Normal doğum yapan anneler, birlikte eski formumuza dönüp güzelleşelim

tuanamevsim

canım kardeşim gülşah
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
856
6
merhaba arkadaşlar 20 ağustosta doğum yaptım lohusalıktan yeni çıktım zemuszemus şimdi fazla olmasada aldığım kiloları vermek için çalışmalara başladım. :lepi: haydi birlikte zayıflayıp güzelleşelim :teytey: :CüvCüv:

güle gle büyüt bebeğine 5 sene oldum doğum yapalı çok olmasada zayıflamıştım yani tam yakışmıştı kilom emzirmek çok zayıflatıyo eeee bide uykusuzluk.ama sonra geçici yüz felci geçirdim kortizonlu ilaçlar iğneler kullandım aşırı kilo aldım ancak şimdi şimdi zayıflıyorum snde verirsin merak etme emzir yeterki bebişini :ecrin_bebek:

canım benım dokuz aylık oğlum var ama bır turlu zayıflıyamadım emzırıyorum.
rejım yapmakta ıstemıyorum emzırdığım için sonrasında ınsallah fazla olan 7 kılo mu vereceğım

geçmiş olsun canım benim allah bir daha hastalık vermesin.... aslında emzirirken çabuk kilo veriliyor biliyorum ama ben baya bir inat ettim üç ay içinde eski formuma dönücem diyee kaydirigubbakcemile3 inşallah yüzüm kara çıkmazz :dance:

canım benım dokuz aylık oğlum var ama bır turlu zayıflıyamadım emzırıyorum.
rejım yapmakta ıstemıyorum emzırdığım için sonrasında ınsallah fazla olan 7 kılo mu vereceğım

allah bağışlasın birtanemm yedi kilo çok fazla değil aslında benimde 7 kilo fazlalığım var rejim değil ama bazı hareketler yapmaya başladım göbek yağlarını yakan bel incelten vs. faydasınıda görmeye başladım 8 kilonun biri gitti 7 si kaldı sende rahatlıkla verirsin bence kiloları opuyorumnanaktan

saol canım fazla üzme kendini inan sonra bitkin düşersin boş ver eminim fazla kilon yok zaten büyüycek arkasından koştururken hooooooooop gitti kilolar kaydirigubbakcemile2

uykusuzluk ve emzirmek beni çok zayıflatmıştı!!!
aşırıydııımm şimdii iyiyim emzirmeyi bıraktıktan sonra düzeldimm!!!a.s

uykusuzluk ve emzirmek beni çok zayıflatmıştı!!!
aşırıydııımm şimdii iyiyim emzirmeyi bıraktıktan sonra düzeldimm!!!a.s

ne güzel canım maşallah diyorum emzirme iyi güzel ama uykusuzluğa dayanıklı biriyim sanırım pek bir etkisi olmuyor bana :lepi:

bebek emzirmiyomusunuz..oda kilo verdiriyo..

emziriyorum canım ama ilk kırk gün iştahım çok fazlaydı daha yeni yeni eskisi gibi normal yiyorum ama genelde süt arttıran ve sütün değerini arttıran yiyecekler yiyorum yavaştan başladım kilo vermeye kaydirigubbakcemile5

aman dert ettiginiz seye bakın bebislerimiz iyi saglıklı olsunlarda kilolar gider.Benimde 8 kılo fazlam var bılıyorum kı en sonunda o kılolar gıdecek nıye sorun edeyım kı.:lepi:

bende doğum yapalı 4 a oldu ama gram veremiyorum emziriyorum uyku desen hayal ama kilolar beni çok sevi bırakmıolar:çok üzgünüm

4 ay oldu doğum yapalı kilolarımı verdimm ama inanın zerre kadar diyet yapmadım hepsi kendiliğinden gitti

ama üzülmeyinn bnm yapım yakan bi tip olduğu için hamilelikte bitince gitti ama sizler bence biraz gecsin verirsinizz genelde doğum kiloları gidioo dua edinde göbek kalmasın kiminde kalıoo

aman dert ettiginiz seye bakın bebislerimiz iyi saglıklı olsunlarda kilolar gider.Benimde 8 kılo fazlam var bılıyorum kı en sonunda o kılolar gıdecek nıye sorun edeyım kı.:lepi:

haklısın canım bebişlerimiz sağlıklı olsun yeter gerçi bendede kilolar gitti çok hafif bir göbek kaldı oda egzersizle gitmeye başladı bile iki kilo fazlam var o kadar kaydirigubbakcemile2

bende doğum yapalı 4 a oldu ama gram veremiyorum emziriyorum uyku desen hayal ama kilolar beni çok sevi bırakmıolar:çok üzgünüm

sende verirsin canım kilolar seni sevsede giderler merak etmeeeeeee opuyorumnanaktan

ama üzülmeyinn bnm yapım yakan bi tip olduğu için hamilelikte bitince gitti ama sizler bence biraz gecsin verirsinizz genelde doğum kiloları gidioo dua edinde göbek kalmasın kiminde kalıoo

valla cnm konuyu açalı ben baya zaman oldu aslında dediğin gibi kilolar gidip göbeği kalanlar var ben rejim yapmadan verdim kiloları hafif göbüşümde egzersizlerle çoğu gitti azı kaldııı delikafadulden delikafadulden

bende nisan da yaptım doğumu..6 kilom kaldı hala veremedim su içsem yarıyor göbeğimde var zaten öncedende hafif göbekliydim. şimdi birde üstüne 6 kilo binince ohhhhh yuvarla gitsin beni...

bende nisan da yaptım doğumu..6 kilom kaldı hala veremedim su içsem yarıyor göbeğimde var zaten öncedende hafif göbekliydim. şimdi birde üstüne 6 kilo binince ohhhhh yuvarla gitsin beni...

bizim melekler büyüdükçe hareketlerimizi artıyor zaten daha gider kiloların kuzum göbek için de günde beş dakka egzersiz yap yeter ben öyle yapıyorum sertleşmeye bile başladı göbüşüm delikafadulden :lepi:

bende 2 ağustosta doğum yaptım ve 10 kilo fazlam vam var herşey ii güzelde bu zayıflama işini nasıl başarıcaz:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…