Normal doğum yapan anneler, birlikte eski formumuza dönüp güzelleşelim

bende 2 ağustosta doğum yaptım ve 10 kilo fazlam vam var herşey ii güzelde bu zayıflama işini nasıl başarıcaz:))

merak etme tatlım illaki gidicek kilolar kalıcı olarak yerleşmediler herhalde vücudumuzu biraz azimle hepsi gidiyorrr allah bağışlasın meleğinide :Saruboceq:

bende 2 ay önce doğum yaptım.şu an 7 kilo fazlam var.kiloları vereceğimden umutluyum.ama göbeğimin kalma endişesi var.aklıma gelipte bi türlü egsersiz yapamıyorum.gelsede mekik çekmekten başka ne yapabilirim pek bi fikrim yok.sizler neler yapıyorsunuz

meleğini güle güle büyüt canımmm öncelikle allah sağlıklı uzun ömürler versinn ben kendi yaptığım hareketi söyleyeyim (zaten kilolar gidiyorr benim gitti ama göbek endişelendiriyor insanı)yere dümdüz uzan koların bedeninle paralel durumda olucak bacaklarını yerden yaklaşık 10-20 cm yukarı kalkıcak kadar kaldır beşe kadar say indir bu hareketi tekrarla hergün süreyi uzatarak bacaklarını havada tutna süresini tabii bu egzersize devam et benim göbeğim öyle gitti denilcek kadar az şuan zaten normaldede ayva göbekliyim.ama işe yarıyor kesinlikle günde beş dakika bile yetiyorrr olumunekankayizsmile bayanssulusmile

teşekkürler mekik hareketinin yanına bunuda ekledim.kolay görünsede baya zor bir hareket.kasları çalıştırdığı kesin.vereliniortak

teşekkürler mekik hareketinin yanına bunuda ekledim.kolay görünsede baya zor bir hareket.kasları çalıştırdığı kesin.vereliniortak

rica ederim sana kolay gelsinnnn umarım istediğin forma girmende etkili olur bu hareket opuyorumnanaktan bayanssulusmile

Arkadaslar bende normal dogum yaptim 19 aylik bir kizim var halada emiyor pekde isdedigim gibi zayifliyamadim aslinda yazin vermisdim baya ama kisin gene aldim sinir oluyorum ama buradaki arkadaslarida gördukce yorumlarini biraz daha rahatladim sadece ben deyilmisim :)

aralık 17de doğum yaptım.diyet yapmakta istemiyorum bebeğim sütümden etkilenicek diye.ama kilomdanda memnun deilim.doğum sonrası depresyona girmek üzereyim mafoldumben

canım hiç sıkılma bence çoğu kadın kışın biraz kilo alıp yazın zayıflıyor bende kışın fazldan illa 2 kilo alırım bence çok normal kışın kilo almak

aralık 17de doğum yaptım.diyet yapmakta istemiyorum bebeğim sütümden etkilenicek diye.ama kilomdanda memnun deilim.doğum sonrası depresyona girmek üzereyim mafoldumben

canım sen çok yeni daha doğum tarihin bence hiç canını sıkma ben eminimki emzirdiğin sürece kilo vericeksin biraz egzersizlerinde desteği ile zemuszemus

canım sen çok yeni daha doğum tarihin bence hiç canını sıkma ben eminimki emzirdiğin sürece kilo vericeksin biraz egzersizlerinde desteği ile zemuszemus[/QUOTE]

bir baktım ki 3 kilo vermişim...kilo verebildiğimi görünce dahada rahatladım,,,kaydirigubbakcemile2sositososito:sm_cool::sm_cool:

canım sen çok yeni daha doğum tarihin bence hiç canını sıkma ben eminimki emzirdiğin sürece kilo vericeksin biraz egzersizlerinde desteği ile zemuszemus

bir baktım ki 3 kilo vermişim...kilo verebildiğimi görünce dahada rahatladım,,,kaydirigubbakcemile2sositososito:sm_cool::sm_cool:[/QUOTE]

gözün aydınnn üç kilo çok çokkkk iyiiii maşşallahhhhh

ben 5 ay önce doğum yaptım hiç bı kılom kalmadı oncekınden daha zayıfım hatta. 17 kılo aldım.doğumdan sonra hepsi gititi ben bıde çörek otu kullandım oda baya yaradı bıde yorgunluk uykusuzluk olunca hepsi gitti bebegımı 2 saatte bır emzırıyorum emzırmek kılo verdırıyo bır turluı tartılamadım kaç kılo verdıgımı paylaşırım

Kızlar bu kilolar ne kadar sürede gidiyor??

doğum yaptıktan sonra göbek kalıyor
ama ben çok sabırsızım ya :2:
1-2 ay bile çok geliyor bana mafoldumben

şimdi diyeceklerki
doğum yaptı göbeği hiç gitmemiş
aradan bir iki ay geçecek
sürekli sağıma soluma bakarlar kesin
diyolar zaten doğum yap sende bizim gibi olursun
zayıflık başa belaymış ((

Son düzenleme:
doğum yapalı 2 ay oldu hala 16 kilo fazlam var.yani doğumdan çıktığımdan beri ne aldım ne verdim.sabit kaldı.25 kilo fazlalıkla doğuma girdim.

Doğum yapıpda 5-6 ayda içinde eski kilosuna dönenlere hayranım. Ben 2008 de 54 kilo ile hamile kaldım 70 kilo iken doğum yaptım daha yeni 56 kiloya düştüm.Fazla kafanıza takmayın zamanla veriliyor kilolar

benim gibi kilolu hamile kalan varmı ben 88 le hamile kaldım 100 le doğurdum 2 aylık kızım 93 kiloyum yani 5 kilo var hedefim dahada zayıflamak gerçide onuda zamanla yaparım sütüm olmuyo mama veriyorum elimden geldiğince azda olsa emziriyorum kızımı uyku çok basıyo her fırsatta uyumak istiyorum kilodan heralde allahtan eski pantolonlarıma sığıyorum zorda olsa

kızlar bünyeye göre değişiyo ne kadınlar görüyorum sanki hiç çocuk doğurmamış gibi..ben hamileliğimde 30 kilo aldım zayıftım birden şiştim..heryerim çatladı ..vucuduma bakamıyorum doğru düzgün..sonuç olarak 80-82 gibi doğuma gittim..27 ay oldu doğum yapalı 56 kiloyum belli bişeyden sonra gitmiyo artık kilolar..göbek kalıyo..53 52 istiyorum.

ben hamileligimde 10 kilo almistim ,7 ay önce dogum yaptim. Dogumdan hemen sonra tartildigimda o 10 kilo gitmisti:) iste 5 aydada 17 kilo daha verdim :) yani 7,5 ay önce bundan 27 kilo daha fazlaydim :)

doğumdan sonra 6 kilom kalmıştı .Onu da 1,5 sene sonra verebilmiştim...

açıkçası biraz moral oldu bu yorum bana
doğum sonrası kalan 7 kilom hala benimle... inşallah verebilirim biran önce
buarada doğum yapalı 6 ay oldu emziriyorum ama ne alıyorum ne veriyorum hala 7 kilo fazla (
bence bu durum biraz da yaşla alakalı 20 yaşında biriyle 30-35 yaşında biri arasında kilo verme hızı açısından çok büyük fark var bence...
şuan 28'im önceden daha kolay kilo veriyordum ama bakalım bunlar ne kadar uğraştıracak beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…