Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba ben de Mayıs ayında gidip görüşmeyi düşünüyorum benim durumum da olan var mı ?? Yumurtaliklarim com kaliteli değil ve eşim de inmemiş testis problemi yüzünden sadece 5 tane sperm var bilgi sahibi biri varsa rica ediyorum beni bi aydınlatn düşünmekten hasta olcam

Merhaba canım ALLAH nasip eder inşallah hepimize .şimdi 0 Sperm le bile operasyonla bebiş leri olan duydum.sen hiç canını sıkma.hocalarla bir ön görüşmeye git istersen.ücret almıyorlar.durumun,tegötürürüm. Hoca seni yönlendirir.

Merhaba canım ALLAH nasip eder inşallah hepimize .şimdi 0 Sperm le bile operasyonla bebiş leri olan duydum.sen hiç canını sıkma.hocalarla bir ön görüşmeye git istersen.ücret almıyorlar.durumun,tegötürürüm. Hoca seni yönlendirir.

Hiç ummadık anda gelen cevap şifa gibi geliyormuş insana gerçekten çok teşekkür ederim. Gidip gorusucem inşallah ama bunda sonra dualrimda senin için ayrıca okuycam

ya canım bu gün 6. gün bitanedemi olmaz belirti yaa
Gebelik belirtileri adet Gecikmesi yle başlarmış. Zaten Progestan vs kullandığın için belirtiler yanıltıcı olabiliyor. Ayrıca benim negatif aşılamalarımda da neredeyse aynı şeyleri yaşadım

Sağolasın canım.Duaya çok ihtiyacım var.1 hafta sonra transferim olacak gibi gün yaklaştıkça heyecanlanıyorum.RABBİM hepimizin yardımcısı olsun.hiç tedavi gördün mü?

Nasıl belirti bekliyorsun canım.Rabbim hayırlısıyla verir inşallah.hadi az kaldı teste ya sabır.
ya hani kahve renkli leke gibi bişi ama yok yok bişi yok
evt az kaldı acaba diyom carşmba test yapsam mı diger yanımda diyo bekle

Sağolasın canım.Duaya çok ihtiyacım var.1 hafta sonra transferim olacak gibi gün yaklaştıkça heyecanlanıyorum.RABBİM hepimizin yardımcısı olsun.hiç tedavi gördün mü?

Yok daha ilk olacak nasib olursa yola yeni baslayanlardanz senin ilk mi ?? Rabbim hayırlı evlatları hayırlarla kucağımıza versin inşallah güzel haberlerle sonuçlanacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…