Normal arkadaş olduğum erkek ile sohbet ettiğimizde bir detayı fark ettim kafamda soru işaretleri oluştu

Whoomp

Ayda🌙
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2018
254
22
25
Normal arkadaş olduğum bir erkek var özünde iyi birisi aslında ama aşık olduğu sevgilisi vardı kız baya hatalar yaptı derken ayrıldılar aşka küstü herşeye küstü ve afedersiniz şerf***z erkeğe dönüştü o kız onun psikolojisini bozdu her neyse ben hep elimden geldiğince teselli etmeye çalıştım falan filan yeri geldi espriler şakalar yeri geldi ben derdimi paylaştım o teselli etti bu süreçte birbirimizle sohbet ederken hep göz teması kurardık dikkat ettim son 2 - 3 buluşmamız da konuşurken göz teması kurmuyor ben bakınca hemen gözünü kaçırıyor buna anlam veremedim ona da sordum bi şey mi oldu falan yo farkında değilim diyo yanlış anladın diyor bakıyorum ya işte diyo sonra gmz göze gelince tekrar gözünü çeviriyor gerçekten anlam veremedim bir erkek, normal bir kız arkadaşına bile olsa neden bi anda göz temasını kurmamaya başlar gözünü kaçırır cidden ilginç geldi bana bu sizin fikirlerinizi almak istiyorum kızlar

Bu arada şunu da ekliyim başkalarıyla sohbet ettiğinde gözlemledim herkesle göz teması kuruyor ama nedense bana karşı böyle tuhaf bir hal aldı

Bu arada şunu da ekliyim başkalarıyla sohbet ettiğinde gözlemledim herkesle göz teması kuruyor ama nedense bana karşı böyle tuhaf bir hal aldı
Ona sordum açıkça ama verdiği cevaplar cevap değil geçistiren cevaplar veriyor bende buraya sormak istedim cidden garip hissettim

Ne duymak istiyorsunuz sana aşık dememizi mi?
Duymak istediğim özel bir kelime yok ki sadece sormak ve düşüncelerinizi öğrenmek istedim ona sorunca geçiştiren bir cevap aldm bi de dedim ki o an ayy galiba yüzümde ya da burnumda bişey var arkadasım bakamıyor ay rezil oldm kesin diye düşünüp aynaya baktm inceledim ulan hiç bir şey yok kafayı taktm buraya sormak istedm :)

Hapise dusen sevgilinizden korkuyor olabilir belki?

Ne yaptiniz, don kulot goturebildiniz mi?
Hahahaha kapalı görüşe gidiyorum don götürmedim tabi ki sonradan okudum yazdıklarımı baya saçmalamışım fark ettim zaten ama anlayın beni lütfen şoktaydım buraya konu açtığımda

Eminim öyle olmuştur
Yüzünüzde gözünüz de bir şey olsa yüzünde şu var bu var der herhalde arkadaşınız.öyle düşünmediğinizi soruş tarzınızdan anlıyoruz salak değiliz herhalde bu adam benden hoşlandı öı hoşlanmadı mı diye soruyorsunuz bal gibi

Benim sevgilim daha mahkemeye çıkmafı hala metriste ve ilk mahkeme 6 ay sürer diyor herkes. Yani sorduğum kişi sevgilim değil normal arkadasım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…