Normal fsh, düşük amh?

Meraba kızlar aranızda yeniyim bende amh sonucumu bugün aldım 0,72 çıktı doktor biraz düşük dedi 32 yaşındayım bu değer yükselirmi bilgisi olan varmı içimi bi korku sardı
ben denemedim ama aslan pençesi civan percemi hayit otu arı sütü vs kullanip biraz yukseltenler var cnm ama vakit kaybetme iyi bir doktora git ne yol cizerse ona uy

ben denemedim ama aslan pençesi civan percemi hayit otu arı sütü vs kullanip biraz yukseltenler var cnm ama vakit kaybetme iyi bir doktora git ne yol cizerse ona uy
Aynen cnm doktorumu yeni değiştirdim bu doktor hemen amh testi istedi biraz düşük dedi sonuca netten araştırdım okudukça içime bi korku girdi kötü oldum düşün düşün çıkamıyorum işin içinden whatsapp tan yolladım sonucu daha gitmedim haftaya gidicem tekrar

yaş kaç cnm?

rezervin düşükse ona ragmen 2 blast varsa ne mutlu sana. transferden önce muhakak baskilayici tedavi iste derim, kistler baskilanirsa tutma şansı artar. hic olumsuz düşünme olmamasi icin bi neden yok sadece gerisi nasip
Bu tedaviye baslamadan once 3 ay gecici menopoz a girdim ilâçla. Adet olmadan tedaviye başlandı. 7 dolu yumurta 4 ü döllendi. 2si 4 .gune 2si blast asamasına geldi.sagda 7 cm solda 5cm kist var.fsh 21 amh 0.17

Bu tedaviye baslamadan once 3 ay gecici menopoz a girdim ilâçla. Adet ol adan tedaviye başlandı. 7 dolu yumurta 4 ü döllendi. 2.si 4 .gune 2.si blast asamasına geldi.sagda 7 cm solda 5cm kist var.fsh 21 amh 0.17
valla değerlere göre ve de baskilayici tedaviye ragmen gayet iyi sonuclar olmuş. çünkü baskilayici tedavi yumurtaliklari da baskiliyor. insallah sonunda pozitif olur

yaşın gencmis aslinda ama amh düşük cnm o yüZden vakit kaybetme ama umutsuz olma bebis olur insallah hic meraklanma
İnşaallah canım yaaaa ne bilimmm panik oldum bian herşey biyana etrafımdaki insanların hadi artık niye hala çocuğunuz olmuyo sizin bi sorunmu var olmuyomu bakışları iyice strese sokuyo insanı zor bi süreç gerçekten rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Bu tedaviye baslamadan once 3 ay gecici menopoz a girdim ilâçla. Adet olmadan tedaviye başlandı. 7 dolu yumurta 4 ü döllendi. 2si 4 .gune 2si blast asamasına geldi.sagda 7 cm solda 5cm kist var.fsh 21 amh 0.17
Hayırlı olsun tedaviniz baskılayıcı tedavi kistleri küçülttü mü

Benim de 2 ay baskilama ile anca 1 cm civari küçülmüştü sonra tedaviden sonra tabi misliyle büyüdü

Benim de tüp bebekten sonra büyüdü 6 olan 8 e yakın oldu menepoza girince kurtulurum sanıyordum
yok malesef onlar hep gecici çözüm. tedaviler sirasinda kullandigimiz diğer ilaclar östrojenin artmasi vs sebebiyle kistler büyüyor. benim de her tedavi sonrasi biraz daha artti.

yok malesef onlar hep gecici çözüm. tedaviler sirasinda kullandigimiz diğer ilaclar östrojenin artmasi vs sebebiyle kistler büyüyor. benim de her tedavi sonrasi biraz daha artti.
Allah sabır versin bize hem sağlık sorunu hem de kısırlık yapıyor en üzüldüğüm noktada kısırlığa neden olması

Arkadaşlar benim geçen yılki amh 0,49 du bu yıl tüp bebek için başvurdum yine amh ölçüldü 0,75 çıktı 0.1 altına iner diye korkuyordum bi daha ölçtüreyim mi normal sonucu öğrenmek için

Arkadaşlar benim geçen yılki amh 0,49 du bu yıl tüp bebek için başvurdum yine amh ölçüldü 0,75 çıktı 0.1 altına iner diye korkuyordum bi daha ölçtüreyim mi normal sonucu öğrenmek için
Her ay farklılık gösterdiği söyleniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…