinizi esirgemeyin.İnsallah benim ve sizlerinde pozitifi gormenizi nasip etsin yuce Rabbim
Merhaba canım tedavin hayırlısıyla pozitif sonuçlanır inşallah. Bende daha adet görmedim.12 haziranda olmuştum.daha beklemekteyim.benim adetler gecikebiliyor.o yüzden testte yapmadım.hocayla görüşmeye gidecektir ona da gitmedim.bilmiyorum ne yapacağımı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…