Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

azap_cicegi azap_cicegi Nerelerdesin güzelim. Moral bozmak yok. Rabbimin vericiliginden şüphemiz yok ki. O ol dedikten sonra... Ayrıca ne belirti olacak ki. Bişey hissetmen için çok erken. Belki iğnenin faydası olmuş kalinlasmistir ne biliyosun.
Ben de hiç bir belirti hissetmedim. Hatta sona doğru tamam olmadı dedim regl belirtileri başladı dedim. Hafif leke bile geldi. Ananas ve kabak çekirdeği yiyorsun di mi.

azap_cicegi azap_cicegi Nerelerdesin güzelim. Moral bozmak yok. Rabbimin vericiliginden şüphemiz yok ki. O ol dedikten sonra... Ayrıca ne belirti olacak ki. Bişey hissetmen için çok erken. Belki iğnenin faydası olmuş kalinlasmistir ne biliyosun.
Ben de hiç bir belirti hissetmedim. Hatta sona doğru tamam olmadı dedim regl belirtileri başladı dedim. Hafif leke bile geldi. Ananas ve kabak çekirdeği yiyorsun di mi.
canım biraz önce migdem bulandı ilaçlara yordum onuda bilmiyom
canım eşim dün aldı ananası 1 dilim yedim
bolca kuru yemiş yioyom
fındık baden kaju her gün 1 bardak süt
başka??
sen testi ne zamn yaptın benm günüm 9 da
canım lütfen duanı esirgeme emi bnden

canım biraz önce migdem bulandı ilaçlara yordum onuda bilmiyom
canım eşim dün aldı ananası 1 dilim yedim
bolca kuru yemiş yioyom
fındık baden kaju her gün 1 bardak süt
başka??
sen testi ne zamn yaptın benm günüm 9 da
canım lütfen duanı esirgeme emi bnden
Esirger miyim canım. Rabbim güldürsün yüzünü. Bebişini göndersin sana. Ben 10 gün sonra yaptirmistim testi. 5. Gün embriyosuydu.
İnşallah tutmuştur bulantı da ondandır.
Kabak çekirdeği tutunmayi arttiriyormus canim. O yüzden tavsiye ettim.

aslında bir süredir deniyoruz. esime keciboynuzu pekmezi, arisutu bal polen propolis, e vitamini. ben de arisutu ictim olmadi pek bi faydasi. ben de dusunuyorum, ahmet beyle konusacagim o da söyler belki.
inşallah olur canim da ne zamandir ugrasiyoruz dogal yolla olmadi, pek umidim yok. tup bebegi bekliyorum:KK66:
e vitamini ne kullandn canm bizim morfolojmz sıfır tüp bebek olmadı doğal kürlerle tyükseltip tekrar deneym dyrm

e vitamini ne kullandn canm bizim morfolojmz sıfır tüp bebek olmadı doğal kürlerle tyükseltip tekrar deneym dyrm
E vitamini morfoloji ye çok iyi geliyo muş. Saraçoğlu öneriyor. Ama doğal olması gerekiyor. Eczanede iyi markalar var ya onu deneye bilirsin. Bir de ACE SELENYUM iceren bir vitamin var. Spermleré iyi geliyormus

Teşekkür ederim canm solga
E vitamini morfoloji ye çok iyi geliyo muş. Saraçoğlu öneriyor. Ama doğal olması gerekiyor. Eczanede iyi markalar var ya onu deneye bilirsin. Bir de ACE SELENYUM iceren bir vitamin var. Spermleré iyi geliyormus
solgar buldum iyi midir ki gunde kac tane kullanarak

Esirger miyim canım. Rabbim güldürsün yüzünü. Bebişini göndersin sana. Ben 10 gün sonra yaptirmistim testi. 5. Gün embriyosuydu.
İnşallah tutmuştur bulantı da ondandır.
Kabak çekirdeği tutunmayi arttiriyormus canim. O yüzden tavsiye ettim.
canım benimki 3. gün embiriyosu
inş canım ya
tm canım tşk ederim yiyorum bol bol

Merhaba canım hayırlı olsun.merak ettim nerelerdesin.bende ilaçlara başladım dondurulmuşu verecek.
mrb bacım
yatıyom hep sıkıldım yatmktan
senin dondurulmuş 1 taneydi dimi??
yine toplanack mı?
RABBİM emegini boş cıkartmasın inş
çok zor bi süreç öldüm ben
halada igne yapıyom
ALLAh büyük

inş canım ya

mrb bacım
yine toplanack mı?
halada igne yapıyom
ALLAh büyük
Merhaba Allah yardımcımız olsun.evet bir tane.yok sadece transfer edilecek.clexane mi yapıyorsun? Bende heyecanlanıyorum gün yaklaştıkça.

inş canım ya

mrb bacım
yine toplanack mı?
halada igne yapıyom
ALLAh büyük

Neden yatıyorsun canim doktor mu önerdi.

Merhaba Allah yardımcımız olsun.evet bir tane.yok sadece transfer edilecek.clexane mi yapıyorsun? Bende heyecanlanıyorum gün yaklaştıkça.
vla ignenin ismi ne bilmiyorum
hemşire hazır verdi göbektn yapıom
transverin ne zamn ??
RABBİM emegini boş cevirmesin inş inş tutar minigin inşş

Merhaba arkadaşlar bende bu ay tedaviye başlıyorum ahmet bey qenzimi günde üç sefer almamı soyledi. Sogan ve incir kürü yapmayı düşünüyorum bi zararı varmı ikisimi birden kullana bilirmiyim vaktim az bilgisi olan varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim

Bugün transferden sonra 9. Günümdü. Yarınsa test günüm. Ama ben dayanamayıp bugün kan testi yaptırdım. Sonucum 302 çıktı. Gül hemşireyle konuştuk, pzrtesi kan vermeye gidicem tekrar. ikiye-üçe katlarsa sağlıklı gebelik dedi.

vla ignenin ismi ne bilmiyorum
hemşire hazır verdi göbektn yapıom
transverin ne zamn ??
RABBİM emegini boş cevirmesin inş inş tutar minigin inşş
Transferim ne zaman bende bilmiyorum.perşembe kontrole çağırdı.bakalım ne zaman olur.kızlar dondurulmuş embriyosu olanlar transfer ne zaman olmuştunuz?hoca yatmanımı söyledi?transfer nasıldı?zormuydu? Ben ilk defa erkek Dr. Gidiyorum.ultrasonda karanlık olduğu için çok anlamıyorsun.transferde biraz zor.kötü pozisyondasın.inşallah kasılmam.

Bugün transferden sonra 9. Günümdü. Yarınsa test günüm. Ama ben dayanamayıp bugün kan testi yaptırdım. Sonucum 302 çıktı. Gül hemşireyle konuştuk, pzrtesi kan vermeye gidicem tekrar. ikiye-üçe katlarsa sağlıklı gebelik dedi.
Hayırlı olsun canım.çok sevindim. Sen demi novaart gidiyorsun.hangi hocaya?ya pozitif leri duyunca çooook seviniyorum.Allah tamamına erdirsin.inşallah bizlerde burda seviniriz.

X