Normal fsh, düşük amh?

lh neden bu kadar yüksek polikistik over teşhisimi koydu dr? fsh normal e2 de normal tsh de düşük tiroidleriniz az çalışıyor sanırım kilo probleminiz var.
Tsh düşük olunca tam tersi tiroid fazla çalışıyor cnm bende de tam tersi var da ordan biliyorum sanırım tsh 0.8e kadar normal sayılıyor arkadaşın hafif düşük aslında bi endokrin gitse iyi olur

Tsh düşük olunca tam tersi tiroid fazla çalışıyor cnm bende de tam tersi var da ordan biliyorum sanırım tsh 0.8e kadar normal sayılıyor arkadaşın hafif düşük aslında bi endokrin gitse iyi olur
cnm yalvardim dahileyiciye nkrmal degerlerin dio

I

CAnım lh fsh tan büyük olduğunda polikistik över oluyor yani düzensiz yumurtlama , bunun için insülin direncini kırmak çok önemli dr lar metformin İlacı veriyorlar ve en önemlisi yürüyüş
allah razi olsn szden gonlunuze gre olsn her sey iyiki varsiniz kizceler

tsk ler herkese yardimci oldgnz icin sonic gostermeye gidemedim calismaktan bakalim yarin gidicm kizlar. iyiki varsibiz yardimci oldnz bana. tedavi ne vercek bakam doktor

tsk ler herkese yardimci oldgnz icin sonic gostermeye gidemedim calismaktan bakalim yarin gidicm kizlar. iyiki varsibiz yardimci oldnz bana. tedavi ne vercek bakam doktor
Eğer imkanın varsa bir de endokrin doktoruna git cnm onlar daha iyi anlıyor bir de açlık şekeri, insülin direnci vs baktır

adt duznli cnm. kadin dogumcuya gittim kist falan yok dedi. inanmadim ege unv docente gitim ordada bi problm yok demisti kanda cikti cok sasirdim.
Sanırım Pcos her zaman kist oluşturmayabiliyor bazen de sadece hormonal olarak oluyor ama düzenli adet oluyorsanız ne güzel şanslısınız. Bi doktorla ya da kendiniz ateş takibi + ovu testi ile yumurtlama takibi yapabilirsiniz. Rahim filmi çektirdiniz mi?

cektirmedm cnm korktugumdan
Hiç bi zorluğu yok inanki. Ben anestezi siz çektirdim sadece ağrı kesici kas gevşetici verdiler 10 dk da oldu bitti. Çok korkuyorsan anestezili de yaptırabilirsin ama muhakkak yaptır. Tüpler kapalı ise boşa uğraşıyor olabilirsin, rahim filmi ufak yapışıklıkları da açıyor ve çoğu kişi filmi çektirdiği ay hamile kalıyor

devlette cekmiyolar sanirim
Devlette çekiyorlar ama anestezisiz yapıyorlar sanırım. Bi arkadaş devlette anestezisiz çektirdi çok ağrısı olmuş. Ben özelde anestezisiz çektirdim ama kas gevşetici ağrı kesici yaptılar hiç ağrım olmadı. Eğer kendine güvenemiyorsun anestezi ile yaptır özelde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…