Göz Makyajı normal kozmetikçiden lancome kalem aldım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sanat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
589
3
normal kozmetikçiden lancome kalem aldım sevil. ykm vs değil bildiğimiz kozmetikçiden alışkın değiliz oralarda bu markaya ama acaba gerçek lancome mu bu yaa içime kurt düştü....
17.5 a aldım kadın diyo başka yerde aynısı 45 milyon filan inandım ay ben safmıyım acaba

sahte olabılır bende lancom kullanıyım 45 alırım genelde ..zaten su sıralar pazarlarda bıle 1 ytl ye lorael satılıyo ..

Normal kozmetikçi derken neyi kastediyorsunuz? Yerli üretim satan, doldurma parfüm satan, caldion, first class, she gibi parfümleri satan kozmetikçileri mi?
Şayet öyle ise aldığınız ürün büyük bi ihtimalle orijinal değildir. Çünkü hiçbir satıcı gümrük ödediği, dışardan dövizle aldığı ürünleri o fiyatlara satamaz. Ama dışarıdan birşekilde getiriyor ise dükkanda değil avon, oriflame gibi satıyorsa o zaman orijinal olabilir. Uluslararası satış yapan birçok sitede o fiyata takip ederseniz lancome bulabilirsiniz. Ama türkiye'de normal şartlarda mümkün değil.

yok ben açmadan kalemi gidip max faktör alcam hiç içime sinmedi şimdi.
normal dükkandan aldım cnm

canım sahte olmayabilir. benim de öyle sokak arasında bir parfümerim var büyük kozmetikçilerdekilerden çok daha ucuza alıyorum ürünlerin hepsi orjinal. büyük mağazaların üstüne ne kadar kar koyduklarını bir bilseniz... ee o kadar kirayı, eleman maaşını, ışıklandırmayı filan nasıl çıkartacaklar?

sahte canım onların hepsi.o kadar iyi taklitler yapılıyorki bazen mağazada orjinal ürünü satanlar bile anlamıyor.aman öyle yerlerden alışveriş yapmayın gidin kendi mağazalarından,tein acar,ykm vs vs gibi yerlerden alın.geçenlerde salı pazarına gittiydim kadıköyde,bir makyaj ürünleri gördümki bu kadar olur! yıllardır kullandığım chanel pudramın taklidi vardı ve o kadar mükemmeldiki ben bile kanabilirdim orda herhalde

bende sahte olduğunu düşünüyorum aynen ankarada da sosyete pazarında lancome dior ürünleri çok ucuza satılıyor orjinalmi deyincede dubai üretimi abla falan diyorlar hatta strawberry gittigidiyor gibi sitelerde bile çok ünlü markaların satışı yapılıyor orjinal diyorlar ama inanmıyorum o yuzden siz siz olun gidip kendi standından alın karşınızda yüzyüze konuşacağınız biri olur sorun yaşadığınızda karşınızda muhattabınız olur

X